Obsługa na najwyższym poziomie,a teraz to naprawdę rzadko spotykane. Jedzenie palce lizać!! Polecam i na pewno nie raz jeszcze wrócę :)
Zdjęcia
Informacje
Bistro Jemy i Jedziemy to popularny lokal gastronomiczny położony w Chotomowie, oferujący pyszne, domowe posiłki. Przytulne wnętrze przypominające tradycyjną kantynę to idealne miejsce na szybki i pożywny obiad w ciągu zabieganego dnia. Codzienne menu, wypisywane na kredowej tablicy, obejmuje świeże zupy oraz różnorodne, tradycyjne dania drugie. Wśród domowych klasyków królują chrupiące kotlety de volaille z masłem, delikatne roladki schabowe oraz tradycyjna grochówka. Wszystkie potrawy przygotowywane są na miejscu ze świeżych, lokalnych produktów, bez zbędnych sztucznych dodatków. Bistro oferuje wygodną możliwość zjedzenia posiłku na miejscu lub zamówienia dań na wynos. Klienci doceniają to miejsce za duże, sycące porcje, bardzo przystępne ceny oraz domowy smak potraw. Obsługa jest powszechnie chwalona za niezwykłą sprawność, życzliwość oraz dbałość o porządek w lokalu. Szybki czas wydawania dań sprawia, że jest to doskonały wybór dla osób zapracowanych oraz rodzin z dziećmi. Zapraszamy do odwiedzenia naszego bistra i spróbowania prawdziwych, tradycyjnych smaków jak u mamy.
Udogodnienia
Parking i transport
- Bezpłatny parking
Rodzina i zwierzęta
- Przyjazny dla dzieci
Jedzenie i napoje
- Serwują śniadania
- Serwują brunch
Opcje obsługi
- Na wynos
Usługi
- catering
- dania na wynos
- domowe obiady
- tradycyjne dania mięsne
- zupy
Opinie
-
Natiiixv ★★★★★
-
UsagiTsukino ★★★★★
Jedzonko bardzo dobre, duży szacunek za własne surówki, plus że nie czuć tony cukru w sałatkach jak w większości barów w końcu można zjeść jak w domu, smacznie. Na pewno wrócę.
-
Paweł Roszkowski ★★★★★
W Bistro Jemy i Jedziemy zamawia się oczami, smakuje podniebieniem, a głową wraca do wspomnień. Jest to miejce na szybki domowy obiad w zabiegane dni. Wnętrze lokalu przypomina niewielką kantynę lub miniaturę baru mlecznego. Kilka stolików ozdabiają doniczkowe kwiaty. Wydawanie obiadów rozpoczyna się tu w południe. Dostępne dania są rozpisane na kredowej tablicy, ale najlepiej wybierać przez tzw. przypatrzenie, gdzie za szybką widać gotowe porcje. W godzinach lunchu jest tu ruch jak na Marszałkowskiej w Warszawie. Pani Karolina napełnia tu talerze i pilnuje porządku. Grzecznie pośpiesza niezdecydowanych klientów, co by ich pozostali, głodni goście w kolejce, nie rozszarpali. Niech nie zmylą Was wymyślne nazwy niektórych dań. Za nimi kryje się jak najbardziej domowe jedzenie. W razie wątpliwości pani Karolina tłumaczy nazwy "na nasze." Wybrałem zestaw -- zupa grochowa plus na drugie danie -- schab w sosie z kaszą i czerwoną kapustą. Zupa gorąca i treściwa. Oprócz obowiązkowego grochu znalazła się tam także wkładka mięsna oraz trochę ziemniaków. Grochówka dobrze ugotowana i doprawiona. Chociaż to nie krem, to jednak rozpływała się w ustach. Schab miękki i kruchy, pięknie zarumieniony po bokach. Kasza ugotowana w punkt -- z dodatkiem sosu nawet nie zasuszała. Kapusta słodkawa i wzorowo chrupiaca -- trochę jednak zbyt płynąca. Cena obiadu bardzo przyzwoita. Duże porcje. Duży wybór. Dzięki swojej solidności lokal przyciąga osoby różnego stanu -- z całej okolicy. Także tych co są tylko przejazdem. Potwierdzają to przeróżne marki samochodów parkujących przed wejściem. Jest wesoło! Każdy wychodzi stąd najedzony i gotowy na dalsze wyzwania. W lokalu jest czysto. Jest toaleta. Bardzo często jadam tutaj w dni powszednie -- między jednym Call-em, a drugim. Osoby zapracowane znajdą tu chwilę wytchnienia i ciepłą strawę. A rodzice ucieczkę z własnej kuchni. Można zjeść na miejscu. Można wziąć na wynos. Wielbicielom ziemniaków polecam przychodzić około południa -- wtedy są one najlepsze!
-
Patryk Moncher (Pat Mo) ★★★★★
Bardzo dobre domowe jedzenie. Porcje duże, a ceny przystępne.
-
Renata Naczaj ★★★★☆
No tak niby dobrze ale nie do końca. Ceny dobre choć nie tanio, jedzenie świeże ale no cóż każdy może mieć swój smak, obsługa jak trafisz na nowego pracownika to musisz za toaletę zapłacić :p
-
Konrad “Kokos” Kostecki ★★★★★
Dobre jedzenie, miła obsługa i potrzebne okolicy miejsce. Przydałby się lekki wystrój, może trochę zieleni i delikatna muzyczka. Zachęcam do korzystania i dziękuję.
-
Jacek Marciniak ★★★★★
Świetne miejsce na lunch. 2 zupy do wyboru, 4 drugie dania. Wszystko świeże, robione na miejscu. Zupy świetne, drugie dania poprawne. Cena niska. Czasem brakuje miejsca na małym parkingu lub miejsca przy stole, by zjeść na miejscu. Ale zdecydowanie warto.
-
Natalia Szczepańska ★★★★★
Jedzenie przepyszne! Z dewolaja wypływało masełko, roladka ze schabu rozpływała się w ustach! Za dwa drugie dania zapłaciłam 34 zł. Świeże produkty i miła obsługa! Polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bistro Jemy i Jedziemy?
Bistro Jemy i Jedziemy znajduje się przy Piękna 1, 05-123 Chotomów, Polska
Jaki jest numer telefonu do Bistro Jemy i Jedziemy?
Można skontaktować się z Bistro Jemy i Jedziemy pod numerem +48 664 998 388
Jak można dotrzeć do Bistro Jemy i Jedziemy?
Do Bistro Jemy i Jedziemy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku