Po długiej przerwie odwiedziłam "Lolka" I się nie zawiodłam. Ciekawe, klimatyczne i przyjemne miejsce na mapie Warszawy. Obsługa bardzo dobrze zorganizowana, serdeczna i pomocna. Czyste i przyjemne dla oka toalety. Miejsce adekwatna do stylu grillowania. Jedzenie bardzo dobre i bardzo ładnie podane. //tym razem jadłam doskonałą kaszankę i fantastyczną zupę fasolową!// "Lolek" to doskonałe miejsce na wizytę w pojedynkę, w parze, ze znajomymi, ale także na imprezę firmową. //jest też spory kącik dla dzieci// Gorąco polecam!!!❤️
Zdjęcia
Opinie
-
Kamila Siekaniec ★★★★★
-
Klaudiusz Ziemiński ★★★★★
Super smaczna kuchnia, wiadomo dlaczego. Kto nie lubi potraw z grilla, a tutaj są one nieprzeciętnie smaczne. Sama restauracja zlokalizowana pośrodku pola mokotowskiego a le dojazd do nie od ul. Żwirki i Wigury. Miejsca parkingowe wzdłuż drogi dojazdowej stąd najlepszą opcją jest taksówka. Miejsce godne polecenia.
-
Magdalena Zaporowska ★★★★☆
Jeden z popularnych punktów na Polu Mokotowskim. Świetny, swojski klimat i aranżacja. W lecie tłumy. Obsługa nie nadąża, ale też niezbyt dużo się interesuje… czasem bywa niemiła. Kolejny minus to czas oczekiwania na potrawy, naprawdę trzeba czekać długo, w sezonie nawet około godziny. Jest tylko jeden grill. Jedzenie jest smaczne, szczególnie to z grilla, ale kiedyś było lepsze. Oferta szwedzkiego stołu też była bogatsza, tymczasem ceny poszły w górę, a oferta dań w dół ;) Plus za plac zabaw wewnątrz obiektu - fajna opcja dla rodziców, żeby trochę odpocząć i zjeść. Wieczorami natomiast w lecie świetne imprezy i koncerty na żywo. Ogólnie lubię tu wracać, ale już mniej ;)
-
Paulina P ★★★★★
To moja kolejna wizyta w Lolku. Miejsce jest klimatyczne, położone na Polu mokotowskim. Na zewnątrz znajduje się duży grill, latem w poszczególne dni jest kino letnie. Jedzenie zawsze było w porządku, porcje - to zależy. Są mniejsze, ale i takie naprawdę spore. Ceny adekwatne do jakości, nie są przesadzone. Z grilla próbowałam karkówki, kiełbasy, piersi z kurczaka - wszystko smaczne. Burger z kurczakiem doskonały, podobnie jak placki ziemniaczane z gulaszem. Zamawiając coś z grilla mamy dostęp do 'dodatków' - o losie, ich kapusta to majstersztyk. Urządzaliśmy tutaj także eventy, wszystko przebiegało w porządku. Zdecydowanie polecam
-
Oskar Glin ★★★★☆
Podczas spaceru po polach mokotowskich zwabiły nas tutaj rozchodzące się zapachy grilla po parku. Jest to zdecydowanie fajne, bardzo duże miejsce, wiele miejsc wewnątrz jak i na zewnątrz. Co do jedzenia bardzo soczysta i smaczna pierś z kurczaka, kiełbasa dobra aczkolwiek nic w niej specjalnego nie było. Najgorzej jak dla mnie wypadł ziemniak z gzikiem. Był wysuszony, mdły i generalnie dla mnie niedobry. Fajnym rozwiązaniem do dań z grilla jest możliwość nakładania sobie ogórków kiszonych, kapusty zasmażanej, surówki czy sosu. Generalnie lokalizacja tej restauracji jak najbardziej zachęca do tego żeby wstąpić tutaj na grillową ucztę.
-
Jacek “jck” ★★★☆☆
Miejsce rewelacyjne pod względem lokalizacji oraz charakteru (przynajmniej jak na warszawskie warunki). Świetne miejsce na spotkanie w większym gronie znajomych. Niestety kuchnia pozostawia wiele do życzenia - ceny nieadekwatne do jakości, a wiec płacimy za klimat miejsca. Miniburgery suche, ruskie pierogi o zapachu smażonej ryby. Frytki bardzo smaczne! Pewnie smażone na tym samym oleju… Ogólnie polecam jako miejsce do spotkań na piwo, niestety nie dla wrażeń kulinarnych.
-
Natasza Taskajewa ★★★★★
Polecam! Świetne miejsce, bardzo przytulne. Kuchnia niesamowita. Duży wybór dań z grilla. Osobnie polecam burgery (soczyste, a bułka jest świeża i miękka - brałam z wołowiną). Deskę „Lolek” mieliśmy do piwa, „zniszczyliśmy” ją w piec minut:) Można przyjść z dziećmi, ponieważ są placówki z zabawkami w środku i na zewnątrz. Uwielbiam!
-
Marcin “Forgotten” Pruszyński ★★★☆☆
Popularne, gwarne miejsce. Obsługa nie kojarzy jaką mają zupę dnia. Namawiają za każdym razem na droższą opcję. Miejsce nastawione na wyciskanie z klienta ile się da. W moim burgerze z kurczakiem, mimo, że bardzo smacznym, było może ze 100g mięsa co w porównaniu z wołowiną się nie umywa. Piwo, które można zamawiać w wersjach 0.5l, 3l i 5l nie opłaca się bardziej w większej wersji (gdzie typowym zabiegiem jest obniżanie ceny przy większej ilości). Po za tym miejsce bardzo ładne z muzyką na żywo.
-
Andrzej Zgłobica ★★★★★
Korzystam z usług lokalu w zakresie lunchów. Jest to bardzo fajne miejsce na zjedzenie obiadu - sceneria jest przyjemna: w lato pośród drzew, w środku zachodniej części parku Pole Mokotowskie, w zimę można się ogrzać we wnętrzu: przyjemny, lekko przyciemniony, nieco pubowy klimat. Jedzenie jest bardzo w porządku: codziennie do wyboru zupa i jedno z drugich dań. Akceptowalnie cenowo. Miła obsługa.
-
Rafał Wierch ★★★★☆
Świetne miejsce na wyjscie w towarzystwie. Klimat pozytywnie, jak w pubie. Muzyka na żywo. Jedzenie w porządku. To nie wykwintna restauracja, aby oczekiwać czegoś więcej. Z jedzenia nie polecam tego "czegoś" co nazywają deską... stosunek ceny do ilości i jakości to mała porażka (foto). Z drinków nie korzystaliśmy, stąd się nie wypowiadam. Jednak ogólnie pub polecam. Z pewnością tam zawitamy.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres LOLEK grill & bar?
LOLEK grill & bar znajduje się przy Rokitnicka 20, Ochota, 02-131 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do LOLEK grill & bar?
Można skontaktować się z LOLEK grill & bar pod numerem +48 602 685 795
Jak można dotrzeć do LOLEK grill & bar?
Do LOLEK grill & bar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku