Opinie

  1. людмила Бобкова ★★★★★

    Miałam ogromną przyjemność odwiedzić tę restaurację i jestem zachwycona! Jedzenie było przepyszne – świeże, doskonale doprawione i pięknie podane. Czuć, że kucharze wkładają serce w to, co robią. Cała atmosfera w lokalu była bardzo przyjemna i sprzyjała relaksowi. Chciałabym szczególnie podziękować pani Janie, która obsługiwała nas z wyjątkową uprzejmością i uśmiechem. Była niezwykle pomocna, życzliwa i profesjonalna – dzięki niej poczułam się naprawdę zaopiekowana i doceniona jako klientka. Z pewnością wrócę tu jeszcze nie raz i z całego serca polecam to miejsce każdemu, kto ceni sobie wysoką jakość i ciepłą atmosferę.

  2. laura S ★★★★☆

    Lokal bardzo duży ,przestronny z dużą ilością stolików ,ładnie zaaranżowany. Przy wejściu zostałyśmy poinformowane że możemy zająć stolik który chcemy ,jednak po wejściu na 1 piętro Pani powiedziała że już zamyka salę i nie można wejść (pomimo że na tym piętrze były zajęte stoliki i nawet po naszym opuszczeniu lokalu po ponad godzinie nadal nie zostały zwolnione -ale my nie mogłyśmy już wejść. Może mają taką politykę ale to trochę zniechęcające, natomiast jeśli chodzi o samo jedzenie to na pewno było bardzo dobre. Zamówiłam sałatkę Cezar i do tego drinka Mohito. Nie było się do czego przyczepić (jeśli chodzi o danie oraz szybkość obsługi). Natomiast zachowanie obsługi po raz kolejny pozostawia wiele do życzenia ponieważ w mojej obecności Pani kelnerka zwracała innej w bardzo brzydki sposób uwagę. Tamta Pani albo była nowa albo miała dzień próbny. Ale uważam że w 21 wieku takie traktowanie nie powinno mieć miejsca a już na pewno nie kiedy słyszą to goście restauracji.

  3. Justyna Borek ★★★★★

    Pyszne jedzenie, ceny bardzo przystępne, miłe, zielone wnętrze, przyjemny klimat, dość duży wybór potraw i alkoholi. System zamawiania nieci różni od restauracji wokół - zamówienie składa się przez aplikację albo przy barze podając numer swojego stolika, natomiast zamówienie do stolika przynosi już kelner. Wieczorami na sali pojawia się Dj i tu jeden minus, bo jest wtedy strasznie głośno i wszyscy się przekrzykują. Dodatkowe stoliki są na antresoli - tam jest zdecydowanie Ciszej, ale z kolei siedzi się obok kuchni, więc czuć wszystkie zapachy jedzenia bardziej intensywnie. Mnie się lokal bardzo podoba. Warto go sprawdzić nawet na drinka. W kwestii rezerwacji: online jeśli planujemy ją w kolejnych dniach, albo telefonicznie, jeśli tego samego dnia. Polecam.

  1. Brok ★★★★☆

    Miejsce fajne, ceny jak na nasze Warszawskie ok. Nie siadajcie na antresoli, przez 15 minut nikt do nas nawet nie podszedł mimo zapewnienia przez kelnera, który nas przyprowadził. Na szczęście można zamawiać przez aplikację (bardzo fajne rozwiązanie, rozważcie jeszcze przycisk wzywania kelnera do stolika, w różnych miejscach juz to działa). Pani kelnerka bardzo sympatyczna. Jedzenie smaczne i bardzo fajny format knajpki.

  2. Radek ★★★★★

    Jedzenie dobre. Ceny umiarkowane. Niestety ktoś bardzo oszczędza na personelu. Większość spotkanych kelnerów to ludzie mili aczkolwiek pracujący dosłownie od kilku dni. Nie znają ani rozłożenia lokalu ani karty nie wspominając o braku pojęcia o winie lacznie z tym jakie wino mają na stanie. Te 5 gwiazdek to na wyrost. Następnym razem jak się nie poprawicie to zmienię.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bar a Boo Warszawa?

Bar a Boo Warszawa znajduje się przy plac Europejski 5, Wola, 00-844 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bar a Boo Warszawa?

Można skontaktować się z Bar a Boo Warszawa pod numerem +48 518 774 994

Jak można dotrzeć do Bar a Boo Warszawa?

Do Bar a Boo Warszawa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements