Zamawiałem kilka dań na wynos do pracy. Dobry kontakt z obsługą l, szybki czas realizacji oraz bardzo pyszne potrawy. Jedyny minus to porcje, a dokładniej porcje mięsa. Niestety było go bardzo mało
Zdjęcia
Opinie
-
Piotr Jacak ★★★★★
-
Justyna Baranowska ★★☆☆☆
Zupa PHO z dostawy, która powinna być aromatyczna, była pozbawiona wszystkich ziół i kiełków. Bardziej woda z makaronem i gotowanym kurczkaiem niż tradycyjna PHO - szkoda.
-
Ryhu Hyhu ★★★★★
Polecam. Od kilku miesięcy bywam tu 2x w miesiącu i nigdy nie zawiedli. Kurczak curry i kurczak w miodzie wymiatają. Można skosztować piwerka z Wietnamu. Obsługa miła i pomocna. Łazienka czysta. Ciekawe wzory kwiatów na ścianach. Stoliki solidne drewniane. Mikro kącik zabaw dla najmłodszych.
-
Natalia Zet ★★☆☆☆
Jedzenie faktycznie smaczne, ale próba zarobku na każdym kroku jest dziwna. Opłata za torbę, opłata za sztućce lub pałeczki. W dodatku w każdej azjatyckiej restauracji do dania dodawany jest standardowo sos - a tutaj nie co było niemiłym zaskoczeniem ponieważ kurczak w cieście kokosowym z ryżem był za suchy. Pierwszy raz spotkałam się z tym że sos trzeba zamawiać dodatkowo. Mimo, że mam blisko to chyba jednak wolę zamówić z miejsca gdzie nie będą mi doliczać za wszystko :D czekam na opłatę za serwetki - bo co ciekawe tego też nie dostajesz do zamówienia. Edit: Dorodzy Państwo zamawiam w dostawie więc co mnie obchodzi że na miejscu dostaje dodatki? A żeby było zabawnie żadna znana mi restauracja serwująca podobne dania nie prowadzi takich praktyk - jeśli na miejscu ktoś otrzymuje sos to w dostawie również. :) Słaby macie PR, do klienta jednak powinno się odnosić trochę inaczej. Zmieniam ocenę, bo nie lubię nieprofesjonalnego zachowania.
-
Robert P ★☆☆☆☆
Jedzenie ok, smaczne. Ale jechałem z radzymina i brałem zamówienie na wynos. Odebrałem zajechałem do domu i patrze nie moje zamówienie, zadzwoniłem i poinformowałem o fakcie. Wracam 20km w jedną stronę z pomylonym zamówieniem. Po czym słyszę, że mogę coś wybrać sobie z zamówienia pomylonego, tak które bez torby termicznej ze mna zjeździło 40 km i 45 minut ;) a moje zamówienie czekało na mnie w torbie termicznej, więc.... jem je już zimne. 2 gwiazdki bo czysto w samej restauracji i smacznie. Pozdrawiam. Edit. Jednak "MARZENIA" się spełniają i dostałem VOUCHER na fitness... a żeby było lepiej na drugi koniec Warszawy ;) chociaż dobrze że nie w Białymstoku. Nie pozdrawiam.
-
mikko12345mikko ★★★★☆
Przyjemny lokal, jedzenie jak typowy "Chińczyk" oczywiście na plus :) Wietnamskie napoje bezalkoholowe i alkoholowe, fajne ceny piwa i kilka win do wyboru. Jedynie nie podszedł mi sos dodatkowo dostępny dla każdego ze względu na cytrynowy posmak ale to już kwestia gustu :)
-
Marcin Konrad ★★☆☆☆
Honotu jest restauracją „chińską” w miejscu dawnej Chinki- Asia wok bambo, które uważam serwowało najlepszą kuchnie chińską w Warszawie. Jedzenie chińskie w wydaniu Honotu jest powiedziane trochę na wyrost. Kurczak na ostro jest kotletem z kurczaka z ryżem i surówką. Po chińskim spodziewałbym się kurczaka smażonego z warzywami, grzybami itd. w pysznym sosie. Na plus przemawia duża porcja którą można się naprawdę najeść. Tylko czy to jest chińskie?
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Ho-No-Tu?
Ho-No-Tu znajduje się przy Tużycka 7, Targówek, 03-683 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Ho-No-Tu?
Można skontaktować się z Ho-No-Tu pod numerem +48 505 757 777
Jak można dotrzeć do Ho-No-Tu?
Do Ho-No-Tu można dotrzeć, korzystając z poniższego linku