BUŁA Sandwich Bistro
“Miłe zaskoczenie :3 duże porcje, pyszne jedzenie,dobra lokalizacja, fajny lokal, miła obsługa czego chcieć więcej… Polecam „El Fenomeno””
Znaleziono 14 wyników
“Miłe zaskoczenie :3 duże porcje, pyszne jedzenie,dobra lokalizacja, fajny lokal, miła obsługa czego chcieć więcej… Polecam „El Fenomeno””
“Bardzo miła obsługa,pyszny obiad w rozsądnej cenie po kapitalnym zwiedzaniu twierdzy Modlin. Restauracja mieści się na piętrze,słabo widoczna,ale warto się porozglądać. Polecamy!”
“Jestem w szoku. Zamówiłem z 3 znajomych zestaw dla 4 osób. Nigdy w życiu nie widziałem takiej ilości jedzenia w żadnym zestawie w restauracji. Z racji swojej pracy jadam wyłącznie na mieście podróżując po całej Polsce. Ta restauracja zasługuje na gwiazdkę Michelin zdecydowanie. Było przepyszne i polowe zabralismy na wynos.”
“Lokal leży na jednej z głównych ulic miasta. Ma nietypowy wystrój, szczególnie na zewnętrznym ogódku. Można usiąść wewnątrz Fiata 126p (Malucha) lub traktora. Zamówiłem chłodnik ogórkowy (zupa jest dostępna tylko jedna, zależna od dnia). Drugie danie to z kolei gnocchi na ostro z chorizo, papryką, boczkiem i pomidorami. Oba dania dostałem w "ekologicznej" zastawie (czyt. papierowej). Jest to rzadkie rozwiązanie, ale zyskujące popularność. Jedzenie było bardzo dobre, idealnie przyprawione i co najważniejsze świeże. Serwowane dania są proste i nie wymagają ogromnych umiejętności kulinarnych, ale jednocześnie smaczne. Jeżeli chcesz zjeść dobrze, nie przepłacić, ale nie oczekując przy tym wykwintnej kuchni, jest to idealne miejsce dla Ciebie. Obraz restauracji dopełnia profesjonalna obsługa.”
“To jest absolutny top na skalę światową nigdy w życiu nie jadłem lepszych burgerów. Nigdzie absolutnie nigdzie na świecie nie jadałem lepszego Smasha, a i frytki to absolutna topka. 5 gwiazdek to za mało. Dla takich lokali powinna być oddzielna kategoria bo wybijają po za skalę. Gratulacje dla właścicieli czapki z głów i nigdy się nie zmieniajcie. Aa no i niech nikt nie waży się sprzedać tego lokalu do króla kebabów bo kolejka zrobi się po samą Warszaw z jednej strony i Siedlce z drugiej.”
“Pierwszy raz trafiłem tu ,8 lat temu ,przez przypadek razem z synem, bardzo dobra burgerownia, frytki belgijskie i uważam że cały czas trzymają wysoki poziom jedzenia”
“Suuuper miejsce. Małe, ale konkretne. Pizza bardzo dobra i pełna składników. Średnia pizza wystarczająca na 2 osoby. 7 min autem od lotniska, więc idealne miejsce dla osób czekających na lot.”
“Byliśmy w Grande na śniadaniu i od razu poczuliśmy się tam bardzo dobrze. Lokal jest pięknie urządzony – ciemnozielone ściany, drewno, rośliny i światełka tworzą przytulny klimat, a wygodne fotele sprawiają, że aż chce się zostać na dłużej. Śniadania okazały się strzałem w dziesiątkę. Mąż wybrał jajecznicę z boczkiem – była naprawdę hojna porcja, z dużą ilością chrupiącego boczku, świetnie przyprawiona. Ja natomiast zamówiłam jajko sadzone na toście z awokado. To było bardzo miłe zaskoczenie – tost był panierowany, w środku kremowe awokado, a na górze jajko z idealnie płynnym żółtkiem. Całość uzupełniała świeża, chrupiąca sałatka. Do tego ciepłe napoje – kawa dla męża, herbata dla mnie – i mieliśmy kompletne, sycące śniadanie. Porcje są naprawdę duże, aż nie udało nam się wszystkiego zjeść. Ceny przy tym bardzo rozsądne, co tylko dodaje uroku temu miejscu. Grande to miejsce, które łączy fajny klimat z pysznym jedzeniem. Polecamy z całego serca – na spokojne, sycące i pyszne śniadanie nie mogliśmy trafić lepiej!”
“Polecam wszystkim , cepeliny pierwsza klasa nigdy nigdzie takich pysznych nie jadłem , będę polecać każdemu kto będzie chciał dobrze zjeść w miłym klimacie i z miła obsługa”
“Klimat jak u babci spokojnie pani bardzo miła porozmawiała z nami czułem sie poprostu jak u babci jedzenie przepyszne najlepsza wedlug mnie restauracja z polskim obiadem w nowym dworze”
“Moim zdaniem Najlepszy "Chińczyk" w jakim jadłem. Zupy Pho genialne, moje ulubione danie to: kurczak po malajsku. Porcje są duże i ceny normalne. Polecam”
“Pyszny kebabik wspaniała obsługa można se usiąść i zjeść na ulicy gorąco polecam wszystkim dobrym wariacikom”
“Pyszne, domowe jedzenie. Przystępne ceny. Miłą obsługa. Czysto i pachnąco. Bardzo duży ruch, najlepiej zamawiać wcześniej.”
“Bardzo dobry Wietnamczyk ...zjadłem makaron sojowy z kurczakiem...pyszny i dość spora porcja ..dodatkowo do wyboru sosy w dzbankach ..polecam koszt 26 zł”