Przegląd katalogu
- 878 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 89% Z opiniami
- 64% Ze zdjęciami
Znaleziono 878 wyników
Przeglądaj florist w województwie Dolnośląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 878 wyników w województwie Dolnośląskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 34,218 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera florist z miast takich jak Wrocław, Oleśnica, Oława, Świdnica, Legnica i innych.
“Przepiękne bukiety w przystępnych cenach. Wyszukane i jednocześnie lekkie kompozycje są pełne uroku. Bardzo polecam!”
“Dominika sprawiła, że nasz ślub był jeszcze piękniejszy niż mogliśmy sobie wyobrazić. Przy mocno ograniczonym budżecie na dekorację sali i miejsca zaślubin, wyczarowała cuda, dokładnie takie o jakich marzyłam. Pełen profesjonalizm Dominiki i zaangażowanie oraz masa pomysłów sprawiły, że mogliśmy zająć się innymi sprawami, związanymi z organizacją naszego dnia, a po zobaczeniu gotowych dekoracji z trudem powstrzymywałam łzy wzruszenia. Polecam Dominikę z całego serca.”
“Pani Dominiko…przyznam się nigdy nie było mi dane korzystać z KWIATOMATU….❤️ale zawsze przechodząc zatrzymuje się aby podziwiać piękne tworzone z pasją bukiety…❤️widać że ❤️KOCHA ❤️Pani swoją „pracę ‚’’”
“Kwiatomat na Bacewicz to rewelacyjne rozwiązanie, które łączy wygodę z estetyką. Bukiety są zawsze świeże, pięknie skomponowane i starannie zapakowane, co gwarantuje najwyższą jakość. Obsługa urządzenia jest intuicyjna, a wybór różnorodny, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. To świetny sposób, by w prosty i szybki sposób sprawić radość bliskim lub dodać odrobinę piękna do własnej codzienności. Polecam każdemu, kto ceni wygodę, czas i klasę!”
“Bardzo ładny bukiet dla mamy na urodziny w bardzo dobrej cenie, bardzo miła obsługa. Dziękuję i polecam”
“Artystyczne skrzyneczki z pięknymi kompozycjami z kwiatów. Sztuczne bo na cmentarz, Ale przepiękne. Dziękujemy.”
“Piękne kwiaty, przemiłe panie stworzą bukiet na każdą okazję”
“Super obsługa, piękne kwiaty i dobre ceny.Polecam”
“Sympatyczne, zawsze pomocne panie.Polecam.”
“Profesjonalna i miła obsługa, polecam :)”
“Polecam produkty ze sklepu MagiaLawendy Obdarowani zadowoleni , prezenty bardzo podobały się. Dziękuję Małgosiu.”
“Żaden florysta nie dotknął mojego serca dopóki nie trafiłam do Kwiatlovers. To co wychodzi spod palców Pani Eli to rękodzieło w największym wydaniu. Każden bukiet, wieniec czy stroik jaki zamawiałam był w 100% zgodny z moimi potrzebami i z moją wrażliwością na piekno kwiatów. Kwiatlovers to kompozycje dopracowane w każdym szczególe, wyczucie estetyki, zawsze świeże kwiaty oraz obsługa z przemiłym uśmiechem. Pani Ela ma wspaniały zmysł w dobieraniu kwiatow, a Jej umiejętności florystyczne są niewiarygodne. Polecam tę kwiaciarnia z całego serca, będziecie zachwyceni ich pracami- zapewniam!”
“Super kwiaciarnia! Piękne i zawsze świeże kwiaty, Panie obsługujące bardzo miłe i pomocne. Dziewczyny wykonały piękne dekoracje na przyjęcie baby shower. Cudownie ustrojona ścianka. Polecam wszystkim z całego serca!”
“Polecam! Brałem u Pani bukiety na dzień kobiet o godzinie 17, mimo wszystko bukiety były śliczne i pachnące, kwiaty zadbane a Pani ma naprawdę rękę i talent do tego co robi. Miła atmosfera w kwiaciarni, z Panią bardzo fajny kontakt. Widać, że robi to z pasji, a takich lokali brakuje w każdej dziedzinie. Będę wracać po kwiaty, bukiety. Śliczne, pachnące i zachęcają samym wyglądem aby zakupić bez okazji ukochanej czy komuś z rodziny. :)”
“Jestem bardzo zadowolona. Pełny profesjonalizm. Przepiękne kwiaty. Dostawa na czas. Dużym plusem jest to że wszystko można załatwić przez telefon. Dla mnie najlepsza z najlepszych 10/10”
“Wspaniała i superprofesjonalna obsługa. Pani Joanna zrobiła przepiękną wiązankę z cudownych kwiatów i dostarczyła idealnie na czas. Gorąco polecam!!!”
“Bardzo sympatyczna właścicielka, znająca się dobrze w temacie. Piękne kompozycje i duży wybór kwiatów. Jak czegoś nie ma, postara się załatwić. Dobrze wie czego chce klient i co zrobić by było jak najlepiej.”
“Kwiaty i las to nie tylko kwiaciarnia to miejsce stworzone z pasją i miłością do kwiatów. Kompozycje kwiatowe i profesjonalizm Właścicielki sprawił że będę częstym Klientem. Pozdrawiam”
“Wspaniała i superprofesjonalna obsługa. Pani Joanna zrobiła przepiękną wiązankę z cudownych kwiatów i dostarczyła idealnie na czas. Gorąco polecam!!!”
“Bukiet piękny i trwały nawet po 2 tygodniach wygląda rześko. Niespotykane! Bukiet fachowy z umiejętnością doboru kwiatów . Nie dziwią same bardzo dobre opinie.”
“Wyjątkowe miejsce, bukiety są naprawdę pięknie, a osoba prowadząca kwiaciarnie to człowiek z pasją co bardzo rzuca się w oczy. Zwykle nie oceniam po jednej wizycie, ale w tym wypadku jestem pewny, że nie raz tu wrócę, a moja ocena się nie zmieni.”
“Przepiękne miejsce z dobrą energią. Bukiety kwiatów dopracowane w każdym calu, a kwiaty doniczkowe pięknie rosną nam w domku. Coś czuję, że jeszcze nie jednego kwiatka tutaj kupię”
“Przemiła Pani pięknie wykonany bukiet.Szczerze polecam bardzo dziękuję”
“Najlepsza kwiaciarnia z jaką w życiu miałem do czynienia, a kwiatów kupuję sporo. Cała tajemnica tej kwiaciarni kryje się w przesympatycznej pani, która potrafi naprawdę dostosować bukiet do potrzeb i oczekiwań KAŻDEGO klienta. Nawet tak dziwnego jak ja :D :D Kolorowe pozdrowienia z okolicy ;)”
“Chciałbym serdecznie polecić usługi florystyczne Kwiaciarni Justkwiat, prowadzonej przez Panią Justynę Szefler. Pani Justyna to niezwykle miła i profesjonalna florystka, której pasja i zaangażowanie widać w każdym bukiecie. Jej kompozycje są zawsze perfekcyjnie dobrane, pełne świeżych, pięknych kwiatów i tworzone z ogromnym wyczuciem estetyki. Każde zamówienie przerasta oczekiwania, a kontakt z Panią Justyną to sama przyjemność. Polecam z całego serca każdemu, kto szuka wyjątkowych bukietów na każdą okazję!”
“Niesamowita jakość wykonanych usług, piękne aranżacje przestrzeni firmowych ❤️”
“Wczoraj zamawiałam kwiaty na pogrzeb telefonicznie. Pani z kwiaciarni bardzo miła, mimo mojego niezdecydowania (brak doświadczeń w temacie jakie kwiaty dobrać na taką uroczystość) doradziła, poświęciła swój czas i zaangażowanie. A sama wiązanka była bardzo ładna oraz inne przygotowane wieńce które miałam okazję zobaczyć z tej kwiaciarni. Polecam serdecznie każdemu - nawet jeśli nie jesteście z okolicy.”
“Otrzymałam taki piękny bukiet z okazji 9 rocznicy ślubu. Niebieskie kwiaty przypominają mi kolor mojego bukietu ślubnego! Piękne i sprytnie zapakowane w kwiatomacie!”