Klimatyczne miejsce, w miarę dobre jedzenie. Plus za możliwość obniżenia ceny napoju z wielorazowym kubkiem. Brakuje wina w asortymencie i trochę dluzszych godzin otwarcia lokalu
Zdjęcia
Opinie
-
Asia Goś ★★★★☆
-
Mariusz Borkowski ★★★★☆
Kiełbasa duża 30 pln + 4 połówki chleba przypieczonego na ruszcie. Do tego słuszna ilość ogórka kiszonego , keczup , musztarda do woli. To polecam. Kiełbasa nie była zła szkoda że mimo tego że poprośiliśmy o bardziej "spaloną" dostał nam się zwyklak. Fryki to nie frytki a kawałki opiekanych ziemniaków z których olej aż się leje strumieniem. Musieliśmy wylwalić do kosza. No szkoda.Nie dość że strasznie tłuste/oleiste to jeszcze śmierdziały starą fruturą. Piwo z kija dobre jak i o dziwo do dostania jest z kija prosceco . Dwie osoby po kiełabasie i po frytkach z piwem i prosecco 130pln. Tak czy inaczej polecem ale od "ftytek" radzę się trzymać z daleka.
-
Marcin N ★★★★★
Idealne miejsce na przystanek po spacerze. Psy są miłe widziane. Fajny klimat, stoliczki wśród drzew.
-
Anna Szczepanowska ★★☆☆☆
Edit: nie można odpisac na komentarz z odpowiedzi – zatem odpisuję tutaj. Nie, nie widać z takiej odległości asortymentu z lodówki, która jest oddalona od kasy. Nie ma chęci pomocy przy wyborze co w sumie nawet potwierdzają pani słowa z odpowiedzi – nie jest to hejt, a fakt. Faktem jest też olewka pani i lekceważący stosunek do klienta, który widać również w tej odpowiedzi. Szkoda, bo miejsce ma potencjał – ale takie zachowanie zdecydowanie odrażające – zniechęca do dalszych odwiedzin. Polecam omijać to miejsce szerokim łukiem, żeby nie psuć sobie humoru. Szaszłyk bardzo dobry, pokaźny. Fajne miejsce, szkoda tylko, że pani na obsłudze tak psuje klimat. Obśmiewa klientów. Na pytanie o napój z lodówki wyśmiewa, że to z alkoholem, widząc mój ciężarny brzuch. Nie zechce nawet opowiedzieć, jakim asortymentem dysponuje, bo ważniejsze od klientów jest to, co notuje sobie w zeszycie. Na pytanie o lemoniadę krótko ucina „nie ma”. Wielkie rozczarowanie, rok temu lepiej wspominam obsługę – ale może dlatego, że bardziej „nadawałam się” na klientkę w percepcji pani na kasie – bo nie byłam w ciąży. Bardzo to było lekceważące. Ostrzegam inne panie.
-
Marcin Ziętek ★★★★☆
10.08: Zabieram gwiazdkę za zamknięcie w czwartek. Pocałowałem klamkę. Niedługo będzie otwarte tylko w soboty na dwie godziny…Wkurzyłem się Fajne miejsce pod lasem, można płacić kartą, smaczna karkówka
-
Monia Monikowa ★★★★★
Super inicjatywa. Duży plus za szaszłyk wegański.
-
Marcin Ziz ★★★★★
Fajne miejsce pod lasem, można płacić kartą, smaczna karkówka
-
Wiktor Tyczyński ★★★★★
Super miejsce gdy zgłodniejsz na bikeparku obok, burger 10/10 (bardzo duży nie to co ten mały bigmac w macdonald ), fryty 9.9/10, Super klimat potęgowany zapachem grila na którym smażone są potrawy wysokiej jakości bar jest na otwartym terenie ale to nie przeszkadza jedyny mały minus to trochę małe menu (to co tam jest wystarcza) :)
-
Radar O'Reilly ★★★★☆
Fajne miejsce pod lasem. Można wypić piwko, jest miejsce dla dzieci. Szkoda tylko, że klienci palą nawet przy placu zabaw :/
-
Michał Wojc ★★★★☆
Największą atrakcją miejsca jest to, że tam jest. Można zjeść coś, posiedzieć pod chmurką. Reszta o tak o, daje radę, poprawnie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bar Pod Kazurką?
Bar Pod Kazurką znajduje się przy Ziemska 21C, 02-834 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Bar Pod Kazurką?
Można skontaktować się z Bar Pod Kazurką pod numerem +48 606 410 520
Jak można dotrzeć do Bar Pod Kazurką?
Do Bar Pod Kazurką można dotrzeć, korzystając z poniższego linku