Opinie

  1. iza waliza ★☆☆☆☆

    Czekac 5 minut zeby pracownik cokolwiek zrobil. Gadaja caly czas, sa niemile dla klientow i nie pracują. Okropna obsługa

  2. Aniela Szudzichowska ★☆☆☆☆

    Masakra.szczerze to najgorsza Żabka w jakiej byłam.Oczywiscie chodzi o grubą babe z czarnymi włosami,bylam przy sytuacji jak wyzywała dwóch małych chłopców około 8 lat bo nie umieli znaleść produktu.gdy chłopcy zapytali o produkt na to pani w czarnych włosach zaczęła na nich krzyczeć że są ślepi i że ma już dość takich jak oni.jest jeszcze bardzo dużo sytuacji z tą babą w czarnych włosach bo jestem zmuszona przychodzić do tej żabki bo w pobliżu nie ma innej.kolejna sytuacja to płace jak normalny człowiek ściągnęło mi już pieniądze z konta a pani mówi że ją okradłam! Na spokojnie wytłumaczyłam że moje pieniądze są już u nich w Kasie i że nic nie ukradłam ale ona nie słuchała! Po długich dyskusjach i tak wróciłam do domu z niczym, czyli zapłaciłam ale ta głupia pani nie pozwoliła mi wsiąść moich zakupów.ALE TO NIE KONIEC.znowu jak zwykle pani w czarnych włosach.ide do żabki kupuje to co miałam kupić a pani krzyczy na mnie bo źle wpisałam kod blik.zaczela mówić że jestem nie ogarnięta bo pomyliłam jedna cyfrę!ZWOLNIJCIE JĄ ONA JEST MASAKRYCZNA

  3. Nel Socha ★☆☆☆☆

    Żenująca obsługa, nie spotkałam się nigdy z taką bezczelnością ze strony obsługi jak tutaj. Koleżanka w czarnych włosach chyba nie wie czym jest kultura i jak należy się zachowywać wobec 2 człowieka. Porażka.

  1. Sławomir Zasoński ★★★★★

    Super zmiany! Więcej miejsca i przestrzeni. Moja ulubiona żabka!

  2. KLASYCZNA LAWETA ★★★★★

    Bardzo miła obsługa Jest duży wybór towaru na półkach

  3. Ilona Kot ★☆☆☆☆

    Bardzo nie miła odsluga i brudny sklep

  1. Cyntia Kufel ★☆☆☆☆

    Bardzo nie polecam, starsza brunetka pracuje tam jakby była za karę, gdy za nią przechodziłam uderzyła mnie łokciem w głowę, po czym zamiast przeprosić popatrzyła sie zabójczym wzrokiem, chamstwo i brak szacunku dla klienta

  2. Paulina Pączek ★★★★★

    Nie udzielam wielu opinii w internecie, ale ta zabka jest akurat super. Panie i Panowie z obslugi zawsze miłi (przynajmniej dla mnie) i zawsze pomocni :)

  3. Pan Jash ★★★★★

    Bardzo fajna lokalizacja. Parkowanie bez problemu. Sklep nieduży, asortyment jak to w Żabce, co potrzeba na kilka dni jest. Oczywiście brak świeżych wędlin, drobiu czy ryb ale sto metrów dalej są równie kameralne Delikatesy, które to oferują i które również polecam. Natomiast co do rzeczonej Żabki. Gratuluję doboru personelu :-) Ze swojego doświadczenia wiem, że nie jest takie łatwe.

  1. OLIWIER MARKOWSKI ★☆☆☆☆

    Bardzo nie miła starsza brunetka za kasą wydaje się jakby była tam na siłe bardzo nie polecam i odradzam tam zakupów

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy ul, Dzieci Warszawy 36/U2, 02-495 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements