Przegląd katalogu
- 566 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 96% Ze zdjęciami
Znaleziono 566 wyników
Przeglądaj bar grillowy w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 566 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 513,558 opinii i ocen.
“Super smacznie. Czysto. Schludnie. Miła obsługa. Polecam.”
“Tak spontanicznie koniec lata i po kleszczach monsunowych które ostatnio naruszają nasz kraj trafiła się pogoda wiec rower. Polecam spokojne miejsce z dobrym czeskim piwem Holba i nie tylko ... bardzo miła obsługa można organizować tutaj także wszelkiego rodzaju duże imprezy integracyjne. Dla mnie ok polecam.”
“Bardzo smacznie i niedrogo, nie mam uwag, jest czeski smak, pyszne piwo od wielu lat!”
“Taco bardzo smaczne, szczególnie polecam wersję z pulled beef, rewelacja! Do zamówienia wzięłam też sos serowy i muszę przyznać, że był najlepszy, jaki kiedykolwiek jadłam. Choć same taco były tak pyszne, że sos okazał się prawie zbędny. Na pewno wrócę po więcej!”
“Już nie pierwszy raz jesteśmy w tym miejscu. Bardzo pyszne jedzenie, niesamowita atmosfera, przemiła obsługa. Zwracają uwagę na prośbę odnośnie przygotowania dań. Miło tu wracać.”
“Super smaczna kuchnia, wiadomo dlaczego. Kto nie lubi potraw z grilla, a tutaj są one nieprzeciętnie smaczne. Sama restauracja zlokalizowana pośrodku pola mokotowskiego a le dojazd do nie od ul. Żwirki i Wigury. Miejsca parkingowe wzdłuż drogi dojazdowej stąd najlepszą opcją jest taksówka. Miejsce godne polecenia.”
“Drugi raz w przeciągu miesiąca tutaj jem i jestem zachwycony. Poziom obsługi i burgerów top of the top. Pan Kamil robi świetną robotę. Już myślałem, że burgery odchodzą do lamusa bo są coraz gorszej jakości, a tu taka niespodzianka. Z czystym sercem polecam.”
“Polecam lokal, super obsługa, dania świeże, zupy gorące, duży wybór, no i czysto. :) Gotówka = kompocik za free”
“Wpadłam na śniadanie - na tyle obfite, że jako kobieta w 7 miesiącu ciąży się najadłam :) jajecznica z boczkiem, do tego sałatka, bułka z masłem i kakao. Za wszystko niecałe 20 zł. Dobre miejsce na budżetowy posiłek. Na minus - słabo doprawione, trzeba się posiłkować solą. Ogólnie - polecam.”
“Smacznie, czysto, szybko, miła muzyczka. Bardzo dobre pierogi ukraińskie czyli dawne ruskie, kilka dań wege równie smakowitych. Ceny ok. Za trzy zupy 2 x krupnik i kalafiorowa zapłaciłem 22 zł, a nalałem obficie i dużo wkładu. Pierogi są po 10 zł więc bardzo atrakcyjna cena, do tego jeszcze dwa drugie wege pełne talerze w cenie 48 za oba wege”
“10/10, polecam jak najbardziej! obsługa jest bardzo miła, jedzenie pyszne :)”
“Świetne miejsce zarówno na beforek jak i cala noc! Orientalna i bardzo przyjacielska atmosfera dzieki cudownemu właścicielowi Burhanowi. Polecam także na Wieczór Panieński czy kawalerski, karaoke i inne imprezy okolicznościowe!”
“Budka może nie „wygląda” ale oddaje. Lokal chyba od początku istnienia nie remontowany ale ma swój klimat. Jadłem dwa razy przypadkiem będąc służbowo w okolicy i byłem zadowolony. Jedzenie było takie jakiego oczekiwałem. Polecam. Jak będę przejazdem to jeszcze tu wrócę.”
“Wszystko w porządku, fajny klimat, przypomniały się czasy szkolne, hamburger smaczny, miła obsługa. Duży wybór jedzenia no i piwo też na miejscu poniżej 10 zl. Jeszcze tu wrócę. Za zestaw hamburger i puszka coli 15 zł, jest gdzie usiąść i czysto.”
“Jak chcesz zjeść normalne jedzenie to tu…. Klimat Warszawy w pobliżu Czerniakowa…. Blichtru nie najdziesz ale miejsce z historią - tak”
“W zalewie fancy restauracji i kraftowo rzemieślniczych knajp są jeszcze miejsca gdzie można zjeść zwykłą kiełbasę z frytkami”
“Dobre jedzenie, szybka obsługa i smaczne drinki, miło spędziliśmy wieczór w hotelu dzięki temu, można było coś zjeść na miejscu i napoje soe smacznego drinka.”
“Dobra chińska kuchnia, Duże porcje, adekwatne ceny - tylko ciężko z komunikacją bo ani po Polsku ani po Angielsku ale udało się dojść do porozumienia przy zamówieniu :D”
“Gosia the best persone there Serio polecam z całego mojego imprezowego serduszka ❤️ Ale ten co na znaki zapytania na rękach też ok Edit ten co ma znaki to Cyprian”
“Klimatyczne miejsce w sercu Wilanowa, wnętrze w stylu nowoczesnym z otwartą kuchnią. Restauracja w trakcie zmiany menu, ale pozycje które wybraliśmy były przede wszystkim smaczne, składniki świeże i wysokiej jakości, a podanie Mega estetyczne. Obsługa nienachalna, ale bardzo pomocna w wyborze. Teraz trzeba wrócić i ocenić nowe menu, a Wam polecam tu zajrzeć i dobrze zjeść.”
“Bardzo smaczna pizza i przemiła atmosfera. Warto było przyjść i tu zjeść. Na minus może pesto, naszym zdaniem było trochę za mało wyraziste, ale każdy ma swoje gusta :) Dobrze jest wrócić do restauracji po lockdownie!”
“Fajne wyluzowane miejsce do napicia się. Duży wybór piwa w rynkowych cenach i bardzo miła obsługa.”
“Całkiem fajne miejsce na spotkania ze znajomymi :) ja akurat bylam w czwartek i nie było tłumów, po godz. 22. 30 zaczął grać dj. Fajne promocje na alkohol.”
“Myślę, że najpiękniejszy bar, jaki kiedykolwiek widziałem w moim życiu, turecki i piosenki grane w każdym języku, a personel jest bardzo przyjazny, polecam”
“Jedzenie przepyszne, burger wasabi, burger z masłem orzechowym i zupka (ta pierwsza w menu) - fenomenalne! Klasyczny burger też rzeczywiście prosty, ale bardzo fajnie zrobiony, można by powiedzieć - idealny klasyczny burger :) Obsługa bardzo szybka i bardzo sprawna, pan który nas obsługiwał niezwykle sympatyczny. Polecam :)”
“Bardzo smaczne posiłki. Piękny wystrój. Szybka obsługa lunch w świetnej cenie!!wykwintne i nowocześnie. Już drugi raz jestem na lunch 12-16.00 za 19.90 pyszne dwa dania zupa rosół to smakowita lekka zupa z mlekiem kolendra, placek gruziński gigant i pyszny, kofty rewelacja!!! Bardzo dobre wino.”
“Dzisiaj szybki lunchyk w burgerowni, w której podają ormiański lawasz. Wszystko było, jak miało być w lawaszu. Pani z obslugi bardzo miła. Lokal czysty.”
“Wczorajsza obsługa szczególnie niska Pani w czarnych włosach, była bardzo uśmiechnięta oraz pomocna. Jedzenie okazało się bardzo dobre i szybko podane. Wzięliśmy również pizzę na wynos, była tak dobra jak dopiero co podana w lokalu. Gorąco polecam herbatkę zimową”
“Jedzonko całkiem dobre, nie spodziewałem się, duża porcja. Sosy dobre. Wystrój jak w centrum handlowym, nie ma szału. Ogólnie dobre i dużo. #szama.w.trasie #oneman #chinczyk #warszawa #eleclerc”
“Jedzonko całkiem dobre, nie spodziewałem się, duża porcja. Sosy dobre. Wystrój jak w centrum handlowym, nie ma szału. Ogólnie dobre i dużo. #szama.w.trasie #oneman #chinczyk #warszawa #eleclerc”