Przegląd katalogu
- 88 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 97% Ze zdjęciami
Znaleziono 88 wyników
Przeglądaj restauracja z kuchnią włoską w Łodzi, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 88 wyników w Łodzi, Łódzkie. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 112,672 opinii i ocen.
“Jedna z najlepszych włoskich restauracji w Łodzi … ale nie znajdziesz tu pizzy. Ma już swoją historię i specyfikę ponieważ otwarta jest od czwartku kiedy to przyjeżdżają świeże ryby i owoce morza dlatego polecam wizytę jak najwcześniej od dostawy. My byliśmy w niedzielę i nie było już ośmiornicy co nie spowodowało gorszej naszej oceny. Wybraliśmy stek z miecznika i był genialny. Porcje są ogromne i to też wyróżnia ten lokal. Ceny wysokie ale moim zdaniem warto. Wrócimy !!!”
“Przepyszne, pięknie podane jedzenie. Duże porcje, obsługa na wysokim poziomie,wspaniały klimacik polecam.”
“Bardzo urokliwy zakątek restauracyjny za bramą do kamienicy. Jedzenie przepyszne, obsługa bardzo dobra. Miło spędzony czas przy obiedzie i drinku. Polecam”
“Pizzeria, o której krążą legendy miejskie, więc to był punkt obowiązkowy na trasie wycieczki. Nie zawiodłam się. Lokal w klimacie początku lat 2000. Zamawia się przy barze, dostaje się numerek i odbiera się zamówienie. Pizza została szybko podana. Świeże składniki, dobrze zbalansowane (nie za dużo, nie za mało), cienkie i chrupiące na brzegach ciasto, smaczny sos pomidorowy. Czego chcieć więcej? :)”
“Bardzo miłe zaskoczenie. Wróciliśmy po latach i po wszystkich zmianach zarówno w całej filozofii lokalu, menu, wystroju....a nawet sposobu podejścia do klienta....był nawet efekt wow. Bardzo przyzwoicie i bezsprzecznie miejsce bez konkurencji na całych Bałutach. Żadna pizzeria z Teo nawet nie podchodzi i się nie umywa. Będziemy wracać bo warto. Smak orginalny, ceny uczciwe i przede wszystkim super interakcja z właścicielem. Był w tym wszystkim pierwiastek Italii, Neapolu i było to uczciwe.”
“Mimo negatywnych opinii postanowiłam spróbować pizzy , która mnie mile zaskoczyła . Pizza duża dodatkowo fajna promocja duża w cenie małej , ciasto bardzo dobre , składniki również dobrej jakości , oliwa czosnkowa nie tylko w nazwie ale czuć czosnek bardzo dobra . Obsługa również miła . Nie ma się czego przyczepić . Ceny rozsądne . Polecam”
“Bardzo dobra lodziarnia , duży wybór deserów lodowych i ciast . Jest również oferta obiadowa : pizze i makarony . Przepyszne”
“Bardzo fajne i klimatyczne miejsce w środku osiedla. Pizza bardzo dobra, szczególnie ciasto. Obsługa miła. Polecam!”
“Od mojej ostatniej wizyty w tym lokalu upłynęło sporo czasu i o dziwo zostałem miło zaskoczony. Wnętrze może nie uległo zmianie, ale są pewne dodatki. Zdecydowanym plusem jest duży wybór oliw smakowych stojących na parapetach. Sympatyczna obsługa, choć Pani zapomniała podać nam sztućce, na szczęście jedliśmy pizze, a wiadomo, że ona najlepiej smakuje jedzona rękoma. A sama pizza wyśmienita, dobrze wypieczona, bogata w składniki i dodatkowo podane do niej w dużej ilości dwa sosy. Klasycznie pomidorowy i czosnkowy, także smaczne i dobrze doprawione. Z czystym sumieniem mogę polecić tą restaurację!”
“Byliśmy na śniadaniu, jest przepyszna tortilla, kanapki, bułki. Bardzo miła obsługa. Polecamy.”
“Zamawialiśmy pizzę Champione. Bardzo smaczna i dużo w niej kabanosów i salami. Była bardzo smaczna. Żałowaliśmy, że nie wzięliśmy większej. Obsługiwała nas bardzo sympatyczna p. Marysia. Szybko i elegancko podała nam drinki i szybko przyniosła pizzę. Byliśmy zaskoczeni, bo to sobota i lokal pełen. Naprawdę wielki szacunek za pracę. Pozdrawiamy naszą ulubioną pizzerię!”
“Bardzo miła obsługa, przyjemny klimat. Pizza mega, niby sieć ale wypieczona jak trzeba, składniki świeże, mam wrażenie że rozmiar większy niż w innych punktach. Polecam :)”
“Pani w koszuli, która dzisiaj wydawała mi zamówienie bardzo miła, az się lepiej jadło po takiej obsłudze. Jedzonko dobre, szybko wydane, polecam :)”
“Bardzo dobre jedzenie, piękne miejsce,muzyka extra.Polecam”
“W sobotni wieczór z przyjemnością wraz z przyjaciółkami zasiadłam w ogródku gdzie zamówiliśmy sałatki. Każda była pyszna. Duży plus dla obsługi, która przy dużym ruchu była bardzo uprzejma.”
“Absolutnie miejsce warte polecenia. Przepiękny wystrój, dbałość o szczegóły widać również w daniach. Bulion genialny, pierożki kosmiczne, stek idealnie wysmażony, dodatki przepyszne. Obsługa również trzyma poziom, menu recytować może, bez zbędnego zagadywania, profesjonalnie. Świetne miejsce.”
“Bardzo dobre jedzenie. Wszystko świeże i pyszne. Dobry klimat i obsluga. Ceny tez niewygórowane. Chętnie wrócimy.”
“Bardzo dziękujemy Pani Małgosi za piękne opowieści o jedzeniu przygotowywanym sercem . Tak też smakowało. Ogromnie polecamy i na pewno wrócimy posmakować więcej.”
“Wyśmienita pizza. Byłem pierwszy raz póki co. Wzięliśmy pizze Pollo. Przygotowane bardzo szybko. Orgazm kulinarny to mało powiedziane. Polecam wszystkim.”
“Polecam kebab ma mięso prosto z Lublina od Piri Piri, w lublinie jadłem już pare razy i to jest dokładnie to samo pyszne kraftowe mięso, mocno się wyróżnia smakiem wśród sieciówek Zahirow gdzie czuć mielonkę a nie mięso, pita wypiekana na miejscu bardzo dobra, jedynie sos ostry mógłby być trochę bardziej ostry ale całokształtem kebab chyba najlepszy w Łodzi ze względu mięsa kraftowego a nie mielonk.”
“Genialna pizza. Z usług restauracji korzystałam dwa razy, raz dostawa (wszystko bezproblemowo, jedzenie dotarło ciepłe), drugi raz w lokalu. Obsługa bardzo sympatyczna i kompetentna. Jedzenie znakomite. Ceny przystepne. Polecam i jeśli odwiedzę Łódź ponownie, na pewno znów zawitam na Piotrkowską do Biesiadowo.”
“Pani Kasia jest bardzo miła i pomocna. Z chęcią doradzi z ofertą i promocjami. Przemiła obsługa :)”
“Pizza bezglutenowa była tak dobra, że przyszliśmy drugi dzień z rzędu :) Samopoczucie „po” bardzo dobre, świeże składniki, pyszny sos - chciałabym by na naszej Warmii były takie cudowności :) Do tego bardzo życzliwa i miła obsługa! Serdecznie dziękujemy i ilekroć będziemy w Łodzi na pewno Was odwiedzimy :)”
“Zamówiliśmy pizzę "Piwna", bardzo smaczną, cienką, wystarczy nadzienie. Miejsce jest klimatyczne, chcę jeszcze przyjechać. P. S. połóż więcej serwetek, aby nie prosić ponownie. ______ Odwiedziliśmy ponownie i zamówiliśmy pizzę i sałatkę Cezar. Pizza jest pyszna, duża porcja sosów, sos Cezar był niestety bardzo słony, ale mięsa było dużo. I znowu nie było serwetek, musiałem zapytać.”
“Przepyszna zupa pomidorowa. Dawno nie jadłem tak dobrego kebaba, super pomysł z krążkami cebulowymi. Porcje naprawdę solidne. Wszystko świeże, ciepłe, smaczne. Polecam”