Zamawiam od 2 lat, nigdy sie nie zawiodłam. Kurczak po indyjsku czesto zamawiam jest super, smaczne sajgonki, wołowina w sosie sezamowym tez bardzo dobre. Polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Zuzanna Mrowińska ★★★★★
-
Emiel Regis ★★★★★
Jadam tu od kilku miesięcy, nie zawiodłem się, a nawet przytyłem! Dziewczyny z obsługi są świetne, kuchnia dobra robota. Nieważne, czy zamawiałem kurczaka King Kong, po indyjsku, BacBo, Gongbao czy tofu w cieście - podniebienie było usatysfakcjonowane, a brzusio pełny!
-
Nata Nata ★☆☆☆☆
Jedzenie nie smaczne, zamówione z dostawą. Zapakowane hermetycznie, mięso z sosem na dnie opakowania frytki i surówka wrzucone na wierzch, wszystko razem jak dla świni. Nie polecam
-
Gabrysia Szewczyk ★☆☆☆☆
zamowilam pad thai z tofu a moj chlopak kurczaki w sezamie, nigdy nie bylam tak rozczarowana. To tofu nigdy nawet przy tofu nie stalo. Wygladalo i smakowalo jak gabka kuchenna nasaczona tluszczem, totalnie bez smaku. Od razu mi sie cofnelo. Jezeli chodzi o kurczaka w sezamie znow rozczarowanie. Na zdjęciu wygladalo to jak patyczki kurczakow w panierce, jednak dostalismy zlepek wszystkich mięs- smakowalo to jak odgrzane resztki innych dan. Tragedia. Nigdy na pewno tam juz nie wrocimy i przestrzegam wszystkich przed ta restauracja. Jeżeli cgodzi o atmosferę i obsluge ne jestem w stanie stwierdzić ponieważ zamawialismy przez internet. Ponizej dolaczam zdjecia do porównania co mikismy dostac a co dstalismy
-
Beata Szymczak ★★★★★
W Ha Long jak zwykle wszystko pyszne i świeże – nigdy się nie zawiodłam. Jestem stałym bywalcem i regularnie biorę na wynos. Porcje duże, jedzenie aromatyczne i dobrze doprawione. Obsługa szybka i sprawna. Ceny nieco wyższe niż kiedyś, ale nadal adekwatne do jakości i ilości. Jeśli ktoś szuka solidnej, azjatyckiej kuchni w dobrej odsłonie – warto!
-
Marcin W ★★★★★
Restauracja w całkiem fajnej okolicy. Nie ma kelnerów, pomimo 4 pracowników (2 azjatyckich kucharzy i 2 na kasie). Jedzenie bardzo smaczne. Szkoda jedynie że w tle nie leci żadna muzyka - jak kucharz smaży to buduje się całkiem fajny klimat i przynajmniej okap zagłusza dźwięki jedzenia :) ceny umiarkowane, za obiad dla pary z napojami 50-60 zł. Na zdjęciu: smażony makaron z kurczakiem za 20 zł.
-
Maciej Domański ★☆☆☆☆
Takie oto specjalności można zjeść w Ha Long Dąbrowa- Kaczka po pekińsku. Mięso Czarne, stare, twarde nie do zjedzenia mięso. Chyba wyjęte ze śmietnika. NIE POLECAM
-
Grzesiu S ★★☆☆☆
Zazwyczaj daje same 5 dla restauracji, tutaj na duży plus wystrój i czystość lokalu w porównaniu z podobnymi tego typu. Jeśli chodzi o jedzenie to bardzo duże porcje, ale smakowo mocno średnio
-
Arkadiusz Pawelec ★★★★★
Kolejny obiad i 100% zadowolenia. Lokal czysty i przyjemny. Udko SA-TE rewelacyjne. Dobrze doprawione i poważna porcja mięsa. Kurczak Fit (brak w menu) z warzywami naprawdę smaczny i bez smażenia w tłuszczu. Sos czosnkowy najlepszy jaki kiedykolwiek jadłem w knajpie. Nigdzie lepiej i taniej nie zjadłem. Wrócimy tu na pewno
-
Dorota ★★★☆☆
Jedzenie bardzo przeciętne, mało smaczne. Frytki po wietnamsku nie różniły się niczym od zwykłych frytek. Cały posiłek (surówka, frytki, mięso w sosie) jest zapakowane do jednego pojemnika bez przedziałów - wszystko razem. Zdarzały się kawały mięsa przerośnięte błonkami. Plusem był krótki czas realizacji (30 minut) i uczciwa duża porcja. Zdecydowaliśmy się kupić jedzenie po poleceniu znajomych. Kolejnym razem wolimy wydać pieniądze u konkurencji. Zamawialiśmy na wynos. W lokalu czysto, estetycznie, nowocześnie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Ha long?
Ha long znajduje się przy Alojzego Felińskiego 9, Górna, 93-252 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Ha long?
Można skontaktować się z Ha long pod numerem +48 508 212 223
Jak można dotrzeć do Ha long?
Do Ha long można dotrzeć, korzystając z poniższego linku