Opinie

  1. Dominik Ryszka ★★★★☆

    Bardzo dobre jedzenie w bardzo niskiej cenie. Można powiedzieć, że cena jest odwrotnie proporcjonalna do jakości jedzenia.

  2. Krzysztof S ★★★★★

    Bardzo dobre jedzenie, zawsze przejeżdżałem bo wcześniej jest zjazd.schabowy to podwójny jest, surówki extra. Wystroj ładny obsługa ok.teraz wdrodze do domu bede zajeżdżał tylko trzeba sobie zapamiętać zjazd.cenowo tez jest dobrze , wlasnie tak lubię dużo i w rozsądnej cenie . Polecam innym kierowcom 29 danie i 6 pln kompocik do tego

  3. Vis Q ★☆☆☆☆

    Nie było mnie rok może mniej i mogę z czystym sumieniem powiedzieć .... TRAGIEDIA. Obsługa nie miła ( wcześniej z uśmiechem na twarzy aż było widać zapał teraz to czujesz się jak w bistro Bierz żarcie i spr. Rację małe, kiedyś nie mogłem zjeść taka ilość teraz karkówka to jakaś pomyłka. Dobrze że Tales duży to jakoś wyglądało. Jednym słowem masakra. Popatrzyłem też na inne porcje u gości. Mogę stwierdzić , że na początek zrobiliście pyszne duże porcje na zachętę z przyjemna obsługa gości a dziś lecicie na przyzwyczajenie ludzi do miejsca bo sentyment pozostał ale to już moja ostatnia wizyta. Może kiedyś jeszcze zajrzę zobaczyć zmiany. Szczerze NIE POLECAM.

  1. Łukasz Łukasz ★★★☆☆

    Zamówiłem hamburgera z frytkami za 29 zł czy warto??? Oceńcie sami moim zdaniem NIE. Mięso suche ewidentnie za długo smażone. Jakiś fajny sosik by się przydał a tu tylko keczup i majonez. Nie tego się spodziewałem za taką cenę.

  2. Boguslaw Stec ★☆☆☆☆

    Dziś odwiedziłem.hotel fox a może bardziej by pasowała nazwa " zapominajka " a to dlaczego juz wyasniam 1 godzina 10 minut czekałem na podanie obiadu , po przypomnieniu się obsłudze usłyszałem że kuchnia zapomniała o moim daniu . Więc ostatni raz byłem i za taką obsługę przyznaje 0 gwiazdek ,bo taka sytuacja nie może się zdarzać w hotelu oraz restauracji. Poprostu żenada bardzo się zawiodłem a tak lubiłem.tam jeść.niestety nie polecam !!!!

  3. Tomasz Kruszyński ★★★☆☆

    Byłem tu przejazdem w restauracji.Jedzenie takie sobie nie powiem bo porcje duże ale nie koniecznie przypadło mi do gustu bardzo gęsty sos grzybowy ale może ktoś lubi takie Dania.Zaskoczył mnie jeżdżący robot zbierający naczynia to ma plus .

  1. Jan Krys ★★★★★

    Miałem okazję spędzić parę dni w hotelu plus gdy jestem w trasie wracam do restauracji. Co do restauracji jedzenie jest bardzo smaczne w bardzo niskich cenach. Obiad kosztuje około 30 zł (polecam żeberka BBQ) więc naprawdę niska cena a porcję duże. Jeżeli chcesz dobrze zjeść dobre, polskie jedzenie w niskiej cenie to warto zajechać. Co do hotelu to może nie ma luksusu A pokojach ale jest wszystko co trzeba.

  2. Wiktoria Trombik ★★★★★

    Super restauracja, bardzo TANIE jedzenie i dużo (porcje chłopskie, ja osobiście poprosiłam resztę jedzenia na wynos). Dostępne świeże soki i kawka ciacho. Plus za dania dnia do wyboru szybko smacznie i czyściutko. Pozdrawiam serdecznie i na pewno wrócę.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hotel Fox?

Hotel Fox znajduje się przy 97-320 Studzianki, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hotel Fox?

Można skontaktować się z Hotel Fox pod numerem +48 604 776 655

Jak można dotrzeć do Hotel Fox?

Do Hotel Fox można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements