Im dalej w las tym coraz gorzej, po raz kolejny jedzenie nie zgodne z zamówieniem. Po raz kolejny przy zamówieniu na wynos. Polecam sprawdzać każdorazowo zawartość torby.
Zdjęcia
Opinie
-
Zorya ★☆☆☆☆
-
Hubert Mizera ★★★★★
Rekinia to naprawdę piękne stworzenie. Jej sylwetka, pełna gracji i siły, porusza się w wodzie z niezwykłą lekkością. Gładka skóra połyskująca w świetle promieni przenikających przez taflę oceanu sprawia, że wygląda niemal jak istota z innego świata. W jej spojrzeniu można dostrzec dzikość natury, ale też pewien majestat, który budzi respekt i zachwyt. To piękno nieoczywiste, surowe i prawdziwe — takie, które potrafi zachwycić każdego, kto umie je dostrzec.
-
Oleh Drahanchuk ★☆☆☆☆
Zamówienie było niezgodne z tym, co zamówiłem. Brakowało sosu śmietanowego i ketchupu, nie było w ogóle średnich frytek, a zamiast burgera Drwala z żurawiną dostałem zwykłego. Dodatkowo zamówione kanapki w ogóle nie zostały dostarczone. Bardzo rozczarowujące doświadczenie.
-
Comfy Client ★☆☆☆☆
Nie dostarczono wszystkich pozycji z zamówienia — na paragonie są, ale w paczce ich brakuje.
-
E Ś ★★★★★
Przeważnie nie daje ocen za jedzenie w mc ale tutaj była tak miła obsługa jak nigdy. W żadnym innym MC nie spotkałem się z tak miłymi Paniami. Sytulacja: panie zapomniały przynieść nam jedną kanapkę (była ona darmowa za punkty) widzieliśmy że mają straszny ruch więc nie chcieliśmy już robić Panią problemu. Ale Pani sama się zreflektowała i zaczęła chodzić po całej sali i pytać czy w zamienieniu miał ktoś kanapkę której nie dostał. Jak okazało się że to my to Pani zaczęła mówić że koleżanka ma straszne wyrzuty sumienia i bardzo przepraszają. Baaardzo miła obsługa niespotykana w MC
-
Jurek ★☆☆☆☆
Żenada, frytki srednie a bylo pol opakowania, powtarza sie to zawsze nigdy nie bylo tyle ile powinno byc. Edit: tym razem frytki wrzucone do opakowania tak ze sa rozwalone wszedzie. najgorszy MC na swiecie :)
-
IID3KUII ★★☆☆☆
Pozdrawiam dwie panie z Ukrainy które nie dość że pomyliły zamówienie które było realizowane przez automat do dodatkowo sprzedały mi 2x średnie cappuccino w dużym kubku pomimo że zamawiane było duże cappuccino jest to jawne oszustwo
-
Paulina Wieloch ★☆☆☆☆
Nie polecam. Po raz kolejny przy zamówieniu przez Glovo, zamówienie przyszło niekompletne. Po dodzwonieniu do restauracji, dostałam informację, że przy kolejnej wizycie, po podaniu nazwiska które rzekomo Pani sobie zanotowała, mogę odebrać produkt którego brakowało. Niestety po tygodniu zapomnieli o sprawie, nie wiedzieli o co chodzi, 'kierownik zmiany' stwierdził że nie ma takiej informacji, tym samym nie odzyskałam ani pieniędzy, ani części zamówienia. Kompletny bałagan. To nie pierwsza sytuacja w tym miejscu. Żenada.
-
Tomasz Olbromski ★★☆☆☆
Miałem tą niemiłą przyjemność być w tej "restauracji" gdy czekałem na żonę i mam takie przemyślenia. Nie rozumiem, mają po coś tą obsługę numerków wyświetla się numerek jako gotowy do odbioru na ekranie, to idę bo to oznacza, że moje danie jest do odbioru. Podchodzę więc, a Pani zdziwiona, że czegoś oczekuję... po co im w takim razie ten system numerków skoro to nie działa? Jedzenie jak to mak bez rewelacji mocne 3/10, ale za to dziwne jak dla mnie rozwiązanie, że numerek na ekranie swoje, a przygotowywane jest swoje... tego nie rozumiem.
-
Kacper Sar ★★★★★
Dobra i szybka obsługa, wszystkie prośby do kanapek zostały uwzględnione, podziwiam waszą ciężką pracę w tym miejscu, jedyna uwaga to można zainstalować odświeżacze powietrza w toalecie
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja McDonald's?
Restauracja McDonald's znajduje się przy Retkińska 103, Polesie, 94-004 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja McDonald's?
Można skontaktować się z Restauracja McDonald's pod numerem +48 784 566 609
Jak można dotrzeć do Restauracja McDonald's?
Do Restauracja McDonald's można dotrzeć, korzystając z poniższego linku