Obsługa jest totalnie nieogarnięta. Na piwo lane czekałem 30minut. Zamówienie zostało dostarczone niekompletne. Obsługa nie rozmawia po polsku. W toaletach jest syf. Na końcu rachunek - który został wystawiony na za dużą kwotę(prawdodpobnie próba dodatkowego zarobku) XD. Zdecydowanie nie polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Rafał no ★☆☆☆☆
-
İlhan Purçak ★★★★★
Myślę, że najpiękniejszy bar, jaki kiedykolwiek widziałem w moim życiu, turecki i piosenki grane w każdym języku, a personel jest bardzo przyjazny, polecam
-
Julia Okrąglińska ★☆☆☆☆
Ogólnie klimat i obsługa w porządku, ale gdy już zamówiliśmy drinki i chcieliśmy zamówić jedzenie, Pani powiedziała że szef kuchni nie przyszedł i że musimy poczekać .. na to samo pytanie za kilka minut już dostaliśmy inną odpowiedź, że dzisiaj kuchnia jest zamknięta. Bardzo nieprzyjemna sytuacja jednak powinno to gdzieś ogłosić na stronie. Sprawa dziwna i uważam że bar powienien podjeść do sytuacji poważnie
-
Aleksandra S ★☆☆☆☆
Najgorsze porn star martini jakie widziałam. Smakuje jak sok grejpfrutowy z wódką i tak też wygląda. Niczym nie przypomina oryginalnego drinka. Serdecznie nie polecam tego miejsca.
-
Mark Shmyhin ★☆☆☆☆
Kelnerzy sami nie podchodzą, a kuchnia w ogóle w tym dniu zamknięta Czekaliśmy na koktajle prawie 20 minut, chociaż miały być gotowe w 5. Na shishę czekaliśmy ponad 40 minut, a kiedy w końcu ją przynieśli, tytoń był przypalony. Musieli przygotować nową, co zajęło kolejne 20 minut. W sumie ponad godzinę czekania tylko po to, żeby zapalić. Obsługa bardzo nieuprzejma. Chcieliśmy zrezygnować i nie płacić za takie „usługi”, ale kelnerka rozmawiała z nami w bardzo niegrzeczny sposób i kazała po prostu czekać. Dopiero po kolejnych 15 minutach przyniosła rachunek – bez shishy, ale niesmak pozostał. Jeśli chcecie spędzić wieczór w miłym towarzystwie i bez nerwów, zdecydowanie nie polecam tego miejsca.
-
Natalia Termena ★★★★☆
Burgerki dobre chociaż jadłam lepsze, frytki za to naprawdę przepyszne tak jak i drinki. Knajpka ma swój klimat. Polecam :))
-
Jakub Buzuk ★★☆☆☆
Miejsce całkiem ładne, ale niestety Shisha beznadziejna. Wzięliśmy 2 różne, smak był okropny, nie przypominał zupełnie tego co powinien, obie shishe smakowały skarpetą. Całkowity brak zainteresowania ze strony obsługi. Dwie gwiazdki za jedzenie, które było w porządku. Nie polecam
-
Maciej Brzuchacz ★☆☆☆☆
Nie polecam, siedzieliśmy ze znajomymi przy stoliku gdzie leżała poprzednia shisha i się nawet pytaliśmy czy można usiąść, kelner nie miał nic przeciwko i kolejno przyniósł nam shishe której nikt nie zamówił(było to powiedziane mu) ale on nic nie wie bo nie mówi po polsku. Na koniec rachunek na kwotę 2x większa niż sama shisha i policja wzywana
-
Sara Moumny ★★★★★
Najlepsze piwo jakie w życiu piłam! Piwo z syropem kokosowym totalny sztos. Dobre ceny! Piwko 14 zl sok 2 za 16 zl napiłam sie najsmaczniejszego piwa na świecie
-
Ada Urbaniak ★★★★★
Świetne miejsce i kuchnia bliskowschodnia. Osobiście znam tą kuchnie, jadłam potrawy przygotowywane przez mieszkańców, a te tutaj smakowały tak samo. Wszyskto bardzo dobre, doprawione, fajne porcje. Bardzo miła obsługa i fantastyczny klimat. Shisha na owocu bardzo długo utrzymywała swój smak i była owocowo- orzeźwiajaca. Jak dla mnie do tej pory najlepsza shisha, którą próbowałam w Polsce. Zdecydowanie polecam to miejsce :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Mezza Lounge & Bar?
Mezza Lounge & Bar znajduje się przy Nowy Świat 19, Śródmieście, 00-029 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Mezza Lounge & Bar?
Można skontaktować się z Mezza Lounge & Bar pod numerem +48 797 824 705
Jak można dotrzeć do Mezza Lounge & Bar?
Do Mezza Lounge & Bar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku