Opinie

  1. Mateusz Jaszczyk ★★★★★

    Prawdziwy smak Italii. Klimatyczna knajpka z bardzo miłą obsługą. Pyszna pizza ze świeżych składników, zupa krem z pomidorów bardzo smaczna, aromatyczna.

  2. Marta Pyzik ★★★★★

    Fajny lokal ze smaczną kuchnią. Wszystko przygotowane jest na bierząco, świeże i ładnie podane :)

  3. Sabina Sabina ★★★★★

    Rewelacja! Trafiłam na tę restaurację z polecenia i nie żałuję! Przepyszne jedzenie. Zamówiliśmy gulasz z owocami morza oraz pizzę. Obywa dania bardzo dobre. Sympatyczna kelnerka, klimatyczny wystrój. Polecam!!

  1. Sylwia Z ★★★★★

    Zamówiłam burgera ale zabrakło bułki, wiec drugi wybór padł na kurczaka. Danie soczyste w pysznym sosie, dość słone ale bardzo mi smakowało. Polecam to miejsce:)

  2. Natalia Misiaczyk ★☆☆☆☆

    Poniedziałek, dzień koncertu Guns N'Roses. Na plus... obsługa włączyła muzykę wspomnianego zespołu, a po godzinie piosenki Sanah (też lubię;) i to koniec plusów. Po wejściu do lokalu i zajęciu stolika czekałyśmy długo aż otrzymamy menu. Mimo, że kelner nas mijał kilkakrotnie i nawet zagadywał. Wspomniałyśmy, że mamy tylko 45 minut i chcemy zjeść coś na szybko. Zamawianie dań: Okazało się, że połowa menu nie jest dostępna, bo nie ma np. ciasta na pizze. Po czym po 30 minutach, stolik obok otrzymał 2 pizze... Menu w języku angielskim i polskim różniły się od siebie, i również nie można było zamówić wybranego dania, bo go nie było... Pan kelner zapewniał nas, że czas oczekiwania na danie to 15-20 minut. Po 15 minutach kelner przyszedł z pytaniem, jakie napoje zamówiłyśmy, bo on nie pamięta (?!). Tłumaczył się, że jest sam i musi wszystkim się zająć od obsługi sali po zmywak. Jednak widać było, że nie robi nic. Brudne talerze ze stolików obok leżały tam przez cały czas. Mimo to, kelner miał czas podchodzić do ludzi i ich zagadywać, mówiąc wszystkim, że "nie ogarnia". Dodam, że czuć było od niego alkohol (para ze stolika obok, również to potwiwrdziła). Na dania główne czekałyśmy 60 minut! Zdecydowanie za długo! Od razu po otrzymaniu dania, poprosiłyśmy o rachunek i tu również czekałyśmy dobre 10 minut aż go dostałyśmy. Widać było, że kelner w ogóle nie wie, co ma robić. Danie: Smak przeciętny. Suche mięso. Słabe dodatki. Cena nieadekwatna do jakości. Nie wrócimy tam. Wręcz będziemy omijały to miejsce szerokim łukiem. Nie polecam. To miejsce to strata czasu i nerwów.

  3. Sylwia Kopeć ★★★★★

    Bardzo polecam burgera wołowego - ogromna porcja, pyszne frytki, danie z łososiem również godne polecenia, świetna kompozycja z zielonym pieprzem, aczkolwiek danie dla mniej głodnych. Do picia warto spróbować bzowej lemoniady. Dużym plusem jest również miła obsługa! Polecam!

  1. Eryk Tonder ★★★★★

    Bardzo smaczna pizza i przemiła atmosfera. Warto było przyjść i tu zjeść. Na minus może pesto, naszym zdaniem było trochę za mało wyraziste, ale każdy ma swoje gusta :) Dobrze jest wrócić do restauracji po lockdownie!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pausa Włoska?

Pausa Włoska znajduje się przy Ząbkowska 5, 03-736 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pausa Włoska?

Można skontaktować się z Pausa Włoska pod numerem +48 502 994 126

Jak można dotrzeć do Pausa Włoska?

Do Pausa Włoska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements