Przegląd katalogu
- 1,314 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 93% Ze zdjęciami
Znaleziono 1314 wyników
Przeglądaj kafejka internetowa w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,314 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 600,610 opinii i ocen.
“Żabka to bardzo wygodny sklep na szybkie zakupy. Szczególnie doceniam opcję „Prosto z pieca” – świeże bułki i przekąski zawsze są ciepłe i smaczne. Wybór produktów jest szeroki, mimo niewielkiej przestrzeni, co sprawia, że można znaleźć wszystko, czego potrzeba na co dzień. Obsługa jest miła i sprawna, dzięki czemu zakupy przebiegają szybko i bezproblemowo. Sklep jest czysty i dobrze zorganizowany, co dodatkowo uprzyjemnia wizyty. To miejsce, które świetnie sprawdza się zarówno na szybkie zakupy w drodze, jak i na uzupełnienie domowych zapasów. Polecam!”
“Polecam, miła pani i obsługa szybka i dobra. Dobre kanapki i herbaty.”
“Panie w tym sklepie są bardzo uprzejme miłe i pomocne nigdy nie miałam problemów w tej żabce jeżeli chodzi o obsługę.A Pan Andrei Malyshka nigdy w pracy nie miał przerwy?To są też ludzie i jak każdy potrzebują chwili dla siebie.Pan to powinien za Ojczyznę swoją walczyć a nie wypisywać bzdury.Jestem u dziewczyn codziennie i nie przypominam sobie żadnej takiej sytuacji w której olewały klienta bez słowa.Zamykać sklepy to Pan sobie może u siebie w kraju a nie u nas w POLSCE!!!!!”
“Serdeczne podziękowania dla pani kasjerki, która po DWÓCH DNIACH dziś (14.03, godzina 15:00) przypomniałam mi, że zostawiłam coś przy kasie. To był drobiazg i sama nie zauważyłam, że tego zapomniałam, pani mnie rozpoznała i sama oddała zgubę. Bardzo doceniam! Będę wpadać częściej ;)”
“Bardzo lubię ten sklep! Zawsze panuje tu miła atmosfera, a pracownicy są uśmiechnięci i pomocni. Pani Liana jest niezwykle sympatyczna i zawsze miło z nią porozmawiać. Zakupy tutaj to czysta przyjemność!”
“Czekam, aż popcorn maślany wróci.”
“Bardzo miła, rodzinna atmosfera. Sklep czysty zadbany, ekspedientki uśmiechnięte, wesołe. Aż miło wejść i robić zakupy.”
“Bardzo miła i pomocna obsługa — jedna z nielicznych Żabek, do których naprawdę chce się wracać. Nowy właściciel świetnie sobie radzi i widać pozytywne zmiany w funkcjonowaniu sklepu!”
“Słyszałem że to miejsce wcześniej było trochę zaniedbane, ale aktualnie jest to najlepsza Żabka w Warszawie! Czysto, mnóstwo towaru, cudownie profesjonalna i miła obsługa. Pozdrawiam całą ekipę, a szczególnie Pana Konrada, który mnie dzisiaj obsługiwał I który jest najszybszym kasjerem jakiego spotkałem”
“Naprawdę bardzo sympatyczna i przemiła obsługa. Za każdym razem jestem zadowolona . Pyszna kawa , świeże pieczywo , świeże owoce , tak naprawdę wszystko co chce jest w tym sklepie . Pozdrawiam panią Ewelinę :)”
“Bardzo spoko *xd Bardzo miła obsługa nie ma żadnych problemów ❤️ Polecam”
“W mojej opinii to najlepszy sklep z sieci Żabka (a w najbliższej okolicy jest ich bodajże 5). Na plus (i to duży) w stosunku do tego co bylo za poprzedniego Ajenta. Czysto, sklep bardzo dobrze zatowarowany, duży wybór, przyjemna i pomocna obsługa (zazwyczaj). Na ogromny plus - przecenione produkty (nie marnowanie jedzenia - nie spotkałam się z takim podejściem w okolicznych Żabkach). Pozdrawiam serdecznie przemiłe Panie! :) Uprzejma prośba o więcej entuzjazmu w wykonanywaniu pracy - w domyśle Klient nie jest wrogiem :)”
“Ulubiona Żabka. Stały klient od lat. Obsługa na najwyższym poziomie, bardzo zadbane miejsce. Pan Oskar to złoty człowiek. Gdyby istniał ranking żabek ogólnopolskich - ta musiałaby być w topce.”
“Często korzystam. Sklep dobrze zaopatrzony.”
“Promocja nie weszła ale Pan na kasie pozmieniał i weszla, braków zachowanie rzadko dzisiaj spotykane ;)”
“Dobrze wyposażona żabka, obsługa dość miła”
“Pan w okularach, który tu pracuje powinien dostać dodatkową premię - przesympatyczny, zawsze pomocny człowiek, wzór do naśladowania dla innych pracowników :) bardzo polecam tę Żabkę”
“Bardzo miła obsługa, obsługiwała mnie dziewczyna w okularach. Była na przerwie, ja nie przerywając jej spokoju. Poczekałem jak znowu podejdzie do kasy. Jak byśmy klienci szanowali tak jak ja 2 człowieka kasjera w sklepie. To byśmy mieli od nich szczery usmiech. Pamiętajcie w czasie COVID to oni nas obsługiwali i to oni narażali swoje zdrowie,życie byśmy mieli co jeść. A nie lekarze !!!!”
“Moja ulubiona kawiarnia ☺️ Jestem tu stałą klientką, ponieważ czuję się w tym miejscu zawsze bardzo dobrze. Super lokalizacja (można od razu zrobić zakupy w centrum ;). Klimatyczny wystrój, właściciele dbają o to, aby był tematyczny do każdej pory roku - obecnie mamy przepiękną dekorację świąteczną. Idealne miejsce na chwilę odpoczynku przy kawie czy spotkanie. Jestem fanką tutejszej kawy, bo jest po prostu bezkonkurencyjna, ale lokal oferuje też bardzo dobre lody i wypieki. Przede wszystkim serdecznie pozdrawiam wspaniałą obsługę, którą bardzo polubiłam. Panie przewspaniałe! - uprzejme, zawsze witają każdego klienta z uśmiechem i dobra energią, dzięki czemu do takiego miejsca po prostu chce się wracać. Polecam! Dałabym 10 punktów, ale mogę zostawić tylko 5! ;)”
“Nie wiem skąd tak niska ocena, skoro wszystko jest pyszne i świeże a obsługa zawsze uśmiechnięta. Minus jedna gwiazdka za klimat ze względu na fakt iż cukiernia mieści się w galerii i jest dosyć gwarno.”
“Empik to nie tylko księgarnia czy sklep papierniczy. To miejsce, do którego zawsze chcesz wejść i przeglądać oferty, gdy tylko przejdziesz obok. I nigdy się tym nie znudzisz.”
“Super liści mięty pieprzowej - Niemcy (Pfefferminze) Ronnefeldt to naprawdę wysokiej jakości herbata. Gorąco polecam tę fantastyczną markę. Zamawiam z Ronnefeldt Polska od dziesięciu lat. W całej Europie, Australii i Wielkiej Brytanii nie udało mi się znaleźć czystej herbaty z liści mięty pieprzowej tak wybitnej jakości, jak herbata z liści mięty pieprzowej, którą kupuję z Ronnefeldt Polska. Uwielbiam ją, ponieważ jest po prostu znakomita pod względem smaku - a piję ogromne ilości herbaty z mięty pieprzowej prawie codziennie i gdziekolwiek jestem na świecie, staram się unikać złej herbaty z mięty pieprzowej gdzie indziej i staram się spakować tę, którą kupuję z Ronnefeldt, aby zabrać ją ze sobą w podróż. Kupuję również Ronnefeldt Gyokuro Tokiwa (zielona herbata), która jest również znakomita.”
“Zdecydowanie i bezapelacyjnie najlepsza Żabka w Warszawie. Atmosfera jest jak w domu, wspaniała i miła kadra pracownicza zarządzana przez charyzmatycznego Pana Darka. Zawsze chętnie tam wracam, polecam z całego serca!”
“Najlepsza Zabka w okolicy. Bardzo przyjazny personel, świeże produkty. Wszystkim polecam”