Przegląd katalogu
- 1,314 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 93% Ze zdjęciami
Znaleziono 1314 wyników
Przeglądaj kafejka internetowa w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,314 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 600,610 opinii i ocen.
“Przemiła obsługa, czysty dobrze zorganizowany sklep”
“Dobra zmiana! Wspaniała obsługa, dużo się zmieniła od kiedy jest nowy właściciel!”
“Miła obsługa. Mogę polecić ten sklep.”
“Sklep czysty zadbany obsługa klienta miła pomocna sklep jest nie wielki ale podstawowy asortyment tam znajdziemy pieczywo jest zawsze świeże hot dogi bardzo dobre kawa jedna z lepszych w okolicy będę tam robił zakupy już na stałe.”
“Fajny sklep w dobrej lokalizacji. Miła obsługa.”
“Bardzo sympatycznie i super herbatki”
“Super personel tej Żabki.Zawsze miła obsługa.Jerzy Michał Lange czym był zainteresowany z żoną przy kosmetykach? Na lotnisko osoby nie wiem czy chciały pojechać. Zainteresowanie w tej Żabce było czym innym.Także ta opinia jest nie trafna osoby.”
“Pyszne lody rzemiślnicze bez chemii i udziwnień. Fajne miejsce dla dzieci i rodziców. Do lodów warto zamówić pyszną kawę. Bardzo przyzwoite ceny”
“To miejsce ma duszę ,pyszna kawa,można przysiąść by spokojnie odetchnąć w otoczeniu uroków osobistych pracujących tu osób.polecam”
“Bardzo miłe Panie, i bardzo miły Pan. Będę tu zaglądać częściej.”
“SUPER LUDZIE TAM PRACUJĄ -cala trojka jest fantastyczna”
“Jedna z nielicznych żabek, w której jest przyjemna obsługa. Zazwyczaj w żabkach odnosi się wrażenie, że pracują tam za karę a tutaj zupełnie inaczej. Bardzo miło obsługa, bardzo miłe Panie. Zazwyczaj nie brakuje nic z asortymentu - wszystko jest. Fajne promocje. Generalnie naprawdę polecam - żabka na 5 z plusem.”
“Zawsze czysto, szybko i wygodnie. Idealne miejsce na szybkie zakupy — wszystko, czego potrzebuję, mam dosłownie pod ręką. Obsługa miła i pomocna, a samoobsługowe kasy to duży plus!”
“Po ponownym otwarciu z nowym wlascicielem sklep godny polecenia. Przemila I profesjonalna obsluga. POLECAM!!!!!!!”
“Miła sympatyczna obsługa, duży wybór słodkości i kanapek. W hod-dog bułka nie rozwalona, ciepła, chrupka, natomiast kabanos gorący. Odpowiednia ilość sosów dzięki czemu hod-dog nie jest suchy. Na miejscu możesz wypić gorąca kawę lub kupić na wynos napój. W sklepie kupisz: czasopisma , ciekawe pamiątki w tym interesujące magnesy”
“Żabka często ratuje życie przy długich godzinach spędzonych w biurze. A w tym punkcie zawsze mozna upolować coś dobrego na ząb. Czysto i przyjemnie, pomocna obsługa.”
“Szanowni Państwo! W dniu 15.08.2025 przejąłem sklep Żabka przy ul. Grochowskiej 129. Już od pierwszego dnia będziemy się starać razem z naszą życzliwą i uśmiechniętą załogą oferować Państwu najwyższą jakość obsługi oraz pełną dostępność produktów i usług każdego dnia we wskazanych godzinach. Serdecznie zapraszam! Pozdrawiam Bartosz Sławecki”
“Robię zakupy w tej Żabce średnio dwa razy w tygodniu . Jestem miło zaskoczona bo sklep czyściutki , porządek na półkach i do tej pory nie trafiłam na przeterminowany produkt . Serdecznie polecam”
“Spoko obsługa, nie brakuje towaru. Uczciwie o 6 otwierają i 23 zamykają. Tyle wymagam od Żabki.”
“Spełnia swoje zadanie bez problemów. Przydałoby się trochę uzupełnić asortyment,ale ogólnie nie jest źle.”
“Dobre lody i kawka na zimno w upalne dni”
“Szybka sprawna obsługa młody człowiek o czarnych włosach kulturalny i pomocny polecam!”
“Bardzo miła obsługa wszystko na najwyższym poziomie, bardzo dobrze zaopatrzona żabka”
“Bardzo dobry gofr z nutella. Obsługa bardzo miła. Na pewno tutaj wrócę. Polecam! :)”
“Bardzo przyjemny sklep. Wyróżnia się na tle innych żabek. Przede wszystkim jest czysto! Czego nie można powiedzieć o wszystkich sklepach tej sieci. Dodatkowo bardzo miła obsługa a szczególnie Pani (wydaje mi się że właścicielka) zawsze chętnie wchodzę na kawę :)”