Przegląd katalogu
- 572 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 90% Ze zdjęciami
Znaleziono 572 wyników
Przeglądaj bistro w województwie Mazowieckim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 572 wyników w województwie Mazowieckim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 244,556 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera bistro z miast takich jak Warszawa, Radom, Nowy Dwór Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, Legionowo i innych.
“Rewelacyjne miejsce. Pani z obsługi bardzo miła. Z chęcią i uśmiechem obsłużyła nawet nasze niesforne dzieci :) jedzenie pyszne. A porcje bardzo duże.”
“Koledzy i rodzina zorganizowali mi 60tkę u Kreatorów smaku w Rembertowie.Bardzo jestem im za to wdzięczny.Doskonałe jedzonko swietna miła PROFESJONALNA obsługa sprawiły że zapamiętam to miejsce i będę je polecał każdemu kto szuka wyjątkowego miejśca na komunię rocznicę urodziny bądż stype.Ja napewno będę zaglądał tam bez okazji po prostu dobrze zjeść i poczuć się jak u Mamy. Pozrawiam serdecznie Adam Grzywacz "Chicken"”
“Gabrysia- dziękujemy za super serwis! Przyszliśmy w 4 osoby, zamówiliśmy kanapki na ciepło, kawy i desery. Jedzenie było pyszne, ale niestety długo musieliśmy na nie czekać(wygląda to na brak wystarczającej ilości personelu w kuchni). Jako osoba z doświadczeniem w branży polecałabym doszkolić personel z robienia kawy. Cappuccino jest niestety za bardzo spienione/ przegrzane, co nie wygląda estetycznie. Napewno przyjdziemy jeszcze nie raz!”
““Krem” jest lokalem o którym dowiedziałem się czystym przypadkiem i do którego trafiłem pewnego razu jeszcze większym przypadkiem i uważam że nic lepszego nie mogło mnie spotkać w kategorii gastronomii. Tradycją dla mnie stało się odwiedzanie tego miejsca za każdym razem jak tylko z rana muszę znaleść się w okolicach centrum Warszawy. Śniadanie jest najważniejszym posiłkiem dnia, śniadanie w “Kremie” zaś najważniejszym wydarzeniem. Croque Madame jest na najwyższym poziomie, smak i składniki nie do odtworzenia (wiem bo nie raz próbowałem :) ) sernik to finezja słodyczy i smaku no i do tego kieliszek wspaniałego wina którego wybór jest całkiem szeroki, zbalansowany i naprawdę trzymający poziom. Obsługa? Luźna, miła i towarzyska. Wchodząc do tego miejsca czuję się jakbym przychodził do znajomych, przyjaciół. Otwarta na krytykę, pochwałę i luźniejsze rozmowy. Serdecznie polecam każdemu kto szuka miejsca w którym będzie się mógł poczuć jak… no nie skłamię jeśli powiem że jak w filmie.”
“Pierwsze wrażenie po wejściu do lokalu nie jest najlepsze. Natomiast po otrzymaniu obiadu zupełnie odmienne. Pyszne domowe obiady w atrakcyjnej cenie. Polecam”
“Bardzo przyjemne miejsce i czuć świeżość produktów, miła obsługa. Ultra smaczne jedzienie, bardzo polecam.”
“Wpadliśmy z narzeczonym na spontaniczny obiad i gorąco polecamy. W lokalu było dużo ludzi, zostaliśmy sprawnie obsłużeni i szybko otrzymaliśmy swoje gorące dania. Wszystko świeże i smaczne. Nasze zamówienie składało się z kurczaka w chrupiącej panierce oraz kaczki w sosie teriyaki”
“Przyjemna i klimatyczna restauracja z azjatyckimi potrawami. Wystrój wnętrza z czerwonym kolorem głównym i dodatkami - specyficzny klimat orientalny. Jedzenie bardzo smaczne, ładnie podane i w dużych(!) porcjach. Obsługa serdeczna i pracowita (miejsce jest dość popularne, zwłaszcza w weekendy). Super!”
“Bardzo często robię zakupy w tym miejscu, ale dopiero niedawno zdecydowałem się na zjedzenie czegoś tutaj i zdecydowanie polecam. Zamówiłem zupę pomidorową za 8 zł i kotleta schabowego z dodatkami za 30. Porcje są naprawdę ogromne a wszystko jest bardzo smaczne, powiedziałbym nawet że są to domowe smaki. Duży ruch jaki zawsze jest w tym barze mlecznym jest idealnym dowodem na to że warto tutaj przyjść. Polecam.”
“Przyszłam z koleżankami po 20 miejsca nie było ale na szczęście zwalniał sie stolik. Polecam dzwonić i rezerwować. Obsługa miła ceny nie wysokie. Żeberka bardzo dobre, frytki i krewetki tak samo.”
“Zamawiałem kilka dań na wynos do pracy. Dobry kontakt z obsługą l, szybki czas realizacji oraz bardzo pyszne potrawy. Jedyny minus to porcje, a dokładniej porcje mięsa. Niestety było go bardzo mało”
“Bardzo przyjemnie bistro na posiłek w ciągu dnia. Carbonara dobra, łosoś bardzo dobry, porcja łososia raczej średniej wielkości, nie dla łakomczuchów;). Łosoś 75, Carbonara 45 PLN.”
“Jedzenie bardzo smaczne świeże i szybko podane polecam ‼️myślisz że już kończysz kotleta a tu pod spodem druga sztuka piękna sprawa za 30 zł taki zestaw zupa liczona osobno”
“Klimatyczne miejsce, przemiła obsługa, dobre kanapki :)”
“Wpadłem tu ze znajomymi coś przekąsić. Nasz wybór - burger z frytkami. Jedzenie dostaliśmy szybko i w tym samym czasie. (Było nas czworo :-)) Wysmażenie mięsa zgodne z zamówieniem, ja zażyczyłem sobie "medium rare" i taki dostałem. Frytki fajnie chrupiące. Generelnie ciepłe, poprawne i smaczne jedzenie. Miła obsługa. Jak dla mnie lokal nie przyciąga niczym specjalnym. Mieści sie na popularnej ulicy Saskiej i wtapia się w jej klimat.”
“Bar Hanoi zlokalizowany przy drodze krajowej nr 61. Niestety ekrany wyciszające ograniczają widoczność a co za tym idzie dostęp do lokalu. Obsługa miła i sympatyczna. Szeroki wybór potraw. Porcje są bardzo duże. Uważam że ceny są atrakcyjne. Zamówiłem sobie makaron sojowy z kurczakiem. Smakuje super. Polecam”
“Miałem okazję zjeść śniadanie w restauracji Nowy Gurewicz w Otwocku i jestem bardzo zadowolony. Zamówiłem tosty z szynką i serem oraz jajka po benedyktyńsku – oba dania były świeże, smaczne i estetycznie podane. Do tego dobra kawa, która idealnie dopełniła posiłek. Obsługa była uprzejma i pomocna, a atmosfera miejsca sprzyja spokojnemu porankowi. Polecam na śniadanie!”
“To jest “typowy” bar azjatycki. W srodku pare stolikow z krzeslami. Na jedzenie trzeba czekac okolo 10minut, ale za to jakie jedzenie! Bardzo pyszne, polecam udko Hong Kong, kaczka na gorącym polmisku i kurczak chrupiacy. To sa dania ktore mozna by zamawiac codziennie! Zaczne zamawiac inne dania niz te ulubione. Polecam kurczaka chrupiacego z frytkami dla dzieci. Polecam!”
“Niedość ze same muzeum robi wrażenie to dobór potraw i ciekawe smaki kresowe to utrzymanie klimatu miejsca.”
“Jedzenie smaczne (szczególnie frytki były fenomenalne, porcje duże i wszystko w przystępnej cenie. Obsługa trochę sucha, ale ogólnie miła. Jeśli będziemy w okolicy to jeszcze wpadniemy :)”
“Spacerując po Płońsku napotkałem tą pizzerie i postanowiłem tam zjeść. I co, bardzo pizza, przepyszna lemoniada i świetny klimat, mówią o tym miejscu jasno warto tu wejść każdemu kto lubi pizzę polecam tu wejść w szczególności polecam margherita i blok czekoladowy. Naprawdę bardzo dobre jedzenie, jeszcze warto podkreślić że lokal jest po rewolucjach Magdy Gessler Polecam”
“Zazwyczaj zamawiałam sushi w Warszawie. Jednakże zdecydowanie ostatnio wybieram ten lokal i ogromnie polecam. Jak dla mnie tutejsze sushi „przebija” swoją jakością i świeżością niż te, które kupowałam ze stolicy. Składniki zawsze świeże, a tempura cieplutka i smakowita. Sety w przyzwoitych cenach, nie za drogo. ;)”
“Przyjemna atmosfera, przytulne miejsce z dobrym jedzeniem i obsługą. Polecam”
“Jedzenie bardzo dobre nie ma na co narzekać :) Obsługa bardzo miła dużo można porozmawiać nawet na temat pogody wszystko z uśmiechem na twarzy. Wszystko prowadzone czysto i starannie. Gofry i lody wspaniałe❤️ Nie ma na co narzekać bardzo polecam!”
“Bardzo chciałabym podziękować kasierowi Marcinowi. W nocy z 20 na 21 listopada w okolicach godziny 24 bez wachania udzielił mi pomocy widząc mój dymiący spod maski samochód. Poza tym znał się na mechanice i szybko naprawił usterkę (wyciekający płyn z rozpiętych przewodów) dzięki czemu bezpiecznie dotarłam do domu. Z pewnością będę zajeżdżała na tę stację. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc”
“Bardzo dobre mamy tutaj posiłki. Jadłem tutaj już dużo dań i wszystko bardzo mi smakowało. Podczas moich wizyt była zawsze jakaś osoba. Bar również ma posiłki z dowozem. Obsługa bardzo miła i pomocna. Przed lokalem znajduje się ogródek więc przy wysokiej temperaturze bądź złych warunkach atmosferycznych możemy sobie tam zjeść posiłek. Przed lokalem koło drogi głównej znajduje się kilka miejsc parkingowych, gdzie spokojnie zaparkuje kilka samochodów. Gorąco polecam”
“Pyszne jedzonko. Tatar, żeberko pieczone, sałatka azjatycka i flaczki z boczniaków (które niestety są sezonowe i w tej chwili już ich nie ma) niebo w gębie! Odkąd spróbowałam tu kuchni, wracam regularnie. Poza tym bardzo przyjemne klimatyczne miejsce, szczególnie w piwnicy z barem. Jedyny minus i nie mam gdzie zaznaczyć tego w gwiazdkach jest to, że nie można wymieniać dodatków do dań tylko w każdym trzeba dopłacic np za inny dodatek warzywny jaki by się chciało a nie można tego zrobic po prostu w drodze wymiany. Obsługa bardzo miła, zawsze pomocna i sympatyczna szczególnie p. Julia. Polecam tu zajrzeć i spróbować tej kuchni.”
“Szybko , dużo , pyszne i miła obsluga”
“Klimatyczne, przyjemne miejsce z dobrym jedzeniem. Ceny zróżnicowane, pizza ok, kluchy może ciut za wysoko ale wszystko bardzo dobre, szybko i ładnie podane. Bardzo miła obsługa, do powtórki :)”
“Bardzo pozytywne wrażenia. Obsługa miła, sympatyczna, szybka i uważna. Dania bardzo smaczne i podane w ekspresowym tempie. Pierogi z mięsem miały dużo, dobrze doprawionego i wilgotnego, farszu. Ciasto idealnej grubości. Naleśniki ze szpinakiem po brzegi wypełnione farszem. Kulki serowe z jalapeno przepyszne. Bardzo polecam”