Pani Marzena jest bardzo sympatyczna fryzjerka, ktora slucha życzeń klientów a propo tego jak ostrzyc ale i sama służy przy tym rada. Poza tym wydaje się być bardzo ciepła i serdeczna osoba. Co do salonu kosmetycznego...Trochę irytujące jest to że często zabiegi wykonywane są przy otwartych drzwiach. To sprawia w zakłopotanie klientki, kiedy podczas zabiegu przychodzi druga kosmetyczka albo fryzjerka. To bardzo niekomfortowe. Proszę wziąć to pod uwagę.
Zdjęcia
Opinie
-
Monika Ka ★★★★☆
-
Zakręcone kartki by EwLee Ewa L. M ★★★★★
Miałam okazję skorzystać z usług fryzjerskich. Przyjemne miejsce, dogodna lokalizacja. Przystępne ceny. Fryzjerka p. Natalia bardzo dokładna, delikatna.
-
Michał Berłowski ★★★★★
Pani Tatiana strzyże dokładnie niczym neurochirurg i przywiązuję bardzo dużą wagę do tego, żeby klient był zadowolony. Na Sorze w Koperniku ostatnio nie zajęli się mną tak jak Pani Tatiana. Jeszcze u żadnego innego fryzjera nie widziałem takiej troski o zadowolenie klienta. Do tego cena 30 złotych to niewiele więcej niż połowa tego, co płacę w innym miejscu. Bardzo polecam.
-
Agnieszka W. ★☆☆☆☆
Dla mnie dramat, nie dość że przez pomyłkę zostałam wykreślona z wizyty i nagle na jedną godzinę były 2 panie , przez co moja wizyta w tym zakładzie trwała uwaga ponad 3 godziny(dodam że siedząc tam były jeszcze dwie takie pomyłki ) , to efekt pracy dramatyczny . Robię paznokcie od bardzo dawna ale czegoś takiego to ja w życiu nie miałam , to całe szczęście że miałam resztę żeli jeszcze po poprzedniej manicurzystce a tylko dwa miałam robione od początku bo było by jeszcze gorzej ,a tak chociaż robiła na wzór tamtego kształtu.....natomiast te dwa to nawet trudno nazwać paznokciem , dwie grube blachy. Paznokcie są nie równe , grube ,źle spiłowane i źle nakładany był żel , miałam wrażenie że dziewczyna nie ma pojęcia co robi. Dłonie miałam całe w żelu gdzie uwaga że skóry miałam to piłowane pilnikiem.... Zapłaciłam 120zl !!!!! I to najgorzej wydane pieniądze , i strata 3h....nie polecam!!!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Studio Urody Monika III?
Studio Urody Monika III znajduje się przy Traktorowa 67, Bałuty, 91-148 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Studio Urody Monika III?
Można skontaktować się z Studio Urody Monika III pod numerem +48 426 116 058
Jak można dotrzeć do Studio Urody Monika III?
Do Studio Urody Monika III można dotrzeć, korzystając z poniższego linku