Przegląd katalogu
- 566 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 96% Ze zdjęciami
Znaleziono 566 wyników
Przeglądaj bar grillowy w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 566 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 513,558 opinii i ocen.
“Dobra jakość i smak dan. Typowo domowe potrawy i zestawy obiadowe. Dodatkowo ciasta, kompot ale też piwo. Ceny rozsądne - szczególnie 'zestaw dnia'. Porcje jednak dosyć małe i są miedzy nimi spore różnice w biorąc pod uwagę cena/ilość. Na plus także godziny otwarcia aż do 19tej. Choć lokal nie jest zbyt duży i popularny to za każda wizyta znalazłem miejsce. Oby utrzymali poziom to z łatwością zbiora stałych klientów.”
“Miejsce było cudowne, przyzwoite ceny, bardzo dobre jedzenie, szybka obsluga. Od połowy czerwca niestety otworzyli tutaj jakąś restauracje z kuchnią azjatycką, gdzie po pierwsze wybór jest bardzo mały i ceny zwalają z nóg.”
“Najlepsze domowe jedzenie w okolicy! Świetne pierogi i zupy, wszysyws świeże Jadłem tam każdego dnia przez rok jak pracowałem w okolicy... Polecam wszystkim. Super ceny za bardzo dobre jedzenie”
“Bardzo sympatycznie, klimat 5 ⭐️, jedzenie i obsługa 5⭐️. Czas oczekiwania na dwa podpłomyki: 11 minut. Bardzo Polecam.”
“Byłem wczoraj mecz obejrzeć Legia - Lechia w moje urodziny i się napić, myślałem, że nie będzie żadnego stolika a okazało się, że będzie bez problemu. Miło spędzony czas, kelnerki sympatyczne. Nie raz tutaj jeszcze przyjdę, mega miejsce żeby kulturalnie się napić.”
“Byłem wczoraj mecz obejrzeć Legia - Lechia w moje urodziny i się napić, myślałem, że nie będzie żadnego stolika a okazało się, że będzie bez problemu. Miło spędzony czas, kelnerki sympatyczne. Nie raz tutaj jeszcze przyjdę, mega miejsce żeby kulturalnie się napić.”
“Kawiarnia z wejsciem od strony parku linearnego przy torach, miła i fajna muzyczka smaczna herbata miła przerwa w spacerze.”
“Idealne miejsce na przystanek po spacerze. Psy są miłe widziane. Fajny klimat, stoliczki wśród drzew.”
“Byłyśmy zaraz na otwarcie także dużo miejsca do wyboru. Później już inni mieli problem bo lokal mały. Akurat wzięliśmy drinki litrowe i to był dobry wybór. Nie trzeba było co chwilę kupować nowych a cenowo naprawdę się opłaca. Idealne miejsce aby spędzić czas ze znajomymi.”
“Krewetki standardowo pyszne - czosnkowe i ostre dość, tacosy z krewetkami raczej zawiedzenie- zimne i głównie czuć kapustę. Kanapka steak and cheese dobra ale mogłoby być trochę więcej sera. Dałabym 4.5 ogólnie”
“Bardzo miła obsługa. Ceny przystępne. Jedzenie robione przez kogoś kto ma do tego głowę. Widać że to autorskie przepisy. Sałatka była mega dobra a burger którego jadłem z policzkami wołowymi kozacki.”
“Super miejsce z bardzo dobrym jedzeniem i fajną uśmiechniętą obsługą! Zdecydowanie polecam”
“Świetne miejsce, bardzo smaczna shisha, kelner był miły i polecił świetny koktajl :) Byliśmy tam pierwszy raz, ale myślę, że jeszcze wrócimy”
“Ładny lokal, wspaniała obsługa. Dobre jedzenie i pyszne drinki zrobione z dobrych alkoholi. Jednym słowem polecam”
“Świetnie położony i zaopatrzony bar. Sympatyczna obsługa, można rozmawiać swobodnie ;)”
“Bar na dachu na siódmym piętrze – czyli dokładnie tyle, żeby poczuć się bliżej nieba, ale jeszcze nie na tyle wysoko, żeby trzeba było pisać testament. Drinki naprawdę dobre – mój “ostry” był w sam raz, czyli dał kopa, ale nie wypalił mi przełyku. Do tego widok… taki, że człowiek przestaje zerkać w telefon i po prostu patrzy. No i kelner – obsługa na piątkę, a przy okazji całkiem fajny, więc drink smakował jeszcze lepiej. Idealne miejsce na wieczór, żeby się zrelaksować i udawać, że żyje się luksusowo. Wrócę!”
“Pani Laura jest niesamowita! Zawsze uśmiechnięta, życzliwa i bardzo pomocna. Dzięki niej czuliśmy się wyjątkowo — dziękujemy! ❤️”
“Fajne, proste miejsce na mapie Bielan. Czułam się tu tak jakbym była blisko jeziora na rodzinnej wycieczce, gdzie pije się z plastikowych kubków i jej się jednorazowymi sztućcami. Fajnie, miło, może być imprezowo. Jedzenie bardzo dobre, karkówka mięka, dobrze przyprawiona. Poleca się na wyjście z przyjaciółmi na dobrego grilla!!”
“Miałam ogromną przyjemność odwiedzić tę restaurację i jestem zachwycona! Jedzenie było przepyszne – świeże, doskonale doprawione i pięknie podane. Czuć, że kucharze wkładają serce w to, co robią. Cała atmosfera w lokalu była bardzo przyjemna i sprzyjała relaksowi. Chciałabym szczególnie podziękować pani Janie, która obsługiwała nas z wyjątkową uprzejmością i uśmiechem. Była niezwykle pomocna, życzliwa i profesjonalna – dzięki niej poczułam się naprawdę zaopiekowana i doceniona jako klientka. Z pewnością wrócę tu jeszcze nie raz i z całego serca polecam to miejsce każdemu, kto ceni sobie wysoką jakość i ciepłą atmosferę.”
“Wybraliśmy się do TGI we dwoje, w czwartek popołudniu w środku była oprócz nas jedna para, poza tym cisza i spokój i fajna muzyka :) Jedzenie bardzo dobre, przystawki czyli Tacos - świetne, chodź placki tortilli były miękkie, Wings - fajne, chociaż tu lekkie zawód bo było na nich jakoś mało mięsa. Żeberka fantastyczne, miękkie, dobrze doprawione, sos barbecue nie za ostry nie za słodki, do tego frytki chrupiące nie miękkie, a coleslaw jaki osobiście preferuję czyli delikatny, nie za ostry :) Stek był równie dobry, ale warzywa sezonowe (zielona fasolka szparagowa) mocno średnia, twarda jakby niedogotowana, za to puree ziemniaczane super. Na deser brownie i ciasto czekoladowe - w zasadzie smakowały tak samo, jedynie brownie trochę twardsze w konsystencji, ale to ciasto czekoladowe wygrało z powodu miękkiej i delikatnej konsystencji. Dobre drinki sezonowe Mojito Blueberry fenomenalne :) wszystko super poza tymi wingsami i fasolką, obsługa bardzo miła i sympatyczna :)))”
“Najlepsze burgery w Warszawie! Cena adewatna do jakości, przemiła obsługa. Mój faworyt Apple✌️ Częsty klient, nigdy się nie zawiodłem. Polecam! :)”
“Zawsze chciałem odwiedzić, przechodziłem obok i nie wchodziłem, to był błąd. Czemu? Nie wiem, bo lubię takie miejsca - klimacik jest! W tej cenie dobra jakość. Takie domowe jedzenie, czuć serducho na talerzu. Mało jest już miejsc w Warszawie o takim profilu, a szkoda. Teraz każdy szuka pięknych wnętrz, ładnych talerzy, a to co na talerzu zeszło na drugi plan. Uczciwie, smacznie, ze swoim klimatem!”
“Zawsze kiedy bywam w Warszawie korzystam z hotelowych posiłków. Robię to trochę z przyzwyczajenia, a trochę z przymusu. Po całym dniu pracy dobrze jest zjeść w spokoju, całkiem blisko przytulnego pokoju, gdzie po tylu latach czuję się prawie jak w domu. Obsługa od lat ta sama nadaje temu miejscu domowego nastroju. Lubię tu zaglądać z rodziną, a doskonałe burgery z frytkami to ulubione danie mojego syna. Ja wolę zupy.”
“Jestem nowym klientem, ale regularnym. Co czwartek, odbierając syna ze szkoły obok, zawsze wpadamy na obiad. Nigdy się nie zawiedliśmy. Bardzo dobre, tradycyjne polskie smaki, świeżo, pachnąco i po babcinemu. Wystrój wewnątrz klimatyczny. Obsługa suuuuper.”
“Bardzo fajne miejsce , fajne drinki i przekąski, miła obsługa”
“4,5 Gwiazdki za: + Dobra obsługa + Bardzo dobre jedzenie + Mały czas oczekiwania + Bardzo dobre ceny - Plastikowe widelce, noże i łyżki - Za dużo pieprzu Ogólnie to szczerze polecam bardzo, a daje 5 gwiazdek bo nie umiem 4,5 xD”
“Smaczne. Krewetki chrupiące i kurczak po tajsku. Nie ostre. Duże porcje i szybka obsługa.”
“Skuszeni ceną za warszawski nocleg trafiliśmy do Hostelu Siennicka. Bar letni znajduje się na terenie hostelu. Zwiedzający Warszawę na pewno tam nie trafią przypadkiem, a szkoda, bo mają w nim najlepsze pierogi w mieście. Jedliśmy z mięsem i ze szpinakiem. Tuż przed chwilą zrobione. Farsz mięsny wyczuwalny, nie przemielony na pasztet. Jest go dużo, ciasto w sam raz, nie za grube, nie za cienkie. Te ze szpinakiem dobrze doprawione. Porcje duże, ceny powalają w pozytywnym tego słowa znaczeniu - z mięsem 12 zł, ze szpinakiem niecałe 10 zł. Do tego piwko ok. 5 zł. Obsługa przemiła. Polecam!!”
“Dobre piwo, spoko obsluga i dobra muzyka. A no i wystrój rewelacyjny!”
“Fajne miejsce z dobra muzyka. Barman potrawi mieszać drinki na zamówienie i to bardzo smaczne.”