Przegląd katalogu
- 105 Łączna liczba firm
- 4.4 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 93% Ze zdjęciami
Znaleziono 105 wyników
Przeglądaj dostawa kwiatów w Łodzi, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 105 wyników w Łodzi, Łódzkie. Średnia ocena 4.4/5 na podstawie 7,680 opinii i ocen.
“Bardzo polecam, wspaniała obsługa, która doradzi w każdym wyborze. Kwiatki śliczne i długo się trzymają. Bukiet wykonany w mgnieniu oka, a jako czasoumilacz zawsze można zamówić kawę bądź lemoniadę na ochłodę. Jestem bardzo zadowolona i wrócę na pewno jeszcze nie raz :)”
“Nietuzinkowa kwiaciarnia,właścicielka ma niesamowity dar wizji i wykonania. Wszystko na najwyższym poziomie. Wiązanki zadowolą nawet najbardziej wymagających.”
“Syper kwiaciarnia. Na czas na miejsce i z usmiechem. Mama byla zadowolona , kazala podziekowac przemilej pani kurier.”
“Dzień dobry,jestem z Częstochowy,zadzwoniłam z zamówieniem bukietu na 30 urodziny córki 30 długich czerwonych róż Kwiaty były piękne swiezutkie długie piękne czerwone róże Wszyscy goście byli zachwyceni cudnym bukietem ,w szczególności córka ,dla której był to prezent Bardzo dziękuję Pani która zrobiła najpiękniejszy bukiet Pozdrawiam z Częstochowy”
“Serdecznie polecam Galerię Kwiatów. Każdy znajdzie tam to, czego szuka. We wrześniu 2025r. zamawiałam bukiet ślubny. Efekt końcowy przerósł moje oczekiwania, nyl przepiękny i niezwykle trwały, mimo upału panującego tego dnia. Pani obsługująca mnie na miejscu (niestety imienia nie pamiętam), wszystko dokładnie opisała, doradziła w wyborze kwiatów i kolorystyki. Przy odbiorze pożyczony nam został wazon do transportu, aby nie zabrudzić samochodu. Takiego podejścia do klienta życzę każdemu. Z pewnością powrócę w to miejsce przy kolejnej nadazajacej się okazji.”
“Doskonała obsługa, szybka, sprawna, przemiła właścicielka. Doradzi, pomoże. Kompozycje kwiatów czarujące, na każdą okazję. Perła wśród koron, jeśli chodzi o takie miejsca w Łodzi. Polecam gorąco!”
“Mała kwiaciarnia w piwnicy kamienicy. Duży wybór kwiatów ciętych, trochę mniejszy doniczkowych. Zgłosiłam się z prośbą o bukiet z róż - otrzymałam przepiękną kompozycję w bardzo przystępnej cenie. Z całego serca polecam a sama na pewno wrócę jeszcze nie raz!”
“Profesjonalna obsługa, zawsze piękne i świeże kwiaty”
“Z Asią współpracuje się świetnie. Asia słucha, nie tłamsi, potrafi doradzić, ale też nie narzuca za wszelką cenę swojej wizji uroczystości. Przy tym jest bardzo pozytywną osobą, która zaraża swoją energią. Nas utwierdziła w przekonaniu, że fuksja i wesele nie muszą się wykluczać, a nawet więcej! Są świetnym połączeniem :) Jeśli chodzi o rozliczenie naszego ślubu wszystko było dla nas jasne od samego początku współpracy i nie zmieniło się to do samego końca, nawet, gdy na kilka dni przed uroczystością dodawaliśmy dodatkowe, nieprzewidziane, wcześniej elementy. Serdecznie polecam :)”
“Nowe miejsce na mapie Łodzi, do którego zagląda się z przyjemnością i wychodzi z piekną rośliną i dobrymi radami właścicielki. Będę na pewno często wracać!”
“Polecam te kwiaciarnie. Bukiety sa przepiekne, kwiaty swieze a obsluga przemila.”
“Bukiet zamówiłam telefonicznie i nie zawiodłam się. Jest okazały, kwiaty są świeże, cena też przystępna, 70zł. Polecam wszystkim!”
“Marta jest przecudowna- zrealizowała naszą wizję i jeszcze bardziej ją ulepszyła ❤️ Cały proces współpracy był nienaganny- od kontaktu aż do efektu końcowego. Najlepszą laurką jaką możemy wystawić jest fakt, że powtórzylibyśmy nasz ślub jeszcze raz i Marta ponownie brałaby w tym udział ❤️ Pozdrawiamy cieplutko- Weronika i Maciej ❤️”
“Maleńka kwiaciarnia. Przemiła właścicielka. Kwiaty są zawsze świeże I bardzo długo stoją w wazonie. Ceny atrakcyjne”
“Piękne bukiety, bardzo pomocne i sympatyczne Panie!!”
“Przepiękny bukiet, niesamowita obsługa, mega miłe podejście do klienta i jego oczekiwań. POLECAM!”
“Potrzebowałam zamówić róże. Zostałam pozytywnie zaskoczona tym że Pani falami możliwość wyboru koloru kwiatów. Odebrałam pięknie przygotowane bukiety. Kwiaty świeże, bardzo dobrej jakości i do tego pachniały tak jak te z ogrodu. Gorąco polecam!!!”
“Serdecznie polecam, zakupy nigdy nas nie rozczarowały. Bukiety są niebanalne i zawsze spełniają nasze oczekiwania:) Pani Paulina jest ekspertką w swojej dziedzinie i naprawę zna się na kwiatach. Drobne szkło i dekoracje też są super ”
“Bardzo fajne kwiatki ! Bardzo miła Pani ich sprzedaje! Pomaga z wyborem! Polecam tą kwiaciarnie!”
“Cudowna kwiaciarnia. Pani robi przepiękne bukiety i w dobrej cenie. Polecam Z całego serca.”
“Jeżeli marzysz o czymś wyjątkowym i nietuzinkowym, to zdecydowanie dobrze trafiłeś/łaś. Bukiet, który Kasia zrobiła był piękny i długo cieszył oko w wazonie. Poza bukietem, miałam okazję również widzieć na żywo wykonaną przez Kasię dekorację ślubną i byłam zachwycona! Była niepowtarzalna i zdecydowanie wyróżniała się na tle klasycznych i nudnych dekoracji. Polecam z całego serca! ♥️”
“Przemiła obsługa. Pani podjęła się nietypowego zadania - posadzić kwiaty w donicach balkonowych. Wyszło rewelacyjnie. Bardzo polecam, a ja na pewno będę wracać.”
“Bukiety zawsze przepiękne, a kwiaty zawsze świeże. Pani również z ogromną wiedzą zawsze chętnie pomoże.”
“Kupowałem bukiet pięknych róż na dzień kobiet. Kwiaty świeże i pachnące, bardzo długo wytrzymują po zakupie. Polecam.”
“Przemiła Pani właścicielka i pełen profesjonalizm. Najlepsza kwiaciarnia na każde okazje. Gorąco polecam.”
“Śliczny bukiet na pogrzeb. Polecam”
“Z całego serca polecam!!!. Bukiecik piękny,świeże kwiatki, dostarczony na czas z balonikami na Hel :) super,super,super”
“Po 5 minutach ustaleń dostałam najpiękniejszy bukiet ślubny. Bardzo Panu dziękuję i szczerze polecam kwiaciarnie na każdą okazję.”
“To co prawda dopiero drugie moje zakupy, bo mieszkam na Retkini, ale jestem mega pozytywnie zaskoczony podejściem do klienta, choć miejsce niepozorne. Kwiaty świeże i piękne i super obsluga. Polecam. Można również telefonicznie potwierdzić.”
“Super obsługa z dużą wiedzą na temat roślin. Cały asortyment świetnej jakości. Piękne osłonki i odmiany kwiatów. Będę wracać i polecać znajomym.”