Wspaniała klinika. Rewelacyjna dr Magda Tyrka. Polecam serdecznie. Profesjonalnie,miło i bez bólu
Zdjęcia
Opinie
-
Kama Baz ★★★★★
-
Marta Gryniewicz ★★★★★
Serdecznie polecam gabinet Arie. Jestem już stała pacjentka tu. Pani doktor Magda jest uprzejma, kompetentna, poświęca czas na omówienie każdego przypadku.
-
Jacek Walota ★★☆☆☆
W wakacje 2025 trafił mi się nagły ból siódemki. Mój stomatolog miał urlop ale też chciałem znaleźć kogoś bliżej na Retkini i trafiłem do Arie. Pierwsza wizyta, znieczulenie podane na odwal się, Pani doktor wbiła się raz i kręciła igłą ból szczęki był jeszcze 3 dni po wizycie nie dała się mówić i gryźć. Dostałem antybiotyk i rekomendacje leczenia kanałowego. Trafiłem do Pani Aleksandry Rataj młody stomatolog. Faktycznie wszystko tłumaczą ale człowiek raczej traktowany jest przedmiotowo. Pani doktor podczas leczenia kanałowego jakimś preparatem wypaliła mi gardło i część migdałka. Po zakończeniu leczenia kanałów założyła opatrunek ale nawet nie sprawdziła zgryzu, czy jest założony prawidłowo. Jak puściło znieczulenie okazało sie ze nie mogę domknąć szczęki bo opatrunek założony za duży. Za usługę zapłaciłem 2 010 zł (jedna wizyta). Wróciłem do poprawki na drugi dzień i na dodatek po poparzeniu nie mogę nic przełykać. Jak dla mnie za drogo jak na tak młodych stomatologów, którzy jeszcze się uczą, obje moje wizyty skończyły się długim bólem po braku profesjonalizmu. Zdecydowanie odradzam, pacjent traktowany przedmiotowo, jest specjalizacja więc z każdym innym problemem trafia się do innego stomatologa. Ocena powinna być 1 ale zrobiłem 2 gwiazdki. Na plus fakt wyleczenia 4 kanałów podczas jednej półtoragodzinnej wizyty i leczenie pod mikroskopem ale wolałbym chyba dłużej ale bez dodatkowego bólu przez niedopatrzenia.
-
Michał Komorowski ★★★★★
Arie to Profesjonalna obsługa już od wejścia. Wspaniali lekarze, którzy wyjaśnia wszystko i są przy tym serdeczni i wyrozumiali. Pomogą i przeprowadzą przez nawet najtrudniejsze sytuacje. Zdecydowanie polecam!
-
Marzena M ★★★★★
Najlepszy gabinet w jakim byłam. Doktor Nogala złoty człowiek, miły, delikatny, profesjonalny. Panie asystentki super. Panie na recepcji przemiłe i pomocne. Nawet parking jest gdzie zawsze jest miejsce. Gorąco POLECAM !
-
ewelina borowiecka ★★★★★
Leczenie na wysokim poziomie. 100% profesjonalizmu. Polecam!!!
-
Anna W ★☆☆☆☆
Nie polecam! Nieprofesjonalne zachowanie dr Antczak oraz jej podejście do pacjenta spowodowało, że na pewno więcej nie skorzystam z usług.
-
Anna Stobińska ★★★★★
Polecam. Profesjonalni, mili, lekarze. Byłam kilka razy i na pewno wrócę. Gabinet wyposażony w mikroskop więc leczenie kanałowe wykonane przez Panią doktor wykonane perfekcyjnie. Panie recepcjonistki na dwa dni przed przypominają o wizycie. Muszę przedostać się przez całe miasto, ale ważniejsze dla mnie jest, aby trafić do dobrego gabinetu.
-
Karolina Śmigielska ★★★★★
Dziękuję Pani lek. dent. Agnieszce Antoszczuk, u której zrobiłam bonding zębów. Jestem bardzo zadowolona z efektu, ząbki są teraz białe, równe i wreszcie mogę się swobodnie uśmiechać! Jeszcze raz dziękuję :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres ARIE Stomatologia Medycyna?
ARIE Stomatologia Medycyna znajduje się przy Pienista 41G, Polesie, 94-109 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do ARIE Stomatologia Medycyna?
Można skontaktować się z ARIE Stomatologia Medycyna pod numerem +48 884 053 111
Jak można dotrzeć do ARIE Stomatologia Medycyna?
Do ARIE Stomatologia Medycyna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku