Opinie

  1. Zuzanna Mrowińska ★★★★★

    Zamawiam od 2 lat, nigdy sie nie zawiodłam. Kurczak po indyjsku czesto zamawiam jest super, smaczne sajgonki, wołowina w sosie sezamowym tez bardzo dobre. Polecam

  2. Emiel Regis ★★★★★

    Jadam tu od kilku miesięcy, nie zawiodłem się, a nawet przytyłem! Dziewczyny z obsługi są świetne, kuchnia dobra robota. Nieważne, czy zamawiałem kurczaka King Kong, po indyjsku, BacBo, Gongbao czy tofu w cieście - podniebienie było usatysfakcjonowane, a brzusio pełny!

  3. Nata Nata ★☆☆☆☆

    Jedzenie nie smaczne, zamówione z dostawą. Zapakowane hermetycznie, mięso z sosem na dnie opakowania frytki i surówka wrzucone na wierzch, wszystko razem jak dla świni. Nie polecam

  1. Gabrysia Szewczyk ★☆☆☆☆

    zamowilam pad thai z tofu a moj chlopak kurczaki w sezamie, nigdy nie bylam tak rozczarowana. To tofu nigdy nawet przy tofu nie stalo. Wygladalo i smakowalo jak gabka kuchenna nasaczona tluszczem, totalnie bez smaku. Od razu mi sie cofnelo. Jezeli chodzi o kurczaka w sezamie znow rozczarowanie. Na zdjęciu wygladalo to jak patyczki kurczakow w panierce, jednak dostalismy zlepek wszystkich mięs- smakowalo to jak odgrzane resztki innych dan. Tragedia. Nigdy na pewno tam juz nie wrocimy i przestrzegam wszystkich przed ta restauracja. Jeżeli cgodzi o atmosferę i obsluge ne jestem w stanie stwierdzić ponieważ zamawialismy przez internet. Ponizej dolaczam zdjecia do porównania co mikismy dostac a co dstalismy

  2. Beata Szymczak ★★★★★

    W Ha Long jak zwykle wszystko pyszne i świeże – nigdy się nie zawiodłam. Jestem stałym bywalcem i regularnie biorę na wynos. Porcje duże, jedzenie aromatyczne i dobrze doprawione. Obsługa szybka i sprawna. Ceny nieco wyższe niż kiedyś, ale nadal adekwatne do jakości i ilości. Jeśli ktoś szuka solidnej, azjatyckiej kuchni w dobrej odsłonie – warto!

  3. Marcin W ★★★★★

    Restauracja w całkiem fajnej okolicy. Nie ma kelnerów, pomimo 4 pracowników (2 azjatyckich kucharzy i 2 na kasie). Jedzenie bardzo smaczne. Szkoda jedynie że w tle nie leci żadna muzyka - jak kucharz smaży to buduje się całkiem fajny klimat i przynajmniej okap zagłusza dźwięki jedzenia :) ceny umiarkowane, za obiad dla pary z napojami 50-60 zł. Na zdjęciu: smażony makaron z kurczakiem za 20 zł.

  1. Maciej Domański ★☆☆☆☆

    Takie oto specjalności można zjeść w Ha Long Dąbrowa- Kaczka po pekińsku. Mięso Czarne, stare, twarde nie do zjedzenia mięso. Chyba wyjęte ze śmietnika. NIE POLECAM

  2. Grzesiu S ★★☆☆☆

    Zazwyczaj daje same 5 dla restauracji, tutaj na duży plus wystrój i czystość lokalu w porównaniu z podobnymi tego typu. Jeśli chodzi o jedzenie to bardzo duże porcje, ale smakowo mocno średnio

  3. Arkadiusz Pawelec ★★★★★

    Kolejny obiad i 100% zadowolenia. Lokal czysty i przyjemny. Udko SA-TE rewelacyjne. Dobrze doprawione i poważna porcja mięsa. Kurczak Fit (brak w menu) z warzywami naprawdę smaczny i bez smażenia w tłuszczu. Sos czosnkowy najlepszy jaki kiedykolwiek jadłem w knajpie. Nigdzie lepiej i taniej nie zjadłem. Wrócimy tu na pewno

  1. Dorota ★★★☆☆

    Jedzenie bardzo przeciętne, mało smaczne. Frytki po wietnamsku nie różniły się niczym od zwykłych frytek. Cały posiłek (surówka, frytki, mięso w sosie) jest zapakowane do jednego pojemnika bez przedziałów - wszystko razem. Zdarzały się kawały mięsa przerośnięte błonkami. Plusem był krótki czas realizacji (30 minut) i uczciwa duża porcja. Zdecydowaliśmy się kupić jedzenie po poleceniu znajomych. Kolejnym razem wolimy wydać pieniądze u konkurencji. Zamawialiśmy na wynos. W lokalu czysto, estetycznie, nowocześnie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Ha long?

Ha long znajduje się przy Alojzego Felińskiego 9, Górna, 93-252 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Ha long?

Można skontaktować się z Ha long pod numerem +48 508 212 223

Jak można dotrzeć do Ha long?

Do Ha long można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements