Staroszkolny, lokalny bar, gdzie lokalnie ludzie spotykają się po pracy na jedno lub 5 piwek i wszyscy znają lepiej panią barmanka, niż swoją ciocie. Polecam
Opinie
-
Jacek P ★★★★★
-
Damian Hayna ★★★★★
Fajny lokalny bar (jak ktoś lubi takie klimaty). Skoro chodzą tam miejscowi to znaczy że jest smacznie. Piwko z beczki(chociaż wszyscy pili butelkowe) było bardzo pyszne. Duży wybór piw butelkowych. Pani barmanka idealnie pasuje do tego miejsca. Jeszcze nieraz do nich wpadnę przed imprezą na stadionie.
-
kaffi77 ★★★☆☆
Bar/piwiarnia z piwami w butelce w cenach z kosmosu choć wygląda na tanią osiedlową spelunę, co ma swój urok.
-
Anna S ★★★★★
No klimat bardzo warszawski. Nic dodać, nic ująć. Bardzo miła pani za barem, pyszne, chłodne piwko. Takich miejsc w Warszawie coraz mniej, a szkoda.
-
Kamil Monticolo ★☆☆☆☆
Plastikowy kubek wyciągnięty że śmietnika i użyty ponownie, znalazłem trzy pęknięcia na wylot. Dramat, zdecydowanie nie polecam, tak to jest jak się czeka, aż przejdzie deszcz.
-
Anna Lewandowska ★★★★★
Wspaniałe miejsce z klimatem, super ludzie i świetna zabawa!
-
Michał Kutarba ★★★★★
Puchar Polski zajebista atmosfera. Świetny lokal
-
Artur Dyzio ★★★☆☆
Miła obsługa i atmosfera
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jak można dotrzeć do Bar Pod kufelkiem?
Do Bar Pod kufelkiem można dotrzeć, korzystając z poniższego linku