Opinie

  1. Klubus Szew ★★★★★

    Bardzo miły pan, kwiatki w bardzo niskich cenach, i w dobrej jakości. Polecam

  2. julia procner ★★★☆☆

    Ostatnio kupowałam bukiet był ładny i świeży, tym razem potrzebowałam róże i niestety nie widziałam ze są takiej kiepskiej jakości :( a to na dzień matki, stali ludzie wiec nie chciałam robić problemu i dyskusji

  3. Marek Ogiński ★★★★★

    Ja będąc w Tej Kwiaciarni wiem że bukiet ,wiązanka będą bardzo ładne i w przystępnej cenie. Polecam

  1. jakub socik ★★★★★

    Na miejscu na podwórku w domu po schodach mała pracownia i starsza pańcia (ok 80l) tworzy bukiety. Zawsze ma kilka gotowców i zawsze da się coś wybrac. W sobotę otwarte do 20! Płatność kartą bez marudzenia.

  2. Marcin Lipiński ★★★★★

    Najlepsza kwiaciarnia w mieście, super starsza pani ją prowadzi. Polecam każdemu!

  3. Robert Paszkiewicz ★☆☆☆☆

    Jednym słowem DNO. W ubiegłym tygodniu na cmentarzu Zarzew żegnaliśmy koleżankę. Zamówiliśmy duży wieniec, koszt 700 PLN. Wieniec dowiedziono..... godzinę po pogrzebie !!!!! Skandal, jakiego jeszcze nigdy nie widziałem. Dla pani odbierającej telefony, która przestała j odbierać, taka sytuacja okazała się być "drobiazgiem", skoro stwierdziła, że oczywiście przeprasza, ale takie sytuacje się zdarzają. Absolutnie NIE POLECAM tej "kwiaciarni". Jedna gwiazdka zo o wiele za dużo,

  1. Maciek Jędrzejczyk ★★★★★

    Zamówienie zrealizowane ekspresowo, dowiezione pod wskazany adres. Kwiaty piękne. Polecam

  2. Dariusz Wolski ★☆☆☆☆

    Zupełnie Cię rozumiem kolego. Pani mnie też zapewniała że od kilkudziesięciu lat przyozdabia samochody, a ozdoby schodziły razem z lakierem. Nie polecam tej kwiaciarni bo po takiej usłudze wizyta u lakiernika gwarantowana.

  3. Damian Skonieczny ★☆☆☆☆

    Nie polecam tej kwiaciarni. Zostały zamówione kwiaty na ślub plus ozdoby na samochód. Wiązanka Panny Młodej rozpadła się już w połowie mszy. Natomiast jeżeli chodzi o dekorację na samochód to, tragedia. Pani zapewniała mnie że nic się nie stanie z lakierem a dekorację da się łatwo odczepić. Było wręcz przeciwnie. Dekoracji nie dało się zdjąć i dodatkowo został uszkodzony lakier.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kwiaciarnia EuroKwiat?

Kwiaciarnia EuroKwiat znajduje się przy Cyprysowa 3, Bałuty, 91-365 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kwiaciarnia EuroKwiat?

Można skontaktować się z Kwiaciarnia EuroKwiat pod numerem +48 426 588 885

Jak można dotrzeć do Kwiaciarnia EuroKwiat?

Do Kwiaciarnia EuroKwiat można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements