Przegląd katalogu
- 693 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 91% Z opiniami
- 75% Ze zdjęciami
Znaleziono 693 wyników
Przeglądaj manicure i pedicure w Łodzi, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 693 wyników w Łodzi, Łódzkie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 29,716 opinii i ocen.
“Bardzo polecam Salon. Od roku regularnie farbuję i obcinam włosy u Pani Sylwii. Po szkoleniu z pielęgnacji, moje włosy są piękne, miękkie i jest ich więcej, a zadanie nie było proste, żeby z czarnych wyjść łagodnie w blond.”
“Ola to świetna stylistka! Od kiedy dba o moje paznokcie nie wyobrażam sobie iść do kogoś innego. Jest bardzo dokładna i zawsze potrafi mi doradzić z kolorem czy wzorem. Serdecznie polecam ❤️”
“Taka obsluga to marzenie każdego interesu profesjonalizm na najwyższym poziomie regularnie moja żona i córka uczęszcza do tego salonu i jak wracają do domu słyszę same pozytywy jaka pani Ewa jest wspaniała i jak czują się zaopiekowane Więc gorąco polecam”
“Jestem bardzo zadowolona z regulacji brwi. Poszło szybko, efekt bardzo ładny i usługa w dobrej cenie (20zł) Polecam :)”
“Nie korzystałam z usług fryzjerskich. Widziałam, że klientki były bardzo zadowolone. Natomiast korzystałam z usług Pretty Natural Katarzyna Pazdan - jednym słowem REWELACJA. Pani linergistka osoba bardzo miła, subtelna, profesjonalna, w mig ocenia potrzeby klienta. Brwi w jej wykonaniu to mistrzostwo świata. POLECAM wszystkim niezdecydowanym paniom. Makijaż permanentny wykonany tak naturalnie, że do tej pory nikt nie zorientował się, że go mam już od miesiąca. Jeszcze raz Polecam.”
“Serdecznie polecam to miejsce! Obsługa na wysokim poziomie. Pani Irina przesympatyczna, bardzo dokładna widać, że jest profesjonalistką w swoim zawodzie. Jestem bardzo zadowolona z metamorfozy moich włosów. Zdecydowanie mogę polecić i na pewno tam wrócę!”
“Bardzo przyjemy salon. Pani Olga obciela mnie tak jak chcialam. Bardzo dokladna i profesjonalna fryzjerka. Polecam serdecznie:-)”
“Jestem bardzo zadowolona z usług które wykonała Pani Nina, zawsze wychodzę z brewkami takimi jakie chciałam idealnie dobrany kolor i kształt co bardzo się dla mnie liczy, miła atmosfera cóż więcej powiedzieć, chodzę regularnie i jest super.”
“Polecam w 100 a nawet w 200% Pani Paulina wykonuje zabiegi z dużym profesjonalizmem z dbałością o komfort klientki atmosfera przemiła można się zrelaksować.Rzsy po zakończeniu zabiegu wyglądają nieziemsko oczy nie łzawią nie są czerwone komfort noszenia oceniam 10/10”
“Pani Julia wykonała fantastyczne przedłużanie paznokci. Polecam i na pewno wrócę!”
“Świetne miejsce, jeśli chce się zadbać o siebie! Panie są bardzo profesjonalne, zaangażowane i mają ogromną wiedzę. Potrafią doradzić, rozwiać wątpliwości i sprawiają, że człowiek czuje się zaopiekowany od początku do końca. Widać, że lubią to, co robią – a to przekłada się na efekty. Zdecydowanie polecam!”
“Pan Sławek dla mnie najlepszy fryzjer. Mam kręcone włosy i nikt sobie z nimi nie radzi tak wspaniale jak pan Sławek. Wlosy same sie układają,wspaniałe cięcie fryzura zawsze świetnie dobrana, koloryzacja po ktorej wlosy są miękkie i zdrowe. Fryzjer z pasją, z doświadczeniem, nie ma lepszego. Małgorzata”
“Polecam serdecznie. Korzystam z usług zakładu Pani Moniki od lat. Zawsze jestem zadowolona. Ma świetną rękę i zawsze dobrze doradza. Ceny nie są wygórowane a za taką jakość mogły by być. Polecam też dla dzieci. Obie Panie mają super podejście do małych Klientów i dużo cierpliwości.”
“Pani zrobiła paznokcie bardzo dokładnie i delikatnie i jeszcze doradziła kolor, polecam!”
“W salonie u Olgi zawsze przyjemna atmosfera, mało tego! Dziewczyny za każdym razem wykonują moją wizje w punkt :) dostosowany termin pod klienta,a to bardzo ważne. Polecam :)”
“Dla mnie super. Pani co tam pracuje jest bardzo miła (oczywiście klient też musi być miły :) ). Strzyże dobrze i szybko. Ceny przystępne.”
“Najlepszy salon w którym byłam! Korzystałam z usług manicure i pedicure oraz przedłużania rzęs, zdążyła zrobić wszystko w jeden dzień bez czekania między usługami. Profesjonalna stylistka przedłużania rzęs zrobiła mi niesamowity efekt, który bardzo mi odpowiada. Dużą zaletą tego miejsca jest bardzo miła obsługa, a także bardzo wygodna poczekalnia, w której można napić się kawy lub herbaty. Polecam każdemu naprawdę ! napewno wrócę”
“Pani Iwona miła, zna się na rzeczy. Włosy po podcięciu zniszczonych końcówek - super odświeżone. Bardzo polecam i na pewno wrócę :)”
“Od kilku miesięcy przychodzę tu na manicure i pedicure hybrydowy. Praktycznie zawsze jestem zadowolona z efektu. Odkąd tu przychodzę paznokcie mi się nie łamią, a top nie ściera. Pani Sara jest nie tylko cudowną, życzliwą osobą ale i doświadczoną stylistką. Do swojej pracy podchodzi z ogromną pasją i zaangażowaniem. Zawsze mogę liczyć na jej rady i ciekawe pomysły. Jakiś czas temu zaufałam jej i zmieniłam dużą część swoich kosmetyków, na takie które rekomendowała dla mojej cery. I chyba za to jestem najbardziej wdzięczna. Stan skóry poprawił się diametralnie. Ze swojej strony bardzo polecam to miejsce.”
“Polecam Panią Alene. Robi super pazury, nic nie odpryskuje,nie pęka. Wytrzymują miesiąc - oczywiście że względu na odrost. Pani mega sympatyczna, ceny przystępne. Polecam!!”
“Bardzo miła obsługa , zabiegi na bardzo wysokim poziomie - pełen profesjonalizm . Gorąco polecam”
“Z synem i córką przychodzimy tu na strzyżenie, moja żona na farbowanie itp. Cała rodzina zawsze zadowolona, szczerze polecam! Fachowa i sympatyczna obsługa, pełen profesjonalizm. Pozdrawiam!”
“Polecam serdecznie! Pełen profesjonalizm. Ola Z. świetnie wykonała koloryzację i strzyżenie. Koloryzacja była wykonana zgodnie z moją wizją. Jestem bardzo zadowolona z koloru jaki uzyskałyśmy! Polecam!”
“Miejsce pełne pasji , wiedzy i pozytywnej energii. Pani Monika profesjonalna i bardzo sympatyczna . Polecam”
“Najlepszy salon, w jakim byłam! Świetne podejście do klientki, pełen profesjonalizm i piękne efekty. Po zabiegach moja skóra wygląda promiennie.”
“Serdecznie polecam salon Antoniny! Antonina jest prawdziwą profesjonalistką w tym, co robi — przekazuje wiedzę z ogromną cierpliwością, dokładnością i pełnym zaangażowaniem. Wkłada całe serce w to, aby nauczyć nawet osobę, która nigdy wcześniej nie miała do czynienia z nożyczkami czy maszynką. Kończę kurs „Od zera do barbera” u Antoniny i jestem mega zadowolona. Z czystym sumieniem polecam każdemu! Nie tylko uczy, ale też doradza z własnego doświadczenia, pokazując, jak dalej rozwijać się z nabytą wiedzą. Poza tym jest ciepłą, kochaną i niesamowitą osobą. Kobieta naprawdę cudowna! ❤️”
“Jestem bardzo zadowolona z wizyty w salonie. Cięcie, które zaproponowała Pani Paulina było strzałem w dziesiątkę. Wlosy po strzyrzeniu świetnie się układają, bo w końcu ktoś zrobił to profesjonalnie. Przemiła obsługa i miły nastrój w salonie.”
“Wczoraj ponownie odwiedziłem Wiktorię. Jak zawsze zadowolony w dodatku z odznaczonym następnym spełnionym marzeniem. Zostałem sławny - od dziś to ja jestem Rumcajs.”
“Gabinet u Pani Marioli to idealne miejsce nie tylko, by poprawić stan urody, ale także fantastycznie spędzić czas. Przyznam szczerze, że odkąd znalazłam ten gabinet, zostałam stałą klientką i ani myślę o jakiejkolwiek zmianie. Pani Mariola to profesjonalistka w każdym calu, zna się doskonale na zabiegach, które wykonuje, jest delikatna i bardzo dokładna. Ponadto, to niezwykle miła, kulturalna i inteligentna osoba, w towarzystwie której wspaniale spędza się czas. Z całego serca polecam to miejsce!”