Opinie

  1. Mar Dob ★☆☆☆☆

    Małżonka wrociła dziś z pedicure. Jako facet może nie mam o tym pojęcia ale osoby tam zatrudnione mają chyba znikome pojęcie o wykonywanej pracy. Krzywo opiłowane paznokcie, krzywo pomalowane. Chyba nawet ja bym wykonał lepiej french ( tak dla mnie to coś nowego ). Dla mnie usługa wykonane byle jak, z małą starannością. Cena 200,00zł to jakiś kosmos w porównaniu z jakoscią. Usługa powinna zostać wykonana ponownie, tylko nie wiem czy personel jest to w stanie wykonać należycie. Obawiam się, że to zadanie mogłoby ich przerosnać Może warto zainwestować w szkolenia?

  2. Paweł ★★★★★

    Od kilku miesięcy jestem stałym klientem salonu. Pragnę podkreślić bardzo duży profesjonalizm calego personelu a w szczególności Pani Sary. Pani Sara jest osoba wyjątkową. Bardzo dobrze wykonuje zabiegi na twarz. Odpowiednio dobiera kosmetyki. Jestem bardzo zadowolony i bardzo polecam :)

  3. Monika ★★★★★

    Od kilku miesięcy przychodzę tu na manicure i pedicure hybrydowy. Praktycznie zawsze jestem zadowolona z efektu. Odkąd tu przychodzę paznokcie mi się nie łamią, a top nie ściera. Pani Sara jest nie tylko cudowną, życzliwą osobą ale i doświadczoną stylistką. Do swojej pracy podchodzi z ogromną pasją i zaangażowaniem. Zawsze mogę liczyć na jej rady i ciekawe pomysły. Jakiś czas temu zaufałam jej i zmieniłam dużą część swoich kosmetyków, na takie które rekomendowała dla mojej cery. I chyba za to jestem najbardziej wdzięczna. Stan skóry poprawił się diametralnie. Ze swojej strony bardzo polecam to miejsce.

  1. Welles ★★★★★

    Salon ma wysokim poziomie, bardzo czysto a kultura pracy jest na wysokim poziomie

  2. Helenka P ★☆☆☆☆

    Byłam na hennie u Pani Julity, byłam bardzo zadowolona więc umówiłam się kolejny raz. Tym razem nie było miejsca u Pani Julity więc umówiłam się do właścicielki licząc na to ze efekt będzie tak samo świetny, niestety mocno się myliłam. Na początku Pani nie spytała się mnie o kształt brwi( mam grube brwi co lubię i mi to pasuje) więc było logiczne to że zostawiamy ten sam kształt tylko depilujemy zbędne włoski na około. Po wykonanej hennie nie dostałam lusterka więc obejrzałam się w dużym lustrze z daleka( bo inaczej się nie da) i wyszłam. W domu zobaczyłam dopiero jak wyglądają moje brwi. Są okropne BARDZO CIENKIE. Nie mówiłam że chce zmienić kształt brwi a zostały mi wydepilowane prawie całe i w dodatku krzywo pomalowane z przodu. Jak je zobaczyłam to się popłakałam i dalej chce mi się płakać bo jest to po prostu dramatyczne. Myśle że warto by było konsultować takie rzeczy z klientem zanim wydepiluje się mu prawie całe brwi. ZOSTAŁAM PO PROSTU OSZPECONA Jeśli henna lub inne zabiegi to tylko u Pani Julity.

  3. Magda Sieradzka ★★★★★

    Chodzę regularnie na zabiegi do Pani Dominiki już od stycznia br. i każdemu serdecznie polecam gabinet Elitte. Gabinet wyróżnia się profesjonalną obsługą, dbałością o klienta i zaangażowaniem, żeby otrzymać jak najlepsze efekty.

  1. Patrycja Jabłońska ★★★★★

    Byłam dopiero pierwszy raz tutaj, ale jestem mile zaskoczona. Miła, sympatyczna atmosfera. Można naprawdę o wszystkim porozmawiać. Zabiegi wykonywane z dokładnością. Polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Elitte Akademia Piękna?

Elitte Akademia Piękna znajduje się przy Księcia Władysława Opolczyka 15, Widzew, 92-417 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Elitte Akademia Piękna?

Można skontaktować się z Elitte Akademia Piękna pod numerem +48 605 502 508

Jak można dotrzeć do Elitte Akademia Piękna?

Do Elitte Akademia Piękna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements