Opinie

  1. Julia Uchacz ★☆☆☆☆

    Szczerze mówiąc nie spotkałam się jeszcze z gorszą obsługą. Ani „dzień dobry”, ani „do widzenia”. Normalnie pomyślałabym, że zwyczajnie człowiek jest zmęczony lub po prostu ma gorszy dzień, ale patrząc po opiniach innych klientów wnioskuję, że nie jest to jednorazowa akcja.

  2. Oliwia Küng ★☆☆☆☆

    NOTORYCZNIE nie ma hot dogów. Byłam w tej Żabce kilkanaście razy, zawsze odmawiano mi sprzedaży hot doga. A bo parówka za zimna, a bo bułki nierozmrożone, a bo tak. Najlepsze, że wchodząc do lokalu ustawiasz się w kolejce, bo widzisz kilkanaście kręcących się parówek. Czekasz, a przy kasie dostajesz info „dopiero za godzinę” i tak w kółko, dzień w dzień.

  3. Natalia ★★☆☆☆

    Obsługa tragiczna. Pan w okularach lansował się przy kasie jak król. Nie zeskanował apki mimo że pikneło. Miałam odpalony kupon, spieszyłam się a na paragonie jak wół nie ma rabatów i czytałam warunki tej promocji i powinna wejść. Nie zobaczyłam ceny końcowej. Również wzięłam hot doga i mimo że pan pytał trzy razy o to jaka parówka i tak podał złą i zeschnięta. Na ogół Żabka ładna i tyle. Wiecznie kawomat ma awarię. Nie polecam.

  1. Magdalena W.P. ★★☆☆☆

    Godzinę przed zamknięcie nie było możliwości zakupu hot-doga,nie można było płacić kartą. Dziwna obsługa.

  2. Suga Yonsu ★☆☆☆☆

    Okropna obsługa To już drugi raz, kiedy kupuję jedzenie na wynos i (o Boże, nigdy nie pracowałam w Żabce, więc nie wiem, jak to wszystko działa) po prostu chcę zapłacić – sprzedawca z plakietką "Wegeta" zachowuje się skrajnie nieuprzejmie. Za pierwszym razem chciałam kupić kawę, a on patrzył się na mnie, zamiast zapytać „jaką kawę pani chce”. Zdezorientowałam się, bo byłam zmęczona, a on od razu powiedział, że nie czyta mi w myślach i mam sama mu powiedzieć, czego chcę. Za drugim razem brałam jedzenie na wynos i nie wiedziałam, czy muszę powiedzieć, co dokładnie chcę, bo myślałam, że wszystko pokaże się na komputerze po zeskanowaniu kodu (aktywowałam kupon) – i pan Wegeta znowu, zamiast normalnie wyjaśnić, powiedział: „Musisz powiedzieć wcześniej, skąd mam wiedzieć, co chcesz, nic mi się nie pokazuje”. Sama pracuję w gastronomii i wiem, jak czasem ma się ochotę wysłać ludzi do diabła, ale ci ludzie nie są winni mojemu złemu humorowi, a ta praca to mój własny wybór. Dlatego uważam, że taka obsługa nie powinna mieć miejsca i z tym pracownikiem powinna zostać przeprowadzona rozmowa. Dodatkowo nie zaproponowano mi soli, nie dostałam ani widelca, ani nawet serwetek. To podstawa w przypadku jedzenia na wynos, tym bardziej, że nie prosiłam o plastik – po prostu nie dano mi nic. Mam nadzieję, że to nie właściciel, bo to byłaby katastrofa.

  3. Pablo Escobar ★★★★★

    Najlepszy sklep lepszego nie ma Miła atmosfera pracownicy zawsze pomocni tak samo właściciel sklepu super osoba

  1. Aaaa K ★☆☆☆☆

    Nie polecam tego pracodawcy ponieważ nie wypłaca pracownikom wypłat za cały miesiąc pszepracowany a do tego zmusza pracowników do nabijania nie właściwego nabijania towaru co klient nie kupuje radzę drodzy kliencki sprawdzać paragony co kupujecie czy nie macie nabite dodatkowo towaru co nie kupujecie a jeśli ktoś poszukuje pracy w tej żabce to dradzam bo szefowa jest nie wypłacalna potrafi wyzwać pracownika od złodzieji nie zapytają się czy tak było a nawet jak to było nie wyjaśnia wogule takich sytuacji a sama jest złodziejka bo nie wypcala wypłaty za cały miesiąc

  2. sebastian sebulec ★☆☆☆☆

    fajnie jakby obsługa mówiła ze jak pokaże się aplikacje to jest tańsza kawa a nie potem widzisz ze jest promocja kawa za 3zl do 10, pytasz się sprzedawcy dlaczego policzył ci 6 a on mówi ze promocja tylko z aplikacja o którą cie nie zapytał :/

  3. Alexander Chypson ★☆☆☆☆

    Zaskakujące dno. Mieszkam w okolicy i bardzo lubię część obsługi. Aczkolwiek z czasem, zauważyłem że ceny są notorycznie podbijane. Za każdym razem spotkasz się z „ale ta promocja już pewnie się skończyła”, „wziął pan nie ten produkt” lub „jeszcze nie mieliśmy czasu żeby zmienić karteczkę”. Nie dajcie się oszukać.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Marszałkowska 28/lok. 1U-41, 00-576 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements