Przegląd katalogu
- 604 Łączna liczba firm
- 3.5 Średnia ocena
- 84% Z opiniami
- 69% Ze zdjęciami
Znaleziono 604 wyników
Przeglądaj klinika w Łodzi, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 604 wyników w Łodzi, Łódzkie. Średnia ocena 3.5/5 na podstawie 64,192 opinii i ocen.
“Profesjonalne centrum medyczne z szerokim zakresem usług – od pomocy okulistycznej, przez chirurgię, po fizjoterapię i wsparcie psychologiczne. Sprawna organizacja wizyty i rzeczowe podejście do pacjenta. Polecam.”
“Pan Doktor Konopka znany jest moim bliskim od lat, jeszcze pod poprzednim adresem, a w Dentest Clinic jest niezmiennie taka sama fachowa opieka, leczenie oraz cierpliwość Pana Doktora do "ciężkich przypadków" , a do tego przemiła Pani asystentka oraz Pan w recepcji. Polecam serdecznie.”
“Strzyżenie męskie w porządku. Sprawnie i elegancko. Miejsce przyjemne.”
“Wspaniali lekarze, z sercem dla zwierząt ❤️ Szczególnie dziękuję Doktorowi Kacprowi za opiekę nad Brunem, dziękujemy za diagnostykę i super opiekę! Doktor Izie za opiekę nad moimi szczurkami - jak zawsze pełen profesjonalizm i dobra diagnoza! Dziękujemy, za dobranie leków i całą opiekę ❤️ Dziękuję też każdemu, kto dbał o komfort moich zwierzaków, miział i przytulał, by dodać im odwagi (dziękuję za super podejście do Bruna, który boi się pobrania krwi i doktor Kai, za doskonałe podejście do lękowej Zojki ❤️) - każdemu polecam ten gabinet - super zaplecze techniczne, jeszcze lepsze personalne ❤️”
“Bardzo fajna przychodnia, fachowa obsługa i miła atmosfera stworzona przez pracowników . Pieski nigdy nie boją się odwiedzin. Gorąco polecam.”
“Uśmiechnięta psinka świeżo po wizycie u miłej Pani doktor. Lekarz i behawiorystka w jednym, będę zaglądać regularnie!”
“Wspaniały zespół, postawili diagnozę i skuteczne leczą mojego psa. Wielkie podziękowania dla Pani Eweliny i jej zespołu. Właściciel Alvina - maltańczyk.”
“Pełen profesjonalizm weterynaryjny!!! Zabieg w znieczuleniu czy obcięcie pazurów zawsze cudowną opieką otoczony pacjent ! Doktor Maciej i Pani Magda wspaniali !!! Tak naprawdę cały personel to najwyższy poziom opieki i medycyny dla zwierząt - cudowni ludzie! A i najważniejsze! Ceny normalne do usługi ! Usunięcie kamienia i kilku zębów za nami. Polecam przychodnie , ponieważ korzystam od wielu lat!”
“Z usług Pani Oli korzystam zanim zalozyla jeszcze swoją przychodnie czyli od ponad 7 lat. Ona zdjagnozowala mojego rudzielca jako astmatyka i doradziła odpowiednie leczenie, a także poleciła nieinwazyjne metody inhalacji, ktore ułatwiaja mu codzienne funkcjonowanie. Na wszystkie pytania otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi. Dużo cierpliwości i sympatii. Polecam każdemu kto ma problemy ze zwierzakami bo dziewczyny w przychodni znają się na rzeczy i kochają zwierzeta (maja swoich pupili) a do tego reguralnie sie doszkalają i poszerzaja asortyment przychodni. Przyjmują nawet kotki ktore maja zakaz wstępu do innych przychodni xd (przez swoje "trudne" charaktey).”
“Pamiętam, jak w maju 2022 roku zabraliśmy naszą poważnie chorą kotkę Amber do tej przychodni i pomimo złych rokowań, co było dla nas dość emocjonalne, ponieważ mamy ją w domu od dobrych kilkunastu lat, kotka, jak i pani weterynarz nie poddały się w próbie uratowania naszego domownika z tej sytuacji :). Pamiętam na wizycie u pani weterynarz, jak wyraźnie dała znać, iż kotka jest w bardzo słabym stanie, ale "nie poddamy się". W momencie, gdy była konieczność otwarcia i sprawdzenia brzuszka, była nawet mowa o ewentualnym uśpieniu, gdyby sytuacja była zbyt beznadziejna. Pamiętam, że wtedy już powoli zacząłem oswajać się z informacją, że jest to ostatni raz, kiedy zobaczyłem moją ukochaną Amber. Tymczasem następnego dnia otrzymałem telefon z przychodni z informacją o stanie zdrowia sugerującym, że sytuacja jest możliwa do uratowania :). Jest to o tyle zaskakujące, że podejrzewam, iż w wielu innych przychodniach, nie byłoby nawet próby ocalenia w takich okolicznościach. Myślę, że dzięki "uparciu" wspaniałej pani weterynarz, jak i samej woli życia kotki, możemy nadal na nią spoglądać, a kotka żyje do dziś i ma się całkiem dobrze. (W tym roku już 14 rok) :) Nie ma lepszej przychodni w Łodzi.”
“Moje kotki są bardzo zadowolone, a ja wdzięczna za leczenie. Cały zespół Labradora jest profesjonalny, doświadczony, życzliwy i bardzo empatyczny.Jesteśmy pod czułą i najlepszą opieką od 2009 roku - od kociąt do kocich seniorów.”
“Bardzo sympatyczna pani doktor ☺️”
“Bardzo przychylny futrzakom lekarz. Jego spokój i zrównoważenie pozytywnie wpływają na zwierzęta. Cierpliwie udziela fachowych porad. Wiadomo jak w życiu nie zawsze się uda zapanować nad skrajnym przypadkiem ale Pan Adam zawsze okazuje wrażliwość i angażuje się w leczenie. Moje doświadczenia wskazują jednoznacznie, że poziom tej lecznicy wysoko wybija się ponad konkurencję.”
“Bardzo sympatyczna Pani Zuzanna, bardzo profesjonalne podejście i przede wszystkim co najbardziej cenie, informuje i tłumaczy wszystko co się ze zwierzakiem dzieje. Ceny również są bardzo przystępne, a na wizytę nie czeka się długo. Bardzo polecam.”
“Trzydziści lat mija, od mojej pierwszej wizyty u dr. Frej. Niech to będzie najlepsza rekomendacja.”
“Pan Doktor to niezwykle empatyczny człowiek. Zawsze wszystko chętnie wyjaśnia. Absolutnie nie rozumiem negatywnych komentarzy ponieważ wielokrotnie w naprawdę kryzysowych sytuacjach otrzymaliśmy fachową pomoc.”
“Profesjonalna , kulturalna obsługa pacjenta. Świetny kontakt z panią z rejestracji .Personel pomocny, bardzo fachowy i kompetentny. Daję 5 gwiazdek, bo La Vida na to zasługuje, a doktor Adrian Kawaśny - dietetyk kliniczny to wyjątkowy, fantastyczny człowiek. Polecam.”
“Korzystałam z porad pani Doktor Olgi Józefowicz już wielokrotnie. Zawsze profesjonalne, empatyczne podejście do pacjenta. Bardzo dobry specjalista, empatyczny, wyrozumiały człowiek. Bardzo mocno polecam.”
“Gorąco polecam. Ten weterynarz uratował życie naszego psa, zajmował się naszym kotem przez lata. Bardzo przystępne ceny, bardzo fachowe i rozsądne porady.”
“Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu, merytorycznej wiedzy i życzliwości pana dr Kercza. Przez cały pobyt czułam się bezpiecznie, pan dr cierpliwie i wyczerpująco odpowiedział na wszystkie moje pytania. Zabieg był bezbolesny i wykonany w przyjaznej, pełnej troski o pacjenta atmosferze.”
“Zaczynając od pierwszego planu czyli rejestracji- personel bardzo sympatyczny,pomocny,udzielający odp na każde pytanie. Do placówki trafiliśmy w zw z kontuzją Syna. Konsultacja odbyła u Pana Artura. Dla nas - pełen profesjonalizmu człowiek,który swoim podejściem ,poświęconym czasem i odpowiedziami na nurtujące nas pytania zdobył nasze zaufanie. Fizjoterapia - i tu dziękuje wszystkim którzy wspomagają mojego Młodego w tym trudnym dla Niego okresie. Daje w pełni zasłużone 5 gwiazdek i szczerze polecam placówkę.!!”
“Pani doktor z pasją, miłością i wielkim zaangażowaniem do zwierząt. Diagnoza i leczenie trafione w sam punkt i co najważniejsze po pierwszym dniu kotka poczuła się tak jakby nie była chora. Dziękuję bardzo ☺️”
“Wspaniały, mądry i doświadczony lekarz. Oddany zwierzakom - u Pana Tyrankiewicza leczymy a lepiej powiedzieć prowadzimy z powodzeniem nasze zwierzaki od pokoleń :) Doktor wyprowadzał z opresji i nasze psy i króliki zawsze dbając i doradzając w kwestiach codziennej opieki nad futrzakami i zawsze w rozsądnych cenach.”
“Lekarz z powołania i nie zdziera za wizytę. Polecam”
“Na rehabilitację uczęszczam już od jakiegoś czasu. Najpierw rozwiązano moje problemy z kolanem następnie uzyskałem pomoc przy bólach kręgosłupa. Mili i profesjonalni fizjoterapeuci. Jeśli tylko pacjent jest nastawiony na powrót do sprawności i angażuje się w pełni na sesjach to efekty widać w codziennym funkcjonowaniu. Bardzo miłe Panie z rejestracji pomagają znaleźć dogodne terminy. Szczerze polecam to miejsce”
“Córka jest pacjentką Pana doktora Pruszczyńskiego. Mogę powiedzieć że cechuje Go profesjonalizm na najwyższym poziomie w dodatku jest tak sympatyczną i ciepłą osobą. Będziemy polecać każdemu.”
“Jestem bardzo zadowolony, dr Pakaszewska to anioł, leczenie kosztowało 500 zł. Zrobili mi zdjęcie zęba na miejscu a dalsze leczenie mam rozplanowane na kilka tygodni. Polecam”
“Do Dentalmani i Dr. Basi trafiłam z problemem których 3 lekarzy nie mogło zdiagnozować od ponad 2 lat, natomiast na pierwszej wizycie dr. Basia postawiła trafną diagnozę i tego samego dnia wyszłam z gabinetu bez dokuczliwego problemu który nie dawał mi spokoju od wielu miesięcy. Mimo, że po pierwszej wizycie wyszłam bardzo zadowolona, postanowiłam poczekać z opinią do koleje ich wizyt. Dzisiaj jestem po trzeciej wizycie (na chwile obecną ostatniej, mam się stawić za pół roku na przegląd) a moja bardzo dobra opinia o Dentalmanii i dr.Basi się nie zmieniła. Dr. Basia jest bardzo rzeczowa, cierpliwa i mocno skupiona na swojej pracy, do tego wszystkiego bardzo sympatyczna i uśmiechnięta. Zadaje dużo pytań, sprawdza, analizuje. Na swoje pierwsze wizyty u dr.Basi czeka już mój mąż i moja mama :) Bardzo polecam!”
“Arie to Profesjonalna obsługa już od wejścia. Wspaniali lekarze, którzy wyjaśnia wszystko i są przy tym serdeczni i wyrozumiali. Pomogą i przeprowadzą przez nawet najtrudniejsze sytuacje. Zdecydowanie polecam!”
“Serdecznie polecam to miejsce i wszelkie usługi jakie oferuje JMC stomatologia Łódź. Jestem pół roku od zakończenia leczenia więc mogę wyrazić swoje słowa uznania. Trafiłam tu głównie z problemami braków zębowych. Po konsultacji u doktora J. Cynkiera okazało się że niezbędne jest dodatkowo usunięcie zatrzymanej ósemki, wyrwanie jeszcze jednego zęba, odbudowa kości pod implanty oraz wszczepienie 3 implantów. Wszystkie zabiegi zostały wykonane w tym miejscu przez Pana doktora w bardzo przyjemnej atmosferze, profesjonalnie, bez bólu i żadnych komplikacji. Cały personel niesamowicie bardzo dba o komfort, bezpieczeństwo i dobro pacjenta. Pracują tu ludzie u których widać że to co robią sprawia im dużo satysfakcji. W końcu znalazłam miejsce gdzie będę chętnie wracać! Pozdrawiam serdecznie”