Przegląd katalogu
- 1,314 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 93% Ze zdjęciami
Znaleziono 1314 wyników
Przeglądaj kafejka internetowa w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,314 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 600,610 opinii i ocen.
“Jedno z moich ulubionych miejsc serwujących śniadania na mapie Warszawy :) Szeroka oferta dań, deserów oraz napojów, niezwykle przyjemny lokal z komfortowymi fotelami i elegancko przystrojonymi stolikami. Mimo, że kawiarnia znajduje się daleko od mojego miejsca zamieszkania to często decyduję się zjeść śniadanie właśnie tu!”
“Zupełnie nie rozumiem negatywnych opinii. Odwiedzam tą żabkę regularnie i wszystko jest tak jak powinno. W Żabce na prawdę jest dużo pracy, bierzmy to pod uwagę, ludzie to nie roboty. Na prawdę spoko miejsce.”
“Chodzę do tej żabki codziennie. Przemiłe Panie w szczególności P.Karolina, która zawsze proponuje aby skorzystać z aktualnej promocji oraz proponuje swoją pomoc w przypadku kiedy nie można znaleźć produktu. Sklep jest zawsze czysty. Polecam!!!”
“Witam serdecznie, Korzystam z tej żabki dłuższy czas..... Obsługa jest na wysokim poziomie. Dostosowują się indywidualnie do każdego klienta. Jestem zawsze ale to zawsze przemiło obsłużony z wielkim uśmiechem i zaangażowaniem pracowników. Bardzo chętnie korzystam z ich usług. Jestem traktowany jak w domu. Pozdrawiam obsługę sklepu Żabka przy ulicy Iwickiej. Jestem z wami całym sercem”
“Zawsze wszystko jest spoko z obsługą, asortymentem j cenami, polecam zakupy tutaj.”
“Jak do tej pory byłem tu tylko raz. Sklep jest przestronny (w przeciwieństwie do większości innych Żabek) i czysty. Pani obsługująca miła i całkiem w porządku, można z nią porozmawiać. Parking też jest ale wolę korzystać z tego po drugiej stronie ulicy. Bardzo dobra alternatywa dla pobliskiej Biedronki gdy chce się kupić coś na szybko. Piwo też jest w lepszym wyborze niż w żółtym markecie. Jeśli komuś przeszkadza, że nie ma hot dogów to niech sobie kupi bułkę i zrobi kanapkę. Jeśli obsługująca jest jedna i ma do przyjęcia, wprowadzenia w system i rozłożenia dostawę, klientów do obsłużenia oraz inne rzeczy i po prostu może nawet nie ma kiedy wstawić kiełbas do podgrzewacza. Bądźmy ludźmi i miejmy trochę wyobraźni. Ciekawe czy ci co krytykują wykonywali by tę pracę lepiej niż ta Pani.”
“Bardzo miła obsługa, bywam kilka razy w tygodniu i nigdy nie zostałam potraktowana niegrzecznie!”
“No nie wiem, jestem w tej żabce przynajmniej 4 razy w tygodniu i obsługa jest zawsze miła. Pani z fioletowymi włosami też. Może tamtego dnia miała gorszy dzień ?”
“Halo Mariusz 23::00 .Kebaba chciałeś po 23:00 żeby tobie odpiekała.Z jakiej wsi do Warszawy przyjechałeś.Nogami to co w lodówce koledze pokazywałeś.Frajerów nie sieją tylko się sami rodzą.”
“W końcu powstała w tym miejscu żabka! Bardzo jej tu brakowało :) Jest miło i czysto.”
“Moje doświadczenia są zupełnie inne. Obsługa jest miła, życzliwa i pomocna. Pracownicy chętnie poświęcają czas, żeby porozmawiać i poinformować mnie o aktualnych promocjach. Zarówno Pani, jak i Pan są bardzo sympatyczni i uprzejmi. Zakupy tutaj zawsze przebiegają przyjemnie i bez problemów – zdecydowanie polecam!”
“Miła i pomocna obsługa. Jest tam bardzo czysto i jedzenie jest zawsze świeże. Polecam!”
“Przemiła i zawsze pomocna Pani Małgosia. Z przyjemnością wracam tu na zakupy. Pozdrawiam.”
“Jedna z lepszych cukierni w Warszawie. Kupuję tu okazyjne torciki i różne ciasta na porcje. Niezbyt słodkie, dobrze zbilansowane smaki. Fajnie udekorowane. Polecam.”
“Bardzo smaczna kawa i desery . Szczególnie polecam mrożona kawę ze słonym karmelem i zmielonym lodem”
“Bardzo polecam sklep w Galerii Północnej. Obsługa jest uprzejma, życzliwa i naprawdę wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów. Sklep jest bardzo dobrze zaopatrzony, atmosfera miła - będę wracać po honeybush :)”
“Fajnie, że biegnąc rano do pracy mogę dostać super świeżą bułę w dobrej cenie. Polecam”
“Mają pyszne pielmieni z doskonałym mięsem, idealną ilością przypraw i odpowiednio tłuste! Pycha!”
“Wspaniałe herbatu i zioła! Wreszcie znalazłam owocowe herbaty, które smakują owocami, a nie chemią. Cudownie pachną i smakują. Obsługa sklepu przemiła, pomocna, czysta przyjemność polecić produkty i sam sklep:)!”
“Pyszne jedzenie, super obsługa. Co do zarzutów o oczekiwanie - panie robią jedzenie samodzielnie w większości, dlatego jest takie świeże. Na szybko można wziąć kanapkę czy zupę”
“Najlepsza Żabka w okolicy, bardzo miła obsługa- zawsze pomogą, życzą miłego dnia, zawsze wychodzę z uśmiechem ❤️”
“Bardzo polecam ten sklep Żabka. Francyzobiorcy oraz większość jego pracowników jest bardzo pomocna oraz przyjazna. Dużo wyboru na pułkach porównując do innych zabek. Polecam”
“Polecam! Bardzo pomocna i miła obsługa. Z asrotymentu jest wszystko, czego potrzeba. Zdecydowanie to jest moja ulubiona żabka :)”