Przegląd katalogu
- 181 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 93% Z opiniami
- 87% Ze zdjęciami
Znaleziono 181 wyników
Przeglądaj florist w Łodzi, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 181 wyników w Łodzi, Łódzkie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 10,263 opinii i ocen.
“Na miejscu na podwórku w domu po schodach mała pracownia i starsza pańcia (ok 80l) tworzy bukiety. Zawsze ma kilka gotowców i zawsze da się coś wybrac. W sobotę otwarte do 20! Płatność kartą bez marudzenia.”
“Bardzo miła obsługa, duża zaleta - faktycznie robią taki bukiet o jaki się poprosi, bez wpychania na siłę jakichś udziwnień, co często zdarza się w innych kwiaciarniach. Nie będą to najbardziej wymyślne i wymuskane bukiety w mieście, ale zdecydowanie przekłada się to na dobre ceny. Zazwyczaj jest dostępnych od ręki kilka ładnych bukietów w różnych rozmiarach i kompozycjach. Poza kwiatami i roślinkami doniczkowymi, można tu kupić prasę, artykuły urodzinowe i inne drobiazgi jak w kiosku.”
“Przepiękne kwiaty i bardzo miła właścicielka! Zamawiałam flowerbox i jestem baaaardzo zadowolona. Polecam”
“Miejsce magiczne, magia jest w rękach przemiłych Pań, które potrafią wyczarować z kwiatów, innych roślin i dodatków codowne kompozycje. A do tego skuter Vespa, który jest podstawą stołu, trzeba przyjść, zobaczyć, poczuć to miejsce, i oczywiście coś kupić. Polecam.”
“Bardzo polecam! Monika to najzdolniejsza florystka jaką znam! ❤️ Współpracowałyśmy z okazji mojego wesela i jestem bardzo zadowolona. Wszystko dobrała tak jak chciałam i kolorystycznie, i w ilościach kwiatów na stołach. Każdy nasz gość zachwalał bukiety. Na zdjęciu mój bukiet ślubny ❤️”
“Bardzo pomocna, miła i zaangażowana obsługa. Kwiaciarnia godna polecenia.”
“Kupowałam i zamawiałam wiele razy kwiaty cięte oraz bukiety w Queensland. Zawsze są świeżutkie i przepięknie zrobione. Każdy jest bardzo zachwycony gdy je widzi lub otrzymuje ode mnie. Bardzo polecam i zawsze będę tutaj kupować. Na żywo wyglądają znacznie piękniej niż na załączonych zdjęciach ❤️”
“Przemiła obsługa, zawsze Pani doradzi a efekt końcowy przepiękny i cena adekwatna . Najpiękniejszy bukiet gipsówki, a obdzwoniłam ok 10 kwiaciarni w Łodzi i był duży problem z gipsówką i ceny też z kosmosu. Polecam w 100 %”
“Bardzo dobrze zaopatrzony sklep miła i sympatyczna obsługa klienta potrafi dobrze doradzić. Dużo różnych kwitów oraz różnych dodatków florystycznych gadżety na urodziny itp. Polecam wszystkim osobom ten sklep”
“Bardzo polecam! Monika to najzdolniejsza florystka jaką znam! ❤️ Współpracowałyśmy z okazji mojego wesela i jestem bardzo zadowolona. Wszystko dobrała tak jak chciałam i kolorystycznie, i w ilościach kwiatów na stołach. Każdy nasz gość zachwalał bukiety. Na zdjęciu mój bukiet ślubny ❤️”
“Rewelacyjna florystka. Najlepsza kwiaciarnia w Łodzi. Ceny przystępne. Polecam”
“Pani Beata! To fantastyczna osoba I wielka profesjonalistka! W mniej niz 20min stworzyla z niczego, piekny zestaw kwiatow na pogrzeb!! Cena I efekt, naprawde najlepsze w miescie. Jesli potrzeba Ci kwiatow, warto przejechac miasto na druga strone by otrzymac najwyzszej jakosci produkt ale Tez odrobine towarzystwa P. Beaty!”
“Bukiety tutaj kupuję od lat i zawsze wychodzą piękne. W różne święta zawsze jest dużo kwiatów do wyboru. Osoby które obdarowuję tymi bukietami zawsze są zadowolone :). Obsługa również bardzo miła!”
“Dałbym 10 jak by była możliwość. Bukiet zrobiony na czas,przepiekny. Żona zadowolona co dla mnie najważniejsze . Obsługa bardzo miła, rzetelna.Szefowa stanęła na wysokości zadania ponieważ nie było łatwo stworzyć ten bukiet co sobie zarzyczylem również ciężko było zorganizować kwiaty w tych kolorach co potrzebowałem w tak krótkim czasie . Bardzo goroco polecam tą kwiaciarnie z całego serca.”
“Syper kwiaciarnia. Na czas na miejsce i z usmiechem. Mama byla zadowolona , kazala podziekowac przemilej pani kurier.”
“Bylem w wielu kwiaciarniach ale ta zapadnie mi w pamięć. Bardzo mila i profesjonalna obsługa pani widziała ze się spieszę i tylko w tym całym dzisiejszym moim zamieszaniu pomogła ogólnie klasa sama w sobie polecam ❤️”
“Bardzo dziękuję Pani Żanecie i Anecie zawsze miłe, mają mnóstwo pomysłów. Dziękuję za piękny wieniec pogrzebowy dla mojego taty w minionym tygodniu - róże ecru. Wszystkiego najlepszego dla Pań.”
“Piękne wiązanki na każdą okazję! świetny dobór kwiatów do ślubu ! :) A i polecam ręcznie robione wyroby ! :) Bardzo polecam i nie drogo, przekonajcie się! :)”
“Bardzo miła obsługa i fachowa obsługa. Kwiaty piekne, świeże i pachnace. Polecam:)”
“Dziś 1.08. 2025 byłem w Obi zakupić kabel. Niestety zakupiłem towar który nie spełniał moich wymagań. Zobaczyłem to dopiero w domu. Przyjechałem po 14.00 aby zwrócić zakup i zakupić prawidłowy przewód. Dzięki empatii i szacunku do klienta Kierownik sklepu przyjął zwrot. Zakupiłem prawidłowy kabel i dopłaciłem za przewód. Mieć taki personel to powód do dumy dla firmy OBI. Pozdrawiam”
“"Konkretna obsługa" ;) zawsze świeże kwiaty.”
“Dzień dobry,jestem z Częstochowy,zadzwoniłam z zamówieniem bukietu na 30 urodziny córki 30 długich czerwonych róż Kwiaty były piękne swiezutkie długie piękne czerwone róże Wszyscy goście byli zachwyceni cudnym bukietem ,w szczególności córka ,dla której był to prezent Bardzo dziękuję Pani która zrobiła najpiękniejszy bukiet Pozdrawiam z Częstochowy”
“Panie w kwiaciarnia na Hubala przemiłe wiązanka na pogrzeb choć to smutna chwila była artystycznie zrobiona piękna dziękuję K.K.”
“Kilkukrotnie korzystałem z tej kwiaciarni. Zawsze byłem zadowolony z bukietów tam kupionych. Kwiaty świeże, długo pięknie wyglądały w wazonie. Napewno wrócę kolejny raz. Polecam wszystkim w okolicy!”
“Świetna obsługa, kwiaty zawsze w stanie idealnym, pięknie wykonane zamówienie, jak widać na załączonym obrazku :) serdecznie polecam”
“Świetna obsługa. Jeden telefon, jedna wizyta i po 15 minutach pięć wieńcy, które na drugi dzień były gotowe. Dziękujemy Pani Kasiu.”
“W dniu 19.11. 2025 organizowaliśmy konsolację w Sali Opal. Zarówno my jak i nasi goście byliśmy bardzo zadowoleni. Jedzenia było naprawdę dużo. Polecam zamiast tradycyjnego rosołu wybrać łódzką polewkę, zupka naprawdę pyszna. Obsługa bardzo miła. Nikt nas nie popędzał, mogliśmy w spokoju porozmawiać z rodziną. Na koniec panie spakowały nam mięsko i ciasto w lunchboxy. Dziękujemy i polecamy.”
“Zdecydowanie polecam ten sklep z kwiatami! Korzystałam z ich usług już kilka razy i za każdym razem byłam w pełni zadowolona. Kwiaty zawsze świeże, pięknie zapakowane i zgodne z opisem. Dodatkowo, szybka dostawa i miła obsługa klienta sprawiają, że chętnie wracam do tego miejsca. Zdecydowanie moje ulubione miejsce na zakupy kwiatowe!❤️”
“Bardzo kompetentna obsługa! Polecam!”
“Hubert Bania gamoniu. Kwiaciarnia otwarta do 18 więc nie dziw się że "chwilę po 18" nie zostałeś obsłużony. Naucz się czytać godziny otwarcia i korzystać z zegarka i Twoje problemy znikną jak ręką odjął.”