Przegląd katalogu
- 693 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 91% Z opiniami
- 75% Ze zdjęciami
Znaleziono 693 wyników
Przeglądaj manicure i pedicure w Łodzi, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 693 wyników w Łodzi, Łódzkie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 29,716 opinii i ocen.
“Pan od masażu jest rewelacyjny, napięcie i dyskomfort minął po kilku minutach a męczyłam się ponad pół roku z dyskomfortem. Jest fenomenalny.”
“Serdecznie polecam usługi "Make me Wow nail studio" wszystkim, którzy oczekują, że ktoś we właściwy sposób zadba o ich paznokcie i brwi. Profesjonalizm i miła obsługa. :)”
“Polecam :) Pani Małgorzata ma świetne podejście do małych dzieci jeśli chodzi o wzięcie włosów, zawsze wychodzimy zadowoleni :)”
“Super salon bardzo przyjemna obsługa. Pan Stylista Arkadiusz wykazał się ogromnym profesjonalizmem.Fryzura dopasowana do kształtu twarzy,włosy pięknie, lśniące,odświeżone,zarąbiste strzyżenie włosów -perfekcja ,pięknie ułożone i wymodelowane włosy.Zawsze dobrze służy poradą,a także cennymi uwagami co do codziennej pielęgnacji włosów i skóry głowy. Badzo gorąco polecam Pana Stylistę Arkadiusza.”
“Przecudowna osoba z duszą artysty i wielkim profesjonalizmem w rękach. Jestem przeogromnie wdzięczna za tak piękne i zadbane pazkocie dzięki P. Dagmarze. Jest wspaniałą profesjonalną stylistką, z całego serca polecam ją każdej kobiecie, która chce zadbać o swoje piękno!”
“Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Fantastyczna atmosfera. Polecam”
“Jeśli szukacie dobrego męskiego strzyżenia to nie możecie trafić lepiej. Panie są przesympatyczne, uśmiechnięte, słuchają klienta. Zawsze wychodzę z salonu bardzo zadowolony.”
“Miła i przyjemna atmosfera profesjonalna obsługa, przystępne ceny bardzo polecam u pani Doroty :)”
“Bardzo polecam . Kontakt w sprawie sprzętu sprawny i szybki . Solidna firma .”
“Dla mnie bomba , jestem zdecydowanie zadowolonym klientem. Polecam z czystym sumieniem”
“Jeśli szukacie dobrego męskiego strzyżenia to nie możecie trafić lepiej. Panie są przesympatyczne, uśmiechnięte, słuchają klienta. Zawsze wychodzę z salonu bardzo zadowolony.”
“Korzystam i ja i syn [8 lat] ostatnio powiedział "idziemy do mojego ulubionego zakładu fryzjerskiego" No cóż, opinie dzieci są zazwyczaj szczere... byliśmy i jak zwykle wyszliśmy z uśmiechami na twarzyczkach. Opinia dzieci to chyba najlepsza rekomendacja, ja również nie mam najmniejszych wątpliwości że warto.”
“Chodzę do tego salonu od lat na męskie strzyżenie i nie zamieniłbym go na żaden inny. Zawsze profesjonalnie, dokładnie i bez zbędnego gadania – tak jak lubię. Fryzjerki znają się na rzeczy, wiedzą co robią, potrafią doradzić i ogarnąć fryzurę dokładnie tak, jak trzeba. Zero kombinowania, pełna jakość i fajna atmosfera. Polecam każdemu facetowi, który chce wyglądać dobrze i nie tracić czasu na byle co.”
“Bardzo polecam masaż w salonie Malibu. Mam problem z kręgosłupem, Cały zabieg wykonany bardzo profesjonalnie. Prawdziwa ulga w napięciu i bólu i rewelacyjne odprężenie, polecam! Przemiły kontakt. Otrzymałam wiele porad z jakich usług powinnam skorzystać, chętnie wrócę!!!”
“Byłam u pani Maryny na manicure, jestem bardzo zadowolona z efektu pracy,zaznaczam moje paznokcie były fatalne a efekt jest super, miła obsługa, nopewno tam wrócę, bardzo polecam.”
“Pani Olena jest przesympatyczna, wykonała mój manicure klasyczny bardzo starannie, doradziła mi przepiękny kolor lakieru. Byłam pozytywnie zaskoczona trwałością lakieru. Polecam”
“Od kilka dobrych miesięcy uczęszczam na zabiegi w obrębie twarzy u Pani Ani. Osoboście uważam,że w kwestii pielegnacji skóry każdy musi znaleźć miejsce i osobę odpowiednią dla siebie. Ja szczerze mogę powiedzieć,że na taką trafiłam. Pani Ania doradza jaki zabieg na daną chwilę byłby najlepszy,nie namawia do zabiegów,które są na te chwile zbędne. Jest osobą profesjonalną i empatyczną. Zawsze po powrocie do domu czuje się w pełni odprężona. Usługi z których również korzystałam w gabimecie to endermologia manicure pedicure z których również bardzo byłam zadowolona. Polecam również bardzo oprocz Pani Ani, Pania Anete Polecam również bardzo nową pracownice salonu Panią iwonke! Pedicure wykonany bardzo estetycznie w miłej atmosferze :).”
“Byłam na usunięciu wąsika bardzo polecam zabieg szybki i bezbolesny”
“Pięknie, starannie wykonane paznokcie, przemiła atmosfera. Polecam ❤️❤️❤️”
“Jestem niezmiernie zadowolony z usług świadczonych przez Panią Karolinę. To jak Pani Karolina wykonuje swoją pracę niewątpliwie jest dziełem sztuki. Proszę przekazać jej podziękowanie.”
“Zabieg zostal wykonany perfekcyjnie. Pani Teresa wie co robi i wie co mówi. Wizytę opisałbym w ten sposób: cierpliwość połączona z profesjonalizmem a pasja z uprzejmością. W takim miejscu przyjemność smakuje dwa razy bardziej:)”
“bardzo miła obsługa, czułam się dobrze zaopiekowana, efekt zawsze piękny, nieważne czy farbowanie, cięcie czy cokolwiek innego. pełen profesjonalizm”
“Chodziłem do różnych fryzjerów, z różnym skutkiem. Kilka lat temu trafiłem do salonu barbara. Obecnie chodzę tam z kolejnym pokoleniem. To mówi samo za siebie.”
“Dobre dziewczyny i świetni fryzjerzy. Mam ogromną przyjemność z ich pracy. Polecam wszystkim.”
“Najpiękniejsze paznokcie! Niezmiennie! od 5 lat jestem stała klientka i dziewczyny nigdy nie zawodzą ;)!!”
“Bardzo polecam. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu. Zrobiony delikatnie i bardzo dokładnie, brwii wyszły pięknie.”
“Byłam wczoraj z 14latką. Pani Natalia fantastycznie doradziła efekt przepiękny. Polecam to jeden z najlepszych salonów w Łodzi. To nasza 3 wizyta i trzecia udana wręcz powyżej oczekiwań. Pozdrawiamy serdecznie przemiłe Panie z salonu.”
“100% profesjonalizmu oraz fantastyczna obsluga. Goroco polecam!”
“Bardzo mi podoba się ten salon, zawsze miła atmosfera i doświadczeni specjaliści. Manicure zrobione fantastyczne❤️”
“Pani Wiolka to mistrzyni z artystyczną duszą. Ma cudowne podejście i wiedzę. Jest bardzo delikatna i posiada poczucie estetyki. Gorąco polecam :)”