Tłuste śmierdzące jedzenie. Panowie gotują jak dla zwierząt a nie dla ludzi. Okropna obsługa, duchota w lokalu. Nie polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Karolina Makaruk ★☆☆☆☆
-
Dawid Dylo ★★★★★
Jedzenie bardzo smaczne świeże i szybko podane polecam ‼️myślisz że już kończysz kotleta a tu pod spodem druga sztuka piękna sprawa za 30 zł taki zestaw zupa liczona osobno
-
Artur Żarski ★★★★☆
Bardzo smaczne jedzenie. Gołąbki to zwykle ryż z mięsem a tutaj mięso z ryżem. Porcje Bardzo duże. Lokalik malutki ale można wziąć na wynos. Jedyna wada że przez to małe pomieszczenie po zjedzeniu obiadu człowiek jest przesiąknięty zapachem oleju i kuchni. Nie mniej jednak polecam. Smaczne
-
Marcin MM ★★★☆☆
Miejsce z niewkorzystanym potencjałem. Szybka obsługa, a ceny umiarkowane. Porcje duże, smaczne surówki. Lokal nie za duży ale zadbany. Zestaw z schabowym smaczny i duży ale ziemniaki chłodne. Zestaw z devolay poprawny lecz z zimnymi ziemniakami. ( mowa o zestawach podawanych w lokalu.) Zupa pomidorowa z kluseczkami jakość adekwatna do ceny. Po godzinie 15.00 brak połowy zestawów oferowanych w danym dniu, co uważam za duży minus. Miejsca parkingowe przy ulicy lecz ciężko zaparkować.
-
Barbara Szumksta ★★★★☆
Niewątpliwą zaletą baru jest dobry dojazd. Porcje są bardzo duże, a dania świeże i podawane na ciepło. Właściciel dba o formę eko, a zatem sztućce czy talerze jednorazowe z biotworzywa.
-
Bartek Janczewski ★★★★★
Pyszne domowe obiady, polecam ;) Zestaw z zupka kosztował 30zł
-
Marta W ★☆☆☆☆
Czekanie na obiad godzinę 30 i nadal nie dojechało. Porażka. Nie polecam. Po rozmowie z pracownikiem i jego chamstwem. To nie zamówię u was nic. Współpracujecie wiec poniesiecie odpowiedzialność. Można anulować albo poinformować. Pracownik mnie wyśmiał jak powiedział o opinii na Google. Ze go one nie interesują. Restauracji jest dużo. A potem płacz, że biznes upadł. Wszystko się może zdarzyć. Ale obsługa przez telefon tragedia. W takim proszę zrezygnować ze współpracy z boltem i po sprawie.
-
Tomasz Sklodowski ★☆☆☆☆
Odbierałem dziś dwie paczki za pomocą aplikacji Foodsi. Kierowany dobrymi opiniami na google, zapłaciłem 28zł i dawno czegoś tak bardzo nie żałowałem. Gdyby nie szczytna idea, aby jedzenie nie zostało zmarnowane, bardzo długo bym to pamiętał. Dostałem wątróbkę z jabłkiem i cebulą oraz gyros z suszonymi pomidorami i oliwkami. Jedzenie bardzo suche, mało apetyczne, podobnie wygląd dania. Gyros bardzo żylasty, tłusty, wiele kawałków nie nadawało się do zjedzenia. Surówki średniej jakości Do zamówienia były też dwie zupy (niewiadome, trochę jak kalafiorowa bez kalafiorów, lub pieczarkowa bez pieczarek). Wodniste, mało gęste, mała składników. Zupy niestety poszły na zmarnowanie. Dodatkowo obsługa zachowuje się tak, jakby pracowała tam z przymusu, niezbyt uprzejma, z miną "bez kija nie podchodź". Jedyny plus - jedzenie było ciepłe. Nie wiem, jak smakuje tam jedzenie kupowane poza aplikacją foodsi, ale po czymś takim nie mam zamiaru się przekonywać. Nie polecam tego miejsca.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Obiadkowo Bistro&Catering?
Obiadkowo Bistro&Catering znajduje się przy Aleja Władysława Reymonta 7, Bielany, 01-840 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Obiadkowo Bistro&Catering?
Można skontaktować się z Obiadkowo Bistro&Catering pod numerem +48 223 782 432
Jak można dotrzeć do Obiadkowo Bistro&Catering?
Do Obiadkowo Bistro&Catering można dotrzeć, korzystając z poniższego linku