Przegląd katalogu
- 57 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 86% Ze zdjęciami
Znaleziono 57 wyników
Przeglądaj luksusowy hotel w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 57 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 41,388 opinii i ocen.
“Termin bookowaliśmy pod koniec sierpnia 2024, umowa jest jasna, klarowna, żadnych haczyków, a co najważniejsze, nie ma żadnych dopłat za cokolwiek! Managerowie odpowiedzą na każde wasze pytanie i zazwyczaj była to odpowiedź – „nie ma dopłat”; „macie to w cenie”; „proszę się nie martwić, my się wszystkim zajmiemy” – i tak właśnie było. Sala i personel 90% rzeczy zrobi i pomyśli za Was – wy tak naprawdę tylko musicie zapewnić sobie tort, alkohole, usługodawców, jeśli chcecie większą dekorację florystyczną (podstawowa dekoracja na stołach jest w cenie) – przypominamy brak dopłat. Jest możliwość dodatkowego wynajęcia pokoi dla gości w hotelu zaraz przy Sali. Apartament dla nowożeńców z jacuzzi jest w cenie organizacji wesela. Sala jest ogromna, przepiękna, zadbana, czysta, te kryształowe żyrandole, duże okna nadające jeszcze większy efekt przestrzeni, wokół jest zaplecze do zdjęć i ślubu w plenerze typu: altana nad wodą, ogrody, duże pole z drzewami i trawą. W trakcie trwania naszego wesela opiekę sprawował Manager Jakub Łomnicki – no takich ludzi to ze świecą szukać! Promienieje sympatią, widać, że lubi swoją pracę i zna się na tym, co robi. Dbał o nas, o gości, o usługodawców, zarządzał kadrą kelnerską, przede wszystkim dbał o dobrą zabawę i komfort psychiczny. Praktycznie zero stresu przed i w trakcie wesela. Dziękujemy! Na stołach niczego nie brakowało, tak profesjonalnych kelnerów jak na naszej imprezie chyba nigdzie nie znajdziecie, a to ile jedzenia podano i jakiej jakości to po prostu klękajcie narody! Co chwilę podawano nowe dania, dania ciepłe były non stop wymieniane, aby nie stygły. Na życzenie Szef Kuchni może sporządzić indywidualne menu dla gości np. wege. Czarny Staw jest organizatorem wesel w klasie TOP. Wybranie tego właśnie miejsca było strzałem w 10! Bezproblemowi, profesjonalni, życzliwi, najlepsi! Serdecznie dziękujemy i gorąco polecamy!”
“Świetny stosunek jakości do ceny. Czysto, elegancko. Wszystko działa jak należy. Miła obsługa. Basen z widokiem z 10. piętra. Drobne minusy - dla nas i wielu podsłuchanych gości - za zimna woda w basenie, za gorąca w jacuzzi, ale to może specjalnie, by goście za długo nie siedzieli, bo więcej niż kilka minut w jednym i drugim się nie wytrzyma. Utrudniony dostęp do szlafroków - nam nie udało się uzyskać, recepcja SPA wiecznie była nieczynna. Poza tym super. Doskonały wybór, chętnie wybiorę ponownie.”
“Bardzo ładnie urządzone pokoje wyposarzone we wszystko czego może potrzebować gość hotelu. Miła i pomocna obsługa. Śniadania smacze choć wybór nie odczuwalnie mniejszy niż w hotelach o wyższym standardzie. Bardzo wygodny parking przy hotelu. Lokalizacja hotelu jest bardzo dogodna do zwiedzania miasta i jego okolic.”
“Nieduży hotel, położony blisko Śródmieścia z przystępnymi cenami, czystymi pokojami, krytym parkingiem.”
“Jak dla mnie Hotel bardzo przyjemny jest telewizor w pokoju . Łazienka mała ale wystarczająca . Wi-fi jest ale wieczorem prędkość spada do minimum . Recepcja jest i bardzo pomocna obsługa .”
“Absolutnie urzekające miejsce pełne klimatu i miłości! To prawdziwa perełka – każdy detal jest dopracowany z niezwykłą starannością, tworząc wyjątkową i ciepłą atmosferę w niecodziennym stylu. Otoczenie zachwyca swoim pięknem, a cisza i spokój pozwalają w pełni się zrelaksować. Śniadania? Po prostu doskonałe – świeże, smaczne i podane osobiście przez Serce domu z prawdziwą dbałością . To jedno z tych miejsc, do których chce się wracać. Polecam z całego serca – prawdziwa uczta dla zmysłów!”
“Cudowne miejsce na hotelowej mapie Łodzi. Architektura budynku oraz jakość obsługi zasługują na wielkie uznanie. Szczególne podziękowania dla personelu recepcji — byliśmy poruszeni ich wyjątkową życzliwością i wsparciem, nawet w sprawach, których się nie spodziewaliśmy. Zespół obsługi baru i restauracji również zasługuje na słowa pochwały. Nie pozostaje nam nic innego, jak ponownie odwiedzić PURO Łódź! PS. Widok z okna na załączonej fotografii :)”
“Pokoje są komfortowe i dobrze wyposażone: klimatyzacja, telewizor, czajnik / zestaw do kawy i herbaty, minibar, prywatna łazienka z suszarką i zestawem kosmetyków — wszystko, co potrzeba, by czuć się wygodnie.”
“Bardzo dobre jedzenie, zawsze przejeżdżałem bo wcześniej jest zjazd.schabowy to podwójny jest, surówki extra. Wystroj ładny obsługa ok.teraz wdrodze do domu bede zajeżdżał tylko trzeba sobie zapamiętać zjazd.cenowo tez jest dobrze , wlasnie tak lubię dużo i w rozsądnej cenie . Polecam innym kierowcom 29 danie i 6 pln kompocik do tego”
“Przemiła obsługa, możliwość bezpłatnego przedłużenia doby o 3 godziny. Pokoje czyste, schludne i komfortowe. Ciekawy design. Wygodne łóżko. Idealna baza wypadowa zarówno do manufaktury, jak i na Piotrkowską, a szczególnie do Atlas Areny, do której spacerkiem idzie się 10 minut. Kilka kroków od hotelu dworzec PKP Łódź Kaliska, ale w pokojach nie słychać ruchu pociągów. Polecam na krótki wypad do Łodzi. Pieski mile widziane.”
“Pokoje czyste bez zastrzeżeń, suszarka dziwna. Obsługa sympatyczna i bezproblemowa, dobra lokalizacja na Arenę. Dobrym urozmaiceniem są ciepłe napoje 24h na dobę w cenie.”
“Ostatnio nasz syn miał w tym mieści komunię.Serdecznie polecam tą restauracje, jedzenie bardzo dobre, fachowa obsługa i profesjonalny właściciel. Dziękujemy :)”
“Super miejsce na imprezy. Byłem na Sylwestrze. Było super polecam. Jeszcze tu wrócę Dziękuję gospodarzom”
“Hotel zrobił na nas duże wrażenie :) bardzo lubimy styl Likus i tutaj też się nie zawiedliśmy. Piękne wnętrza, klimatyczne, nietuzinkowe spa, pokoje urządzone z dbałością o detale, miła obsługa i przepyszna kolacja w Malinowej. Na pewno jeszcze tu wrócimy z Mężem :)”
“Świetna obsługa. Jedzenie doskonałe. Pokój nam bardzo spasował. Jeżeli ktoś wymaga a wręcz żąda cudów w tej cenie to ma Hilton niedaleko. Generalnie wszystko na wysokim poziomie. Zwłaszcza na to że bardzo blisko centrum Łodzi.”
“Impreza zorganizowana przez AGAT była świetna, dzięki między innymi świetnemu menadżerowi Panu Piotrowi a już w czasie trwania naszego 50-lecia Matury dzięki super profesjonalnej obsłudze. Bardzo dziękujemy Paniom Agnieszce i Angeli oraz Panu Michałowi i Pani, która pomagała przy sprzęcie nagłaśniającym. Kuchni należą się też wielkie brawa za świetne jedzenie. Tak trzymajcie!!!”
“Hotel skromny , przyjemny . Pokoje nie duże, czysciutkie i wszystko co potrzebne w pokoju hotelowym . Poznaliśmy 3 panie z obsługi bardzo miłe i uśmiechniete :) Bardzo polecam .”
“Byłam w tym hotelu w ostatni weekend, hotel został odnowiony, pokoje przeszły metamorfozę, są piękne. Mam kilka zastrzeżeń. Na przykład w pokoju brakuje wieszaka na płaszcze, kurtki, zdecydowanie jest miejsce na takowy, jest duża szafa, do której można włożyć, ale takie wieszaki niedaleko wejścia byłyby lepsze, w łazience zdecydowanie brakuje jakiejś szafeczki, albo chociażby jakiegoś "pomocnika" na kółkach do odłożenia kosmetyczki, przy umywalce nie ma na to miejsca, zwłaszcza jeśli w pokoju są dwie, trzy kobiety :) Jedzenie było bardzo smaczne, śniadania urozmaicone, wszystko co trzeba :) W hotelu jest basen i SPA - super Przy recepcji na dole jest stół bilardowy :) Jest też dużo sal konferencyjnych, idealny na spotkania biznesowe Obsługa jest miła, pomocna i przyjazna”
“Andrzejki w hotelu okazały się strzałem w dziesiątkę. Serwowano naprawdę pyszne jedzenie, a całość dopełniała świetna oprawa muzyczna – DJ zadbał o super atmosferę i pełen parkiet. Obsługa spisała się na medal, wszystko było zorganizowane z pomysłem i dużą dbałością o szczegóły. Największą niespodzianką wieczoru była wróżka, która wprowadziła wyjątkowy, andrzejkowy klimat i zapewniła gościom sporo frajdy. To był bardzo udany wieczór – chętnie wrócę na kolejne takie wydarzenie!”
“Bardzo przystępny cenowo. Niby standard 2* ale pokoje 'premium' nie odbiegają wg mnie od standardu 3*. Bliskość autostrady na plus.”
“Bardzo fajny hotel w doskonałej lokalizacji. Blisko ul. Piotrkowskiej i dworca Łódź Fabryczna. Pokoje bardzo czyste, łóżka wygodne, śniadania urozmaicone i bardzo smaczne. To był nasz kolejny pobyt w Boutique Hotel’s II Rewolucji i z pewnością nie ostatni! Polecam!”
“Fajny hotel. Pani z obsługi bardzo miła i uprzejma. Uprzedziłem wcześniej że mam rower ze sobą i specjalnie dla mi pokój na parterze, abym nie musiał dźwigać. Wygląd i schludność pokoju bardzo dobra, jak na dwugwiazdkowy hotel i w takiej cenie to jestem bardzo zadowolony. Było poprostu dobrze.”
“Obsługa super. Pomimo, iż nie z mojej winy spóźniłem się na zameldowanie i przyjechałem kilka godzin później, to zostałem bardzo mile obsłużony. Łazienka duża, czysta, łóżko miękkie, pościel świeża. Polecam. Jedyny minus to robotnicy pracujący od 6:45 za oknem, ale to akurat nie wina hotelu.”
“budżetowo bardzo fajny hotel, pokój rodzinny duży, schludny i czyściutki, siedzieliśmy do późna ale po cichu i nie było z tym żadnego problemu dlatego bardzooo polecam”
“Czy ktoś może mi podać numer telefonu tego hostelu?”
“Świetna lokalizacja, pokoje czyste,spokojnie miejsce w centrum miasta. Bardzo wygodne apartamenty, dobrze wyposażone.. Dziękuję bardzo. Polecam…”
“Lokalizacja domu jest bardzo dogodna. Ale pokój jest ciasny. Sprzątanie pokoju we własnym zakresie. Nie było zmiany pościeli i ręczników przez 2 tygodnie. Dużym plusem jest darmowa sieć WIFI i abonament na Netflix.”
“Spokojne, miejsce. Teren zamknięty. Obsługa na recepcji bardzo miła. Z wyprzedzeniem mozna zapisać sie na śniadanie, skromny wybór, ale pojeść można. Pokoje wyposażone w kuchnie, przestronne. Przydalo by sie juz powololi odświeżenie. Pobyt był miły.”
“Pokoje bajka. W sensie wystrój jak z bajki. Kocham jak ktoś ma pomysł aby się wyróżnić. Poza tym czysto, miła obsługa i przystępne ceny. Polecam”
“Rewelacja dawno nie byłem w tak świetnym apartamencie. Duży, czysty nowoczesny urządzony ze smakiem. Obsługa bardzo miła a lokalizacja mega lepszej już na piotrkowskiej sie nie da. Po wyjściu na ulice puby restauracje itp. Bardzo polecam I na pewno wrócę. I jeszcze miła niespodzianka w pokoju butelka wina pierwszy raz sie spotkałem z tak miłym przyjęciem.”