Opinie

  1. Joanna Dworakowska ★★★★★

    Pierwsza wizyta w salonie,bardzo miłe przyjęcie-kawka ,herbatka. Atmosfera cudowna,wszystkie Panie bardzo miłe. Pani Aleksandra profesjonalna, komunikatywna,bardzo sympatyczna. Polecam z całego serca ten salon.

  2. Weronika Frątczak ★☆☆☆☆

    Panie sobie dziś odwołały wizyte nawet nie dzwoniąc po telefonie do pań dostaje informacje że 15 sierpnia jest święto umawiałam wizyte w miesiące wcześniej poczym pani mi oznajmia ze nie interesuje ją co teraz zrobię a ta pani co mnie przyjmowała jest zwolniona tylko czemu się dowiaduje 11 dni przed weselem ze jestem w dup.. i mam sobie radzić oznajmiam że makijażystka która u nich wynajmuje salon robi mi makijaż I też jest w swieto pozatym 2 razy byłam u państwa raz była okei farba drugim razem zostawiły mnie z praktykantka która zapomniala zmyć farbe .. dramat 5 lipca byłam u pań na fryzurze na wesele byłam jedyna klientka bo zapytałam czemu tak pusto pani powiedziała że przyszła specjalnie bo nie było więcej osób teraz za ich błąd zamiast przyjąć to radź sobie

  3. Weronika Witkowska ★★★★★

    Polecam serdecznie! Pełen profesjonalizm. Ola Z. świetnie wykonała koloryzację i strzyżenie. Koloryzacja była wykonana zgodnie z moją wizją. Jestem bardzo zadowolona z koloru jaki uzyskałyśmy! Polecam!

  1. Autumn Chill ★★★★★

    Miałam przyjemność skorzystać z usług pani Aleksandry Z i jestem pod ogromnym wrażeniem zarówno efektu końcowego koloryzacji, jak i całego przebiegu wizyty. Profesjonalizm w każdym calu – od konsultacji, przez dobór odpowiednich produktów, aż po samo wykonanie usługi. Pani Aleksandra wykazała się nie tylko dużym doświadczeniem, ale też indywidualnym podejściem do moich potrzeb, co sprawiło, że czułam się zaopiekowana i w pełni zrozumiana. Atmosfera w salonie była bardzo przyjazna i komfortowa, co tylko dopełniło całego pozytywnego wrażenia. Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka fryzjera z pasją i wysoką kulturą pracy!

  2. Nikola Łupińska ★★☆☆☆

    Atmosfera w salonie bardzo miła lecz koloryzacja, na którą byłam umówiona była kompletnie nierobiąca wrażenia wow. Miałam odcień brązu, który pod światłem lekko mienił się w ciepłe tony. Chciałam zejść do klasycznego blondu z jaśniejszymi pasmami. Po 5h wizycie udało się jedynie stworzyć mysi kolor brązu/ bądź bardzo ciemnego blondu. I to byłoby okej! Natomiast po paru myciach kolor zmienił się i wpadał w rudy, wręcz w sztucznym świetle byłam ruda. Mimo zgłoszenia problemu nie dostałam propozycji poprawki w cenie wizyty (nawet dotonowania) a kolejna wizyta, aby poprawić ten kolor została wyceniona bardzo podobnie do poprzedniej… już nie zaryzykowałam. Podsumowując wydałam niemałą sumę na marne.

  3. Katarzyna Kowalska ★★★★★

    Polecam

  1. Magdalena Pisera ★★★★★

    Bardzo fajne miejsce. Jestem bardzo zadowolona z doboru koloru i pielęgnacji włosów. Pani fryzjerka przemiła. Bardzo polecam!

  2. Sławo Sława ★★★★★

    Profesjonalnie!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres House Of Beauty Aleksandra Grek?

House Of Beauty Aleksandra Grek znajduje się przy Zachodnia 23A, Bałuty, 32-640 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do House Of Beauty Aleksandra Grek?

Można skontaktować się z House Of Beauty Aleksandra Grek pod numerem +48 728 955 633

Jak można dotrzeć do House Of Beauty Aleksandra Grek?

Do House Of Beauty Aleksandra Grek można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements