Przegląd katalogu
- 829 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 90% Z opiniami
- 74% Ze zdjęciami
Znaleziono 829 wyników
Przeglądaj salon kosmetyczny w Łodzi, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 829 wyników w Łodzi, Łódzkie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 36,338 opinii i ocen.
“Jestem klientka Pani Elwiry od kilkunastu lat .Zawsze wychodzę z salonu fryzjerskiego zadowolona.Uslugi świadczone są na bardzo wysokim poziomie. Mila atmosfera .Szczerze z całego serca polecam!!!”
“Bardzo fajne miejsce. Pełen profesjonalizm. Sympatyczna Pani Ania. Jestem zadowolona! Polecam.”
“Ostatnio miałam przyjemność skorzystać z usługi opalania natryskowego i muszę powiedzieć, że jestem pod wielkim wrażeniem! Efekt końcowy przerósł moje oczekiwania – opalenizna jest jednolita, bez smug i wygląda bardzo naturalnie.”
“To miejsce to absolutna perełka wśród salonów kosmetycznych! Już od przekroczenia progu czuć wyjątkową atmosferę – elegancki wystrój, nienaganna czystość i przemiła obsługa sprawiają, że człowiek od razu czuje się wyjątkowo. Klaudia i Oliwia to prawdziwe profesjonalistki – pełne pasji, życzliwości i zaangażowania. Używane kosmetyki i sprzęty są najwyższej jakości, co przekłada się na realną skuteczność. Zabiegi przynoszą realne efekty, a relaksująca atmosfera sprawia, że każda wizyta to prawdziwa przyjemność. Jestem zachwycona poziomem usług i z całego serca polecam ten salon każdemu, kto szuka miejsca, gdzie piękno łączy się z profesjonalizmem. Zdecydowanie mój numer jeden❗️”
“Byłam z 8 letnim Yorkiem, który nigdy nie miał zdejmowanego kamienia z zębów. Przywitała nas przesympatyczna Pani, która po obejrzeniu zębów wszystko dokładnie wyjaśniła. Zostawiłam pieska na ok godzinę, tyle trwało usunięcia kamienia. Byłam w szoku że mój piesek ma tak białe ząbki i bez żadnej narkozy. Polecam gorąco, bo warto tym bardziej że nasze pupile nie muszą być pod narkozą,która zawsze niesie jakieś ryzyko.”
“Polecam w 100 %. Efekt zabiegu depilacji laserowej widoczny już po pierwszej wizycie, a to dopiero początek. Pełen profesjonalizm i troska o klienta! Na pewno będę wracać!”
“Chodzę do Moniki od kilku lat, zawsze pełen profesjonalizm, paznokcie wykonane z dbałością o każdy szczegół, baaardzo starannie zrobione. To zdecydowanie najlepsza stylistka u jakiej byłam. Pracownica Amelia dogania mistrzynię. Polecam z czystym sercem ♥️”
“Polecam miejsce, tam jest pełen profesjonalizm. Nawet w razie problemów jest fachowe rozwiązanie i profesjonalizm do końca. Miejsce czyste i pachnące.”
“Bardzo pozytywne doświadczenie. Czyściutko, kompetentnie i miło. Umówiłam siostrę. Polecam serdecznie.”
“Polecam serdecznie Panią Dorotę, idealne cięcie nożyczkami na gorąco. Pani Dorota zaproponowała jak to cięcie powinno wyglądać, doradziła jak układać włosy. Doceniam inicjatywę, sama nie miałam pomysłu na zmianę. Dziękuję ❤️”
“Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Polecam”
“Jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem polecam wykonać stylizację paznokci u Pani Liany. Od dłuższego czasu jestem klientką salonu , bardzo mi się podoba atmosfera, sterylność i dbałość o szczegóły w salonie. Systematycznie chodzę na paznokcie do tej stylistki i jestem bardzo zadowolona z efektu jej pracy, zawsze potrafi doradzić kolor czy kształt i dba o pielęgnację moich dłoni.”
“Personel był bardzo profesjonalny i kompetentny. Zadbali o moje stopy w sposób dokładny i staranny. Gabinet był czysty i estetyczny, a atmosfera bardzo przyjemna. Czułem się w dobrych rękach. Polecam ten gabinet podologii każdemu, kto potrzebuje profesjonalnej opieki nad swoimi stopami.”
“Najlepsza stylistka paznokci Renata Włodarska jaką udało mi się znaleźć w mieście. Duże doświadczenie i przesympatyczna osoba. Polecam”
“Do salonu Pani Kasi przychodzę odkąd powstał. Od tego czasu wychodzę zawsze zadowolony. Strzyżenie męskie wydaje się proste, ale tutaj mogę liczyć na profesjonalizm. Szczególnie polecam Panią Emilke.Znakomicie odczytuje moje wymagania. Miła atmosfera udziela się wszystkim. Serdecznie polecam. Krzysztof”
“Profesjonalnie.Miła atmosfera.”
“Odbyłam szkolenie z Fantasy french konstrukcyjny u Joanny i jestem BARDZO zadowolona. Miejsce jest przepiękne, Asia dba o każdy detal, ma wspaniały kontakt z kursantem, przekazuje ogrom wiedzy i przy tym jest prze sympatyczna, mam nadzieję że się jeszcze spotkamy!”
“Regularnie odwiedzam to miejsce i za każdym razem czuję się rewelacyjnie zaopiekowana. Wszystkie Panie bardzo profesjonalnie podchodzą do zabiegów i masaży,zawsze uśmiechnięte i dokładnie wyjaśniają, czego można oczekiwać. Zawsze wychodzę zrelaksowana i z ochotą na więcej. Serdecznie polecam.”
“Natalia wykonała mi piękne paznokcie, zrobiła wszystko tak jak chciałam w bardzo przyjemnej atmosferze:)”
“Niebanalne miejsce. Uśmiechy nie schodzą nam wszystkim z ust. Przyjacielska, czuła atmosfera. Świetni fachowcy. Filmowe chwile. To dzięki Wam uśmiecham się kiedy otwieram drzwi tego salonu. Dziękuję dziewczyny za Waszą ciężką pracę i profesjonalizm; że potraficie wyczarować taką atmosferę i zadbać o pożądane efekty. To miejsce zawsze przywodzi mi na myśl dzieło Nadine Labaki.”
“Piąteczka bo wyżej dać nie można. Włosy i broda ogarnięte na tip top”
“Pani Karolina jest absolutnie mistrzynią swojego fachu. To dopiero czwarty dzień, więc jeszcze nie ma pełnego efektu, a jestem i tak w szoku jak pięknie wygląda twarz w porównaniu do przed zabiegiem. Coś wspaniałego! Polecam w pełni, to juz kolejny raz u Pani Karoliny, ale teraz dzięki wiedzy przeprowadzającej znalazłyśmy dla mnie połączenie, ktore sprawdza się idealnie. Jak na botox to nigdy do nikogo innego! :)”
“Byłam już na kilku różnych zabiegach na twarz i ciało oraz depilacji laserowej u Pani Viry, która jest niesamowicie delikatna. Super atmosfera, czułam się bardzo komfortowo i zrelaksowana. Każda procedura jest dokładnie opisywana, dzięki czemu wiem dokładnie na czym polega zabieg. Polecam bardzo serdecznie :)”
“Byłem pierwszy raz i już wiem, że będę wracał. Męskie strzyżenie super, cena usługi bardzo dobra, Pani Joanna pomocna i profesjonalna. Polecam”
“Jakość i pełen profesjonalizm. Pani Justyna, to naprawdę czarodziejka, dba o każdy szczegół, cięcie i koloryzacja idealna . Polecam z całego serca !!!!”
“Pani przesympatyczna Pięknie ostrzyżona klientka Nie ma się do czego przyczepić wszystko dokładnie dopracowane,równiutko,pani delikatna przy pracy nie ciągnie i wie co robi Naprawdę polecam”
“Bardzo profesjonalne podejście, zarówno w wykonywaniu jak i poradach, makijaż permanentny brwi wykonany przez Panią Anię w pełni spełnił moje oczekiwania a makijaż weselny, który był dobrany do rysów twarzy i utrzymał się do następnego dnia, był po prostu piękny. Z pełnym zaufaniem oddaję się w ręce Pani Ani podczas wszelkich zabiegów kosmetycznych twarzy. Nie sposób też nie wspomnieć o niezwykle ciepłej i serdecznej atmosferze w salonie, która sprawia, że chce się tam wracać. Gorąco polecam.”
“Zakochałam się w moich paznokciach po wyjściu z tego stalonu i niestety jestem już uzależniona...kolejne wizyty co 3 tyg...polecam wszystkim”
“Pani Ewelina jest rewelacyjna. Wizyta w jej salonie to wielka przyjemność :-)”
“Super miejsce, profesjonalna i przemiła obsługa. Jestem bardzo zadowolona z zabiegów . Obie panie bardzo sympatyczne . Jest nadal Super. Ładne wnętrze. Wspaniałe. Życzę nadal tak miłego podejścia do klienta.”