Opinie

  1. Jacek P ★★★★★

    Staroszkolny, lokalny bar, gdzie lokalnie ludzie spotykają się po pracy na jedno lub 5 piwek i wszyscy znają lepiej panią barmanka, niż swoją ciocie. Polecam

  2. Damian Hayna ★★★★★

    Fajny lokalny bar (jak ktoś lubi takie klimaty). Skoro chodzą tam miejscowi to znaczy że jest smacznie. Piwko z beczki(chociaż wszyscy pili butelkowe) było bardzo pyszne. Duży wybór piw butelkowych. Pani barmanka idealnie pasuje do tego miejsca. Jeszcze nieraz do nich wpadnę przed imprezą na stadionie.

  3. kaffi77 ★★★☆☆

    Bar/piwiarnia z piwami w butelce w cenach z kosmosu choć wygląda na tanią osiedlową spelunę, co ma swój urok.

  1. Anna S ★★★★★

    No klimat bardzo warszawski. Nic dodać, nic ująć. Bardzo miła pani za barem, pyszne, chłodne piwko. Takich miejsc w Warszawie coraz mniej, a szkoda.

  2. Kamil Monticolo ★☆☆☆☆

    Plastikowy kubek wyciągnięty że śmietnika i użyty ponownie, znalazłem trzy pęknięcia na wylot. Dramat, zdecydowanie nie polecam, tak to jest jak się czeka, aż przejdzie deszcz.

  3. Anna Lewandowska ★★★★★

    Wspaniałe miejsce z klimatem, super ludzie i świetna zabawa!

  1. Michał Kutarba ★★★★★

    Puchar Polski zajebista atmosfera. Świetny lokal

  2. Artur Dyzio ★★★☆☆

    Miła obsługa i atmosfera

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jak można dotrzeć do Bar Pod kufelkiem?

Do Bar Pod kufelkiem można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements