Opinie

  1. Фаді Алсараж ★★★★★

    Byłem w tej Żabce i tam jest naprawdę bardzo dobra atmosfera, miła obsługa oraz produkty wysokiej jakości. Sklep jest zadbany, dobrze zorganizowany, a zakupy robi się szybko i wygodnie. Z chęcią wrócę tam ponownie.

  2. Влад Зилик ★★★★★

    Moja najbliższa Żabka — idealna na szybkie zakupy. Zawsze wszystko pod ręką i działa bez zarzutu. Polecam!

  3. Vlad Zilitskiy ★★★★★

    Dobra Żabka — szybko, czysto i bez zamieszania. A Alina jako pracownik — ogarnia swoją robotę jak trzeba. Polecam!

  1. Kornelia P ★☆☆☆☆

    Zazwyczaj korzystam z Żabki, którą mam pod domem ale jakoś tak odwiedziłam tą żabkę ponieważ wracałam do domu z miasta i niestety to było bardzo złe doświadczenie. Znalazłam kilka produktów po terminie, to niestety jest najmniejszy problem tego sklepu. Zachowanie obsługi jest karygodne, pracują w tym sklepie Ukrainki, które są bardzo nie miłe oraz wyglądają jakby wcale nie miały ochoty pracować. Cały czas słychać śmiech na pół sklepu oraz dziwne rozmowy w obcym języku, zostałam niestety skomentowana przez Panie. Myślały pewnie, że nie rozumiem ich języka ale miały pecha ponieważ zrozumiałam wszystko co było na mój temat powiedziane. Jeżeli naprawdę Panie nie mają nic lepszego do roboty niż plotkowanie to współczuję.

  2. glidinglover ★☆☆☆☆

    Najgorsza żabka w okolicy ukrainki, które tam pracują kompletnie nie kontaktują nic po polsku

  3. Katarzyna Zdanio ★★★★★

    Wszystko ok, miła obsluga. polecam

  1. Natalia ★☆☆☆☆

    Najgorsza żabka w okolicy. Panie ukrainki widać ze pracują za karę, niechętnie, zmęczone życiem, beznadziejna obsługa. Za każdym razem kiedy chce kupić lotto lub wypłacić pani mówi ze dzisiaj nie działa. Zwykłe lenistwo :) Opinia dotyczy Blondynki

  2. Mateusz ★★☆☆☆

    Żabka bardzo mała i zdecydowanie zbyt ciasna. W godzinach dużego ruchu trudno się minąć w alejce. Panie niestety bardzo słabo mówią po polsku, jedynie po ukraińsku. Fajnie, że pracują, ale to jednak bywa utrudnieniem. Chcąc skorzystać z promocji lub kodu rabatowego miałem problemy z ich zrealizowaniem. Panie nie wiedziały za bardzo jak go wprowadzić, trwało to długo, bo konieczna była narada. Żabka powinna lepiej szkolić pracowników.

  3. Alex Kusyk ★★★★★

    Bardzo lubię ten sklep. Nigdy nie było tu problemu z żadnymi zakupami. Przeczytałam kilka komentarzy Ukrainek i podejrzewam, że były na zamówienie, bo kupując tu 4 lata, nigdy nie spotkałam podobnych "problemów".

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Wynalazek 2/lok. U3, 02-677 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements