Opinie

  1. Michał Baranowski ★★★★★

    Wspaniałe miejsce, gospodarz który wkłada serce w ten lokal, czuliśmy się tak wspaniale jak w domu. Atmosfera, aura tego miejsca jest magiczna. Zupa z suszonych pomidorów i pizza były wyśmienite. Zdecydowanie wrócimy spróbować więcej z menu w tym przesympatycznym miejscu!

  2. Kamila Sadowska ★★★★★

    Miejsce bardzo przyjemne i schludne, idealne na spokojny posiłek. Obsługa niezwykle miła i pomocna, od razu czuć pozytywną atmosferę. Ceny są naprawdę przystępne. Zamawiałam tatara oraz schabowego – oba dania były świeże, smaczne i pięknie podane. Czas oczekiwania krótki, wszystko sprawnie zorganizowane. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i na pewno jeszcze nie raz wrócę do tego miejsca.

  3. Wojtek Wojtas ★★★★★

    Przyjemna restauracja, wnętrze nieduże ale jest przytulnie. Nieduży oświetlony ogródek restauracyjny. Miła obsługa, ceny umiarkowane. Dobra lokalizacja. Polecam

  1. Łukasz Brusik ★★★★★

    Fajna knajpka Kelner miły i fajnym dresscodem. Wyglal elegancko i luźno zarazem. I bardzo uprzejmy. W środku fajny klimacik, lokal udekorowany lekko pod święta Bożego Narodzenia ale z własnym stylem Jedzenie bardzo dobre. Pierogi wątróbka i rosół bardzo smaczne. Polecam na wieczór i na inne pory dnia. Ceny normalne. Trochę mało miejsca parkingowego ale akurat w Warszawie przy głównej ulicy to raczej każda knajpa by miała z tym problem. Jedzenie szybko poodane za to duży plus. Aha i muzyka leciała w fajnym klimacie, wszytko razem idealnie pasowało. Poelcam każdemu

  2. Marcin TK ★★★★☆

    Zachęcony lokalizacją wstąpiłem do tego lokalu. Jedzenie w porządku. Zupy domowe, treściwe choć ceny wysokie. Bardzo smaczna wątróbka i kotlet z kurczaka. Makaron tagiatelle truflowe z grzybami dobre ale za mało doprawione, kurczak był w zasadzie jałowy. Grzyby pyszne świetnie komponowały się smakowo z sosem i właściwie kurczak w ogóle nie byłby potrzebny w tym daniu. Kelnerka trochę obrażona, nie była za bardzo w nastroju w związku z oczekiwaniem na gości z komunii, ale każdy może mieć w końcu trochę gorszy dzień. Ogólnie ok.

  3. Luiza de Luzka ★★★★★

    Wspaniałe jedzenie. Flaki, wątróbka w winie a policzki wołowe po prostu poezja. Ale największy atut to obsługa i atmosfera. Kelnerki to cudowne dziewczyny, dbające o kontakt z klientem i ciepły klimat. Polecamy.

  1. Joanna Woźniak ★★★★★

    Cudowne miejsce z fantastyczną gościnną obsługą. Święto Niepodległości uczciliśmy najpierw 10 kilometrowym biegiem a później przepysznym obiadem. Na wstępie poprosiliśmy o dużą karafkę kwaśnej zimnej lemoniady, która nas zachwyciła. Gorące zupy powalają smakiem i obfitością. Żurek był przepyszny z ogromnym wkładem mięsiw, kiełbas i jaj, zaś krem z pieczonych pomidorów był wspaniale zbalansowany i taki jak lubimy. Schabowy z kością smarzony na smalcu fenomenalny a kapusta doskonała. Sznycel drobiowy bardzo dobrze wysmarzony i soczysty. Wszystko nam smakowało a obsługa zachwycała podejściem do gościa.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Nova Karafka?

Nova Karafka znajduje się przy Bonifraterska 10 b, 00-213 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Nova Karafka?

Można skontaktować się z Nova Karafka pod numerem +48 507 223 703

Jak można dotrzeć do Nova Karafka?

Do Nova Karafka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements