Opinie

  1. Karol S ★★★★☆

    Hotel jest w porządku. Jakość w porównaniu do ceny jest znakomita. Pokoje mógły by być czystsze(bardzo dużo kurzu na ramce w której jest telewizor i lustro) śniadanie z bardzo bogatym wyborem i bliskość lotniska na dużym plusie

  2. N K ★☆☆☆☆

    Kolacja z okazji konferencji naukowej. Liczni goście anglojęzyczni, brak informacji o daniach w innym języku niz Polski. Dania zostały wystawionie przez kelnerów. Część osób zdążyło sobie nałożyć kolację na talerz ,po czym przyszedł "Pan " zaczął zamykać pojemniki gościom przed nosem mówiąc, że teraz mamy słuchać koncertu,a nie jeść. Ciężko wytłumaczyć taką sytuację gościom z zagranicy . Pomijając fakt siedzenia przy wspólnym stole z osobami którym się poszczęściło i mogli spożyć kolację. Widok stojących 5 kelnerów na straży pojemników z jedzeniem odgrodzonych jeszcze czerwonym sznurem zapamiętam do końca życia. Lepsze maniery ma obsługa na wiejskich weselach. Nie polecam.

  3. Rob ★★★★☆

    Jedzenie było świetne, a pokoje bardzo czyste. Obsługa w barze mogłaby być sprawniejsza — przy dwóch oczekujących osobach czas oczekiwania wyniósł około 20 minut. Warto również zwrócić uwagę na organizację posiłków dla grup: mimo że obiad zaplanowany był w godzinach 13:00–14:00, już o 13:20 rozpoczęto sprzątanie bemarów.

  1. Vip Jacht Solina ★★★★☆

    Pokoje duże i sprzątane codziennie. Brak korkociągu do wina w pokoju, trzeba z butelką zejść do restauracji. Spaliśmy już tu kilkukrotnie. W części w której byliśmy było słychać urządzenia zewnętrznie zainstalowane na hotelu chyba od klimatyzacji - wrażenie jakby spało się w samolocie, ale da się spać. Śniadanie bardzo obfite i spory wybór - każdy znajdzie coś dla siebie.

  2. Klaudia K ★★★★★

    Zorganizowaliśmy w Hotelu Jubileusz 35-lecia firmy - z całym przekonaniem możemy powiedzieć, że wszystko przebiegło perfekcyjnie! Od samego początku współpraca z Panią Agatą była wzorowa - ofertę dostaliśmy 1 dzień po wysłaniu maila z zapytaniem. Następne wymiany wiadomości były zawsze szybkie, elastyczność w związku z naszymi zapytaniami oraz przeogromna życzliwość! Pani Agata była zawsze dostępna, pomocna i otwarta na nasze sugestie. Wielkie podziękowania należą się niej. Sala, na której organizowaliśmy imprezę była pięknie przygotowana - wystrój idealnie dobrany kolorystycznie pod barwy naszego firmowego logo, co zrobiło ogromne wrażenie na gościach. Kelnerzy dbali o każdy szczegół. Serwowana kolacja była podana co do ustalonego czasu. Podczas imprezy, kelnerzy też wszystkiego pilnowali. Dodatkowo, gdy potrzebowaliśmy przyjechać wcześniej, aby przygotować ściankę fotograficzną, nie było z tym najmniejszego problemu. Jedzenie w restauracji, jak również na uroczystej kolacji było przepyszne!!! Wszystko było świeże, smaczne i pięknie podane, Goście chwalili zarówno ciepłe dania, zimne jak i te na słodko. Cała impreza, obsługa podczas wydarzenia oraz zakwaterowanie gości podczas całego weekendu zasługują na najwyższą ocenę!!! Dziękujemy za wspaniałą współpracę z Panią Agatą i serdecznie polecamy to miejsce każdemu, kto potrzebuje zorganizować taką imprezę. Z przyjemnością przy organizacji kiedyś jeszcze takiego wydarzenia, z taką elegancją i uroczystością, wrócimy do tego Hotelu.

  3. ewel. ka ★★☆☆☆

    Zdecydowanie nie polecam hotelu do organizacji jakichkolwiek wydarzeń/konferencji. Obsługa nie wyrabia się z obsluga gości przez co agenda musi być przesuwana. Kiedy umowa jest zakontraktowana na liczbę gości, nie ma takiej możliwości żeby zabrakło jedzenia ponieważ od tego jest menadżer hotelu żeby takie kwestie ustalić zarówno na poziomie finansowym jak i organizacyjnym aby obie storny były zadowolone z efektu. Plusem hotelu są dobre śniadania.

  1. Marta Manys ★★★★☆

    Przyjemny hotel z miłą i pomocną obsługą. Raczej na biznesową wizytę. Restauracja podciąga ocenę - bogaty wybór na śniadanie, bardzo dobre dania z menu na kolację. Pokój dość czysty, choć widać już, że przydałoby się delikatne odświeżenie. Wygodne łóżko, jednak poduszki były niedoprane i wymagały wymiany, co zostało szybko załatwione przez room service. Do pokoju można zamówić deskę do prasowania i żelazko. W pokoju brakuje jednorazowych kapci.

  2. The Classy ★★★★★

    Jestem pozytywnie zaskoczony hotelem. Co do jakości, cena bardzo dobra! Sam hotel prezentował się dobrze. Pokój był zadbany, czysty, spełnił nasze oczekiwania. Obsługa życzliwa i bardzo miła Śniadania urozmaicone i bardzo smaczne! jestem pod wrażeniem. Lokalizacja dobra, blisko lotniska, łatwy dojazd autobusem. Polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Warsaw Plaza Hotel?

Warsaw Plaza Hotel znajduje się przy Łączyny 5, 02-820 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Warsaw Plaza Hotel?

Można skontaktować się z Warsaw Plaza Hotel pod numerem +48 224 310 800

Jak można dotrzeć do Warsaw Plaza Hotel?

Do Warsaw Plaza Hotel można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements