Opinie

  1. Maciej Szczygieł ★☆☆☆☆

    Zamówienie z 14.10.2021. Zamówiony kebab box i kebab na cienkim. Box nie był zły, ale to co przywieźliście zamiast kebaba na cienkim to jakiś bardzo nieśmieszny żart. Na sam widok odechciało się jeść. Wyglądało to jak psu z gardła wyjęte. Ciasto glutowate, wilgotne jakby było zawinięte w folii aluminiowej przez kilka ładnych godzin i do tego regularnie podlewane woda. Zamówiliśmy pierwszy i ostatni raz, nigdy więcej

  2. Szymon Czyż ★★★★★

    Przepyszna zupa pomidorowa. Dawno nie jadłem tak dobrego kebaba, super pomysł z krążkami cebulowymi. Porcje naprawdę solidne. Wszystko świeże, ciepłe, smaczne. Polecam

  3. SoboLxGRL Sobolewski ★☆☆☆☆

    Zamawiałem dwa Kebaby z baraniną(40zł) . Wylądowały w koszu, nie jadalne ciasto napchane pekińskiej....o mięsie nie wspomnę ,spalone, wszystko zaparowane, jeden (chciało by się powiedzieć wielki ) Glut .... Zdecydowanie nie polecam.

  1. Ok “Sanderka” Ok ★☆☆☆☆

    Rosół nie jadalny, schab z kością może być, mizeria podana ciepła bez żadnych przypraw, ziemniaki chyba nigdy soli nie widziały. Jedynie zalewajka była nawet dobra, ale też nie powalajaca jak powinna za te ceny. Nigdy więcej nie zamówię, nie polecam, za tyle pieniędzy oczekiwałabym czegoś zdecydowanie lepszego.

  2. SANDRA “Sanderka” PYSZKA ★☆☆☆☆

    Rosół nie jadalny, schab z kością może być, mizeria podana ciepła bez żadnych przypraw, ziemniaki chyba nigdy soli nie widziały. Jedynie zalewajka była nawet dobra, ale też nie powalajaca jak powinna za te ceny. Nigdy więcej nie zamówię, nie polecam, za tyle pieniędzy oczekiwałabym czegoś zdecydowanie lepszego.

  3. Marta Chrobak ★☆☆☆☆

    Uczyli się robić pizze w Zgierzu. Placek składał się z 4 składników, więc zamiast rozłożyć je równomiernie, poukładali je osobno (ale równiutko xd) na 4 częściach. Ciasto smakowało jak gotowiec z Lidla i podejrzewam, ze tak było. Cebula pokrojona na 6 części i rzucona z ogonkami (ale tak jak mówiłam, równiutko, na 1 części). Do tego brak info o rozmiarze pizzy- za statystyczną cenę średniej przywożą małą (w sumie to plus, bo przy większej ilości nie skończyłoby się dobrze). Całość ukoronowało 20-minutowe opóźnienie i zimny gumo-placek. Gorszych rzeczy nie jadłam na studiach na kacu. 5 gwiazdek szefa kuchni ze Zgierza.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres zjemusiebie.pl?

zjemusiebie.pl znajduje się przy Rewolucji 1905 roku 48, Śródmieście, 90-213 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do zjemusiebie.pl?

Można skontaktować się z zjemusiebie.pl pod numerem +48 508 104 109

Jak można dotrzeć do zjemusiebie.pl?

Do zjemusiebie.pl można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements