Małżonka wrociła dziś z pedicure. Jako facet może nie mam o tym pojęcia ale osoby tam zatrudnione mają chyba znikome pojęcie o wykonywanej pracy. Krzywo opiłowane paznokcie, krzywo pomalowane. Chyba nawet ja bym wykonał lepiej french ( tak dla mnie to coś nowego ). Dla mnie usługa wykonane byle jak, z małą starannością. Cena 200,00zł to jakiś kosmos w porównaniu z jakoscią. Usługa powinna zostać wykonana ponownie, tylko nie wiem czy personel jest to w stanie wykonać należycie. Obawiam się, że to zadanie mogłoby ich przerosnać Może warto zainwestować w szkolenia?
Zdjęcia
Opinie
-
Mar Dob ★☆☆☆☆
-
Paweł ★★★★★
Od kilku miesięcy jestem stałym klientem salonu. Pragnę podkreślić bardzo duży profesjonalizm calego personelu a w szczególności Pani Sary. Pani Sara jest osoba wyjątkową. Bardzo dobrze wykonuje zabiegi na twarz. Odpowiednio dobiera kosmetyki. Jestem bardzo zadowolony i bardzo polecam :)
-
Monika ★★★★★
Od kilku miesięcy przychodzę tu na manicure i pedicure hybrydowy. Praktycznie zawsze jestem zadowolona z efektu. Odkąd tu przychodzę paznokcie mi się nie łamią, a top nie ściera. Pani Sara jest nie tylko cudowną, życzliwą osobą ale i doświadczoną stylistką. Do swojej pracy podchodzi z ogromną pasją i zaangażowaniem. Zawsze mogę liczyć na jej rady i ciekawe pomysły. Jakiś czas temu zaufałam jej i zmieniłam dużą część swoich kosmetyków, na takie które rekomendowała dla mojej cery. I chyba za to jestem najbardziej wdzięczna. Stan skóry poprawił się diametralnie. Ze swojej strony bardzo polecam to miejsce.
-
Welles ★★★★★
Salon ma wysokim poziomie, bardzo czysto a kultura pracy jest na wysokim poziomie
-
Helenka P ★☆☆☆☆
Byłam na hennie u Pani Julity, byłam bardzo zadowolona więc umówiłam się kolejny raz. Tym razem nie było miejsca u Pani Julity więc umówiłam się do właścicielki licząc na to ze efekt będzie tak samo świetny, niestety mocno się myliłam. Na początku Pani nie spytała się mnie o kształt brwi( mam grube brwi co lubię i mi to pasuje) więc było logiczne to że zostawiamy ten sam kształt tylko depilujemy zbędne włoski na około. Po wykonanej hennie nie dostałam lusterka więc obejrzałam się w dużym lustrze z daleka( bo inaczej się nie da) i wyszłam. W domu zobaczyłam dopiero jak wyglądają moje brwi. Są okropne BARDZO CIENKIE. Nie mówiłam że chce zmienić kształt brwi a zostały mi wydepilowane prawie całe i w dodatku krzywo pomalowane z przodu. Jak je zobaczyłam to się popłakałam i dalej chce mi się płakać bo jest to po prostu dramatyczne. Myśle że warto by było konsultować takie rzeczy z klientem zanim wydepiluje się mu prawie całe brwi. ZOSTAŁAM PO PROSTU OSZPECONA Jeśli henna lub inne zabiegi to tylko u Pani Julity.
-
Magda Sieradzka ★★★★★
Chodzę regularnie na zabiegi do Pani Dominiki już od stycznia br. i każdemu serdecznie polecam gabinet Elitte. Gabinet wyróżnia się profesjonalną obsługą, dbałością o klienta i zaangażowaniem, żeby otrzymać jak najlepsze efekty.
-
Patrycja Jabłońska ★★★★★
Byłam dopiero pierwszy raz tutaj, ale jestem mile zaskoczona. Miła, sympatyczna atmosfera. Można naprawdę o wszystkim porozmawiać. Zabiegi wykonywane z dokładnością. Polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Elitte Akademia Piękna?
Elitte Akademia Piękna znajduje się przy Księcia Władysława Opolczyka 15, Widzew, 92-417 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Elitte Akademia Piękna?
Można skontaktować się z Elitte Akademia Piękna pod numerem +48 605 502 508
Jak można dotrzeć do Elitte Akademia Piękna?
Do Elitte Akademia Piękna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku