Przegląd katalogu
- 604 Łączna liczba firm
- 3.5 Średnia ocena
- 84% Z opiniami
- 69% Ze zdjęciami
Znaleziono 604 wyników
Przeglądaj klinika w Łodzi, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 604 wyników w Łodzi, Łódzkie. Średnia ocena 3.5/5 na podstawie 64,192 opinii i ocen.
“Moje przetrzebione uzębienie zostało w ciągu parunastu miesięcy gruntownie odrestaurowane w klinice Endoestetica. Mam po prostu nowe zęby i po ponad roku od zakończenia leczenia nic niepokojącego się nie dzieje. Dostalem jedynie zawiadomienie o niezbędnej kontroli. Od samego początku wrażenia z kliniki Endoestetica to niespotykany gdzie indziej profesjonalizm i znakomici lekarze. Podkreślenia wymaga też bardzo przyjazny i empatyczny personel. Zdecydowanie polecam klinikę Endoestetica nie tylko do leczenia kanałowego i protetycznego ale również do leczenia wszelkiego rodzaju "zwykłych" ubytków.”
“Korzystam z usług Przychodni Pod żabką od ponad 20 lat. Co ważne pracują w niej Ci sami lekarze od początku, których poznałem jak po raz pierwszy potrzebowałem pomocy dla swojego psa Szreka. Skorzystałem wtedy fachowej pomocy w domu bo ze względu na wielkość psa nie maiłem możliwości jak zabrać go do lecznicy. Diagnoza okazała się trafna i uratowała mu życie. Od tamtej pory niejednokrotnie lekarze z Pod Żabki ratowali moich pupili z tarapatów. Przychodnię założyło i niezmiennie prowadzi 3 lekarzy, z dużym doświadczeniem i pasją, Pani doktor Agnieszka Sikorska, doktor Marcin Sikorki i doktor Rajmund Rutkowski. Szczególnie dziękuję doktorowi Rajmundowi, który znał wszystkie moje zwierzęta, co ważne profesjonalnie i racjonalnie się nimi opiekował, pomógł też godnie niektóre z nich pożegnać. Obecnie mam psa Bronka i 16 letniego kocura Tofika, który ostatnio również potrzebował pilnej pomocy, bo trzeba było usunąć mu zęby, by mógł samodzielnie jeść i jeszcze sobie pożyć. Przeważnie Pan Rajmund przyjeżdża do domu, ale jeśli konieczna jest wizyta w lecznicy, to z pomocy mogę skorzystać w Przychodni w Łodzi 7 dni w tygodniu, bo co ważne przychodnia czynna jest 365 dni w roku i nic się nie zmieniło pod tym względem od 20 lat. Często, bo tak jest mi wygodniej to jadę do Gabinetu w Tyszyn Lesie, gdzie dyżurują Ci sami lekarze. Bardzo dziękuję za życzliwość i pomoc całej ekipie. Z czystym sercem polecam tych lekarzy od dawna wszystkim moim znajomym, nigdy mnie nie zawiedli, a moje zwierzaki mogą liczyć na profesjonalną pomoc zawsze jak jej potrzebują.”
“Panowie bardzo troskliwie podchodzą do powierzonych im zwierząt,miła atmosfera podczas wizyty.”
“Z całego serca polecam wszystkim Pana Doktora Korzeniowskiego. Systematycznie wykonujemy u Pana Doktora echo serca od wielu lat i dzięki temu nasze pieski są w super formie. Jeden z moich piesków ma bardzo duże problemy kardiologiczne i dzięki Panu Doktorowi nadal żyje i miewa się bardzo dobrze. Pan Doktor odpowiada na wszystkie moje pytania, a bywam upierdliwa. Wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze z dbałością o komfort piesków. Zawsze mogę liczyć na Pana Doktora, nigdy nie odmówił mi pomocy. Wspaniały Doktor z ogromnym doświadczeniem i wiedzą! Polecam wszystkim!”
“Najlepsza klinika w Łodzi. Chodzimy tam od 5 lat. Byl moment kiedy uratowali mojego psa, zawsze mile, wrzystko tłumaczą, słuchaj. Na 1 miejscu związątko. Właścicielu pomogą, doradzą. Naprawdę to miejsce polecam gorąco!!!!”
“Fantastyczna klinika! Pani Ania ma ogromne doświadczenie i wielkie serce do zwierzaków. Mój kot chruje od 8 lat i wiele razem przeszliśmy. W końcu trafiliśmy tutaj. I od prawie 16 miesięcy jest z nim dobrze. Dzięki pani Ani. Polecam wszystkim!”
“Pan Maciej to świetny fachowiec. Serdecznie polecam.”
“Szczere i serdeczne podziękowania dla pani doktor Magdaleny Rogalskiej, która jest krainą łagodności i spokoju, za ratujący kocie uzębienie profesjonalny zabieg dentystyczny. Moja kotka dostała nowe życie bez bólu. Pani doktor wspaniale nas przygotowała, dziękuję za piękną cierpliwość wyjaśniającą cały zabieg. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc i wyjątkową opiekę. Ukłony dla pani Natalii, która powiadomiła mnie o stanie mojej kotki po zabiegu. To takie ważne, a jakie już rzadkie. Dziękuję. To miejsce, do którego wiadomo, że się wróci i że się akceptuje. Serdeczności”
“Szybka i skuteczna pomoc jest właśnie tym czego się oczekuje gdy nasz futrzany podopieczny cierpi. Tutaj zostałyśmy ciepło przyjęte i dokładnie zbadane. Poleć każdemu kto potrzebuke pomocy na cito i na długofalowe konsultacje.”
“Chciałabym z całego serca podziękować pani Magdzie – wspaniałej weterynarz z ogromnym sercem i pasją do tego, co robi. Walczyła o zdrowie naszego Rysia z pełnym zaangażowaniem, nie szczędząc czasu ani sił. W chwilach, gdy inni już się poddawali, ona szukała rozwiązań, konsultowała, wspierała i po prostu była – cierpliwa, troskliwa i niesamowicie kompetentna. Dzięki niej Rysio otrzymał nie tylko profesjonalną opiekę medyczną, ale też mnóstwo ciepła i empatii. Dla niej to nie tylko praca – to prawdziwa misja. Tacy ludzie to skarb. Dziękuję, pani Magdo, za wszystko. ❤️”
“Chciałbym z całym przekonaniem polecić tę placówkę. Od samego początku to właśnie tutaj zdecydowałem się prowadzić mojego pieska i była to świetna decyzja. Pani Weterynarz od razu wykazała się ogromną empatią wobec mojego pupila, a także zaangażowaniem i profesjonalnym podejściem. Zawsze mogłem liczyć na trafne porady dotyczące opieki i wychowania. Oprócz standardowych zabiegów, takich jak odrobaczanie czy szczepienia, wykonywaliśmy też kilka badań, wszystko przebiegło sprawnie i bez żadnych problemów. Ceny są jak najbardziej w porządku. :)”
“Bardzo doświadczona osoba z wielkim sercem do zwierząt. Bardzo polecam”
“Pacjentka kliniki jest moja żona , kompletnie nie zgadzam się z opiniami poniżej. Żona w ciąży , byliśmy zaniepokojeni jej stanem zdrowia ,obdzwonilismy wszystkie kliniki w pobliżu prywatne i nigdzie nie udało się nas zapisać , odpowiedz jaka uzyskaliśmy to brak miejsc . Zadzwoniliśmy do qualimed , Pani z rejestracji , powiedziala , że mimo natłoku pacjentek zorganizuje dla nas wizytę a w razie potrzeby zostanie dłużej. Poprosiliśmy Pania z rejestracji o imię żebyśmy wiedzieli na kogo się powołać. Dzięki Pani Sylwii tego samego dnia jeszcze dostaliśmy się do Doktora Michała. Dziękujemy, dzięki tej wizycie będziemy mieć spokojne Święta. Oby więcej takich miejsc”
“Gorąco polecam. Od lat zajmuje się naszymi kotami i psami i jestem naprawdę zadowolony a i ceny normalne”
“Z całego serca polecam rodzicom poszukującym wsparcia Bajkowe Przedszkole prowadzone przez Centrum Psychologiczne Futurum. Tak zaangażowanej kadry doskonalącej ciągle swoje umiejętności, życzę każdemu dziecku i temu bez problemów rozwojowych i tym z problemami. Postępy działań widać każdego dnia. Dzieci pokonują własne bariery pod okiem ukochanych cioć. Atmosfera w przedszkolu jest tak dobra, że dzieci każdego dnia z radością idą na zajęcia. :)”
“Kameralna przychodnia weterynaryjna, serdeczne i ciepłe podejście do zwierzaków. Jeśli mój kot pozbył się lęku przed tym miejscem, to jest to punkt godny polecenia. Dziękuję za ogromne serce i profesjonalizm!”
“Byłam dziś pierwszy raz i jestem zachwycona, podejście do zwierząt cudowne, sama Pani doktor świetna kobieta i Pani z rejestracji również przesympatyczna, ciepła osóbka. Ceny konkurencyjne !!! Z całego serducha polecamy z Remi ❤❤ !!!”
“Serdecznie polecam tą przychodnię , jeszcze nigdy nie odmówili mi pomoc , a wiem co piszę bo mam 5 psów i 3 koty czyli jestem tam często . Dr Agata to dusza człowiek , która jeszcze nidgy nikomu nie odmówiła pomocy . Doktor , która rzadko kiedy kończy pracę o wyznaczonej godzinie . Diagnozy dr Agaty zawsze się sprawdzają a moje zwierzaki ją uwielbiają . POLECAM !!!”
“Debi poleca wizytę każdemu czworonogowi”
“Do przychodni z naszym psiakiem chodziliśmy od prawie 10 lat jeszcze w starej lokalizacji. Przeszliśmy drogę od profilaktyki i szczepień, przez opiekę nad psem starszym z licznymi problemami zdrowotnymi, do przeprowadzenia za "tęczowy most". W międzyczasie mieliśmy okazję i konieczność korzystania z kilku innych przychodni weterynaryjnych i zawsze z ulgą wracaliśmy do nas. Dziewczyny są naprawdę świetne, nigdy nie zostawiły nas bez pomocy, chociaż czasem trzeba było długo poczekać (szczególnie jeśli przyszło się bez wcześniejszego umówienia). W porównaniu do innych przychodni, z których korzystaliśmy zawsze zwracano uwagę na koszty leczenia, szukając tańszych leków, nie zlecając całej litanii niepotrzebnych badań. Personalnie polecam lekarki, z którymi mieliśmy w ostatnim czasie najwięcej do czynienia. Po pierwsze dr Justynę, bardzo spokojna, wyważona osoba, z bardzo dużą wiedzą i niesamowicie pewną ręką. Bardzo pomogła naszemu psu, była z nim podczas ostatniej wizyty i jestem jej ogromnie wdzięczny za jej przebieg. Dr Klaudia, bardzo pozytywna i empatyczna osoba, a przede wszystkim świetny lekarz, potrafi podnieść na duchu, nawet w ciężkich chwilach. Po każdej wizycie u niej robiło się cieplej na serduszku. No i dr Agata to kolejna świetna weterynarka, głowa, serce i ręce stworzone do tego zawodu. Z pozostałymi lekarkami mieliśmy mniejszy kontakt, ale zawsze zostawiały pozytywne wrażenie. Jeśli kiedyś przygarniemy jeszcze jakieś zwierzę, na pewno dalej będziemy leczyć je tutaj.”
“Polecam klinikę. Na badaniu USG czułam się komfortowo. Lekarz spokojnie odpowiadał na moje pytania. Był rzeczowy i profesionalny.”
“Nie można opisać słowami jak bardzo jestem wdzięczna za pomoc, która została udzielona mojemu synowi. Wiktor na dźwięk słowa dentysta zaczynał płakać, a teraz nie może się doczekać kolejnego spotkania z ciocią Agnieszką ;) Kolorowe obrazki na ścianach, zabawki, a przede wszystkim uśmiech i pozytywne nastawienie personelu sprawiają , że wizyta przebiega w miłej atmosferze. Polecam ! mama 4latka”
“Od lat chodzimy do gabinetu dr Mleczak i zawsze jesteśmy bardzo zadowoleni. Pani dr Iza to cudowna, ciepła osoba z rewelacyjnym podejściem do dzieci – dzięki niej mój syn od najmłodszych lat nie boi się dentysty. Profesjonalizm, życzliwość i miła atmosfera na najwyższym poziomie.”
“Najbardziej przyjazne miejsce . Bardzo się boję zabiegów dentystycznych ogolnia ale po kilku wizytach u Pana doktora kolejne są tylko w mojej głowie straszne . Zawsze wychodzę uśmiechnięta i wiem że już nie zmienię dentysty. Profesjonalnie miło i z empatią do takich jak ja bojących się. Bez bólu i za ludzkie pieniazki.”
“Z usług stomatologów kliniki Ultimed korzystam (wraz z rodziną) od lat. Doktora R.Łaszkiewicza opisuje najlepiej powiedzenie "rzeczy niemożliwe robimy od ręki, na cuda trzeba chwilkę poczekac". Gorąco polecam rownież panią doktor Martę Biernacką - Kowalską. Perfekcyjna, delikatna, a do tego przemiła. I nigdy nie drenuje portfela :-) Sama klinika nowoczesna, elegancka, czysta. Panie w recepcji zawsze starają się pomóc, znaleźć szybki termin, jesli jest taka potrzeba.Świetny sprzęt i własny parking. Jedyne co ewentualnie chciałabym tam zmienić to godziny pracy, bo niestety pokrywają się z moimi, co zmusza mnie do korzystania z urlopu. Iza K-I”
“Bardzo się boje dentysty ale tu w tej klinice jest super bezboleśnie podejście doktora rewelacja usuwał 6 zero bólu.polecam”
“Do Implamed trafiłam po raz pierwszy 12 lat temu – miałam wtedy wykonywane 2 implanty, które do dziś sprawują się doskonale. Wcześniej męczyłam sie z ruchomą protezką. Teraz, po latach, wróciłam z nowym problemem wymagającym usunięcia zębów i ponownego leczenia implantologicznego. Od razu wiedziałam, że oddaję się w ręce najlepszych specjalistów – dr Małgorzaty i dr Michała Popińskich. Obecnie dolaczyła do ekipy ich córka, rownie miła i zdolna. To fantastyczni fachowcy z ogromnym doświadczeniem i empatycznym podejściem do pacjenta. Cały proces – od konsultacji po zabieg – przebiegał w atmosferze pełnego profesjonalizmu i spokoju. Czułam się zaopiekowana i bezpieczna, a przy tym wszystko było dokładnie wyjaśnione i przeprowadzone na najwyższym poziomie. Również cała obsługa w rejestracji i gabinecie zasługuje na słowa uznania – miło, sprawnie, z uśmiechem. Dodam, ze z uslug Kliniki Implamed korzystali potem mój maż i znajomi, którzy byli zachwyceni efektami. Ceny przystepne, nie musisz martwić się o specjalistczne zdjecia, leki, tymczasowe korony, kontrolne bezplatne wizyty. Serdecznie polecam Implamed każdemu, kto szuka nowoczesnego, rzetelnego i ludzkiego podejścia do leczenia stomatologicznego. Dziękuję całemu zespołowi – a szczególnie dr Popińskim – za zaufanie, które po tylu latach tylko się umocniło. Dziekuję - Syrowka”
“Zabiegi wykonane w tej przychodni są zdecydowanie warte każdych pieniędzy. Po każdej wizycie jestem zadowolony, a zęby są doprowadzone do stanu idealnego. Doktor niczego nie zaniedbuje, o wszystkim pamięta i przykuwa uwagę do najdrobniejszych szczegółów. Można mu zaufać i oddać się śmiało w jego ręce. Jestem tu stałym pacjentem od ponad dwóch lat.”
“Serdecznie polecam w imieniu Pundka i Sznycla-Precla-Czarlinka zawsze miło, zawsze profesjonalnie i komfortowo dla zwierzaków , personel miły i oddany swojej pracy , z jednej strony lubię tam chodzić z drugiej strony Panie doktor dbają abyśmy nie zaglądali za często dzięki trafnym diagnozom i odpowiedniej profilaktyce . Pani dr Marto P. , Pani dr Anno, Pani Jagodo i Pani Ewelino - dziękujemy bardzo”
“Bardzo dobra obsługa, pies leciał mi przez ręce. Postawili go na nogi mimo środka nocy. Super weterynarz”