Po raz drugi nie dostaliśmy shake'a który zamówiliśmy i opłaciliśmy. Poprzednio nie działała maszyna, teraz trzeba było czekać godzinę na jej wyczyszczenie i nie można było zrealizować zamówienia. Restauracja wciska w zamian na siłę inne artykuły z menu zamiast zablokować możliwość zamawiania danej pozycji. Dla mnie oszustwo. Tym bardziej że sytuacja się powtarza. W żądnym innym punkcie nigdy nie miałam takiej sytuacji.
Zdjęcia
Opinie
-
Aneta Bernaciak ★☆☆☆☆
-
Jakub Wasiel ★☆☆☆☆
Gdy kupujecie kawe weryfikujcie przy obsłudze czy mleko jest swieze ja dostalem capucinno ze smierdzacym mlekiem , poniewaz jedzenie tez bralismy chwile minelo zanim zabralem sie za kawe . Poszedlem zwrocic obsludze "smierdziela" jednak nie otrzymalem ani przepraszam ani nowej kawy
-
julka k ★☆☆☆☆
Tragedia, wrzucone wszystko do papieru jak psu, nawet chusteczek nie dostałam. Nie polecam
-
Fear The Rabbit ★☆☆☆☆
Zamówienie zostało opłacone 17 po. Zamówienie otrzymałem 37.. pusty kubek oraz lód zalany połową szklanki picia. Dziecko jak to dziecko cieszy się z tego co dostanie ale nie wiem do końca czy pod tym lodem bylo faktycznie tyle napoju ile miało być. Mc Donalds przy "trasie" w święta jest w stanie ogarnąć tak banalne zamówienie i dać je od ręki. Nie dziala tu system albo ludzie. Każdy pracuje i każdy jest zmęczony ale jeżeli coś nazywa się fast food to sory ale 20 minut czekania za tym czyms przy tym że ludzie dostawali w tym czasie pełne posiłki to gruba przesada. Najgorsze doświadczenie od dawna a mało kiedy wystawiam złe opinie.
-
Pink Penguin ★★☆☆☆
Jako pracownik Portu niestety jestem zawiedziona. Z każdym kolejnym zamówieniem dostaję coraz zimniejsze jedzenie. Gdyby nie fakt, że straciłabym czas z przerwy, to podeszłabym po nowe, zrobione jeszcze raz, bo po 1. zimne, co widać chociażby po serze, a po 2. rzucone byle jak, chociaż moje zamówienie było już jako jedyne, więc nie było trzeba robić go pod żadną „presją”.
-
Roksana ★★★★★
Pani w koszuli, która dzisiaj wydawała mi zamówienie bardzo miła, az się lepiej jadło po takiej obsłudze. Jedzonko dobre, szybko wydane, polecam :)
-
Mateusz Pietrzak ★☆☆☆☆
Zamówiłem łagodne bites, już po zakupie dowiedziałem się że nie ma takich na stanie, i że mogą mi zamienić. Nie lubię ostrego i bites jest praktycznie jedynym co zamawiam w KFC więc musiałem czekać 20 minut na zamówienie. Po prostu masakra. Nie polecam nikomu.
-
Fuy uko ★☆☆☆☆
Nie wiem ile nóżek usmażyliście na tym oleju ale po ugryzieniu kawałla pojawił się odruch wymiotny. Dałam się namówić i w 100% żałuje tej decyzji. Nie wiem jak ludzie mogą to jeść, a później się dziwią, że chodzą chorzy...
-
Klaudynka janczyk ★★☆☆☆
Zamówiłam b-smart z longerem, w środku znajdowały się dwa malutkie kawałki kurczaka. Bułka twarda, zimna, sucha , więcej sałaty niz mięsa. Nie polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres KFC Łódź Port?
KFC Łódź Port znajduje się przy Pabianicka 245, Górna, 93-457 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do KFC Łódź Port?
Można skontaktować się z KFC Łódź Port pod numerem +48 801 464 646
Jak można dotrzeć do KFC Łódź Port?
Do KFC Łódź Port można dotrzeć, korzystając z poniższego linku