Czekac 5 minut zeby pracownik cokolwiek zrobil. Gadaja caly czas, sa niemile dla klientow i nie pracują. Okropna obsługa
Zdjęcia
Opinie
-
iza waliza ★☆☆☆☆
-
Aniela Szudzichowska ★☆☆☆☆
Masakra.szczerze to najgorsza Żabka w jakiej byłam.Oczywiscie chodzi o grubą babe z czarnymi włosami,bylam przy sytuacji jak wyzywała dwóch małych chłopców około 8 lat bo nie umieli znaleść produktu.gdy chłopcy zapytali o produkt na to pani w czarnych włosach zaczęła na nich krzyczeć że są ślepi i że ma już dość takich jak oni.jest jeszcze bardzo dużo sytuacji z tą babą w czarnych włosach bo jestem zmuszona przychodzić do tej żabki bo w pobliżu nie ma innej.kolejna sytuacja to płace jak normalny człowiek ściągnęło mi już pieniądze z konta a pani mówi że ją okradłam! Na spokojnie wytłumaczyłam że moje pieniądze są już u nich w Kasie i że nic nie ukradłam ale ona nie słuchała! Po długich dyskusjach i tak wróciłam do domu z niczym, czyli zapłaciłam ale ta głupia pani nie pozwoliła mi wsiąść moich zakupów.ALE TO NIE KONIEC.znowu jak zwykle pani w czarnych włosach.ide do żabki kupuje to co miałam kupić a pani krzyczy na mnie bo źle wpisałam kod blik.zaczela mówić że jestem nie ogarnięta bo pomyliłam jedna cyfrę!ZWOLNIJCIE JĄ ONA JEST MASAKRYCZNA
-
Nel Socha ★☆☆☆☆
Żenująca obsługa, nie spotkałam się nigdy z taką bezczelnością ze strony obsługi jak tutaj. Koleżanka w czarnych włosach chyba nie wie czym jest kultura i jak należy się zachowywać wobec 2 człowieka. Porażka.
-
Sławomir Zasoński ★★★★★
Super zmiany! Więcej miejsca i przestrzeni. Moja ulubiona żabka!
-
KLASYCZNA LAWETA ★★★★★
Bardzo miła obsługa Jest duży wybór towaru na półkach
-
Ilona Kot ★☆☆☆☆
Bardzo nie miła odsluga i brudny sklep
-
Cyntia Kufel ★☆☆☆☆
Bardzo nie polecam, starsza brunetka pracuje tam jakby była za karę, gdy za nią przechodziłam uderzyła mnie łokciem w głowę, po czym zamiast przeprosić popatrzyła sie zabójczym wzrokiem, chamstwo i brak szacunku dla klienta
-
Paulina Pączek ★★★★★
Nie udzielam wielu opinii w internecie, ale ta zabka jest akurat super. Panie i Panowie z obslugi zawsze miłi (przynajmniej dla mnie) i zawsze pomocni :)
-
Pan Jash ★★★★★
Bardzo fajna lokalizacja. Parkowanie bez problemu. Sklep nieduży, asortyment jak to w Żabce, co potrzeba na kilka dni jest. Oczywiście brak świeżych wędlin, drobiu czy ryb ale sto metrów dalej są równie kameralne Delikatesy, które to oferują i które również polecam. Natomiast co do rzeczonej Żabki. Gratuluję doboru personelu :-) Ze swojego doświadczenia wiem, że nie jest takie łatwe.
-
OLIWIER MARKOWSKI ★☆☆☆☆
Bardzo nie miła starsza brunetka za kasą wydaje się jakby była tam na siłe bardzo nie polecam i odradzam tam zakupów
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy ul, Dzieci Warszawy 36/U2, 02-495 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku