Przegląd katalogu
- 327 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 90% Z opiniami
- 56% Ze zdjęciami
Znaleziono 327 wyników
Przeglądaj florist w województwie Opolskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 327 wyników w województwie Opolskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 7,157 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera florist z miast takich jak Opole, Nysa, Kluczbork, Brzeg, Namysłów i innych.
“Bardzo dobrze zaopatrzona kwiaciarnia miła obsługa świetnie pakują prezenty a co najważniejsze niedrogo polecam”
“Najlepsza kwiaciarnia w okolicy. Ceny przystępne. Posiadają pocztę kwiatową.”
“Miła obsługa zamówienia są realizowane na czas duży wybór kwiatow wiązanek zniczy”
“Polecam, bardzo miła obsługa, świeże kwiaty. Najlepsza kwiaciarnia w Opolu.”
“Zawsze gdy dokonywałam zakupu w tej kwiaciarni byłam nie tylko zadowolona, ale też zachwycona pięknem bukietów, kompozycji oraz kreatywnością osoby, która tworzyła piękno z pełnym artyzmem i kunsztem sztuki florystycznej POLECAM .... Sabina”
“Przemiła Pani i uczciwa, pełen profesjonalizm. Dziękuję za Płatki róż i z pewnością wrócę po następne kwiaty. Polecam z całego serca :)”
“Polecam !!!! Jestem z drugiego końca Polski i chcąc zlecić zrobienie bukietu wraz z dostarczeniem wpadłem na kwiaciarnię Izabel. Jeden telefon i jeden sms rozwiązał całą sprawę. Błyskawiczna transakcja, i kwiaty następnego dnia były we wskazanym miejscu. Bukiet przepiękny. Moja 90-letnia ciocia - jubilatka była wzruszona. Polecam jeszcze raz z całego serca.”
“Czy polecam kwiaciarnie Pani Ilony? O tak, jak najbardziej! Bukiet i kartka okolicznościowa dostarczone pod wskazany adres. Zamówienie złożone przez telefon, płatność przelewem, wszystko jak na XXI wiek przystało. A co do samego bukietu... Jestem zachwycona, solenizanci także. Piękny, okazały, różnorodny... kartka ręcznie robiona z przecudnymi, niestandardowymi życzeniami. Jeśli ktoś się wacha czy warto zamawiać tu wiązanki to bez zastanowienia podpowiadam warto! Serdecznie polecam!”
“Od lat kupuje kwiaty tylko u Kwiaciary ale w tym roku miałam przyjemność współpracować z nią przy oprawie florystycznej przyjęcia weselnego i co tu dużo mówić Pani Kasia mnie nie zawiodła, dekoracje kwiatowe były przepiękne dokładnie takie jak chciałam, kwiaty były jak zawsze świeże i pachnące a całość dodawała magii i romantyzmu przyjęciu, nasza Kwiaciara ma fach w ręku i podchodzi z profesjonalizmem do każdego klienta przy każdej okazji, serdecznie polecam!!!”
“Przemiła i szybka obsługa Pani bardzo szybko zlepiła mi bukiet pogadała pośmialiśmy się Pozdrawia chłopak z Kujaw”
“„Najlepsza kwiaciarnia w okolicy! Profesjonalne doradztwo, świetne pomysły i bardzo przystępne ceny. Każdy bukiet robi wrażenie.””
“Miałam okazję niedawno korzystać z usług Kwiaciarni w Ogrodzie,bardzo miła i pomocna obługa,która doradzi,pomoże w wyborze kwiatów na daną okazję,bardzo duży wybór dekoracji,stroików świąt.i nie tylko,jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze nie raz odwiedzę to miejsce. W pobliżu dworzec PKP i sklep Delikatesy Centrum.”
“Piękne kompozycje, tworzone z sercem. Bardzo polecam usługi Pani Anetki☺️”
“Ładne kwiatki i kwiatuszki a do tego fajne dodatki”
“Bardzo szybka obsługa. Kwiaty przepiękne, bardzo estetycznie wykonane bukiety. Polecam”
“Uwielbiam kwiaty cięte i delikatne dodatki do domu. Tutaj dostanę to wszystko i na dodatek bardzo miła obsługa pomaga dopasować bukiet do odpowiedniej okazji. Szczerze polecam.”
“Każde zamówienie u Pauliny wykonane jest na najwyższym poziomie z dbałością o każdy najmniejszy szczegół .Wianek zrobiony na komunię córki zachwycał wszystkich”
“Tanio, szybka obsługa z praktycznymi radami w przypadku braku zdecydowania.”
“Przemiła obsługa i można upolować niezłą okazję. Sama kupiłam tam pięknego, wielkiego fikusa Tineke i to po okazyjnej cenie :)”
“Piękne wykonawstwo , piękne doradztwo jednym słowem nic dodać nic ująć . Polecam .”
“Bardzo miła obsługa. Duży wybór różnych kwiatów ciętych i doniczkowych.”
“Wystrój sali weselnej oraz bukiet według wcześniejszych ustaleń. Wszyscy podziwiali. Śmiało mogę polecić.”
“Zawsze duży wybór świeżych kwiatów na kazda okazję . Poleca. .”
“Kwiaciarnia marzenie! Piękne kwiaty, drobiazgi dekoracyjne, możliwe pakowanie prezentów, a obsługa na najwyższym poziomie!”
“Wspaniale miejsce, ogromny wybór..Włascicielka zawsze pomoże w wyborze.”
“Super kwiaciarnia,pełen profesjonalizm polecam.”
“Bardzo dobra kwiaciarnia .Bardzo dobrze nastawiona na klienta, nie ma problemu z zamówieniem. Bardzo miła obsługa. To już jest ważne miejsce w naszym osiedlu. Polecam”