Przegląd katalogu
- 310 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 93% Z opiniami
- 71% Ze zdjęciami
Znaleziono 310 wyników
Przeglądaj florist w województwie Podkarpackim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 310 wyników w województwie Podkarpackim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 9,107 opinii i ocen.
“Przepiękne kwiaty, profesjonalna obsługa! Bukiet, który kupiłem był idealnie skomponowany i zrobił ogromne wrażenie. Kwiaty długo się trzymają i są w korzystnej cenie! Na pewno wrócę i polecam każdemu, kto szuka czegoś wyjątkowego!”
“Przemiła, uśmiechnięta i pomocna obsługa, duży wybór gotowych bukietów, kompozycje piękne, zrobione z ogromną starannością. Polecam”
“Śliczne kwiaty i bardzo miła ekspedientka ❤”
“Kwiaty świeże, panie bardzo pomocne i zdecydowanie znają się na szeroko pojętej florystyce, polecam serdecznie #Protea ❤️”
“Kwiaty były przepiękne, przerosły moje oczekiwania. Serdecznie polecam, moja dziewczyna była zachwycona.”
“Bardzo miła i rzetelna obsługa, piękne bukiety i wiązanki szczerze polecam”
“Duży wybór kwiatów. Przemiła obsługa, potrafi doradzić i skomponować arcydzieło”
“Jedno z moich ulubionych miejsc na mapie Rzeszowa. Polecam spróbować lemoniadę hibiskusową oraz lawendowe latte. Angelika wkłada ogrom serca w to miejsce co czuć i widać w każdym szczególe.”
“Właścicielka jest tak wspaniałą osobą, z tak cudownym poczuciem estetyki. Zamawialiśmy bukiety na zakończenie studiów-na pewno wrócimy!”
“Ogromne podziękowania za profesjonalizm i życzliwość. Pani Beata zrobiła przepiękny wieniec i półwieniec, zadbała o transport, zajęła się wszystkim. Polecam ❤️”
“Piękne i trwałe bukiety, tutaj widzimy bukiet za 120zl po tygodniu. Pełen kwiatów w środku”
“Pani z kwiaciarni na Sylwester mi przygotowała bardzo ładny bukiet z różami: starała się i brała czas skomponować piękny bukiet, i przede wszystkim słuchała prośby klienta, co jest bardzo doceniane ale mało spotykane obecnie. Dziękuję i wszystkiego najlepszego dalsze”
“Często kupuje małżonce kwiaty w tym miejscu polecam!”
“Serdecznie polecam Kwiaciarnię z Łańcuta "Kwiaty z uśmiechem"...z uśmiechem i z wielkim sercem. Zamówienie składałam z drugiego końca Polski, uzgadniając telefonicznie tylko mniej więcej jakie kwiaty bym chciała, aby znalazły się w kompozycji. Praktycznie z dnia na dzień Pani przygotowała piękny wieniec z niezwykłym wyczuciem i zrozumieniem. Pełen profesjonalizm i bardzo miły kontakt. Dziękuję!!!”
“Z kwiaciarni korzystam od początku jej powstania gdy jest mi to potrzebne. Super kontakt z właścicielką. W ostatnim czasie zamowilam bukiet ślubny. Fachowa obsługa klienta, dużo porad i opcji do wyboru . Florystka sugerowała i kontaktowała się ze mną która opcje wybieram . Serdecznie polecam , bukiet trzymał się rewelacyjnie. Polecam również piękne stroiki świąteczne w Kwiaciarni MERCI”
“Moja pierwsza wizyta w tym miejscu przerosła wszelkie oczekiwania. Bukiet, o który prosiłem, został wykonany z niezwykłą starannością. Kwiaty były świeże i pięknie dobrane, a kompozycja dopracowana w każdym szczególe – wyczucie estetyki 5+. „Kwiatowy Zakątek” Pani Elżbiety to bez wątpienia miejsce pełne pasji i miłości do kwiatów. Na pewno wrócę! :)”
“Bardzo miła pani serdecznie polecam”
“Zamówienie bardzo szybko zrealizowane! Wieczne róże w boxie przepiękne, jeszcze ładniejsze niż na zdjęciach! Jak najbardziej polecam!!!”
“Zdecydowanie polecam, super podejście do klienta, trafny wybór i przystępne ceny. Życzliwość Pani sprzedającej kwiaty odzwierciedla to miejsce :)”
“Przepiękne bukiety, bardzo duży wybór kwiatów, przemiła obsługa. Serdecznie polecam i na pewno będę korzystać! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️”
“Chciałam serdecznie podziękować za wykonanie przepięknego wianka oraz bukietu. Jestem pod ogromnym wrażeniem doboru kolorystycznego , rodzaju kwiatów ich ułożenia . Wiem, że sztucznym kwiatom trudno oddać jest piękno tak jak kwiatom naturalnym , ale dzięki Państwa Pracowni to się udało . Kompozycja nagrobna jest z wykonana z niesamowitym poczuciem estetyki - bardzo dziękuję , z pewnością wrócę.”
“Zamówiłem bukiet dla mojej dziewczyny i była zachwycona - a jak ona szczęśliwa, to ja tym bardziej! ☺️ Kwiaty świeże i piękne. Pani Agnieszka zna się na rzeczy i zawsze można liczyć na miłą obsługę. Polecam!”
“Dziewczyny robiły dla mnie bukiet ślubny, który totalnie finalnie mnie zachwycił! Lekkość, delikatność, kolory... ❤️ Dostałam specjalnie instrukcje jak się obchodzić z nim żeby jak najdłużej utrzymał świeżość i specjalny pojemnik na podróż. Ceny bardzo, bardzo przystępne, a jakość i dokładność top. Polecam całym sercem, dziewczyny są przemiłe i zawsze pomocne, mają cudowne podejście do klienta. Korzystałam z ich usług już 2 razy, na pewno będę wracać. ☺️”
“Świetna obsługa, zawsze pomogą w wyborze. Kwiaty piękne i świeże, a ceny na prawdę konkurencyjne. Jeśli chodzi o kwiaty to Anes jest zawsze moim pierwszym wyborem.”
“Fajny sklep, duży wybór, obsługa umie doradzić. Bardzo fajne zioła! Nie ma porównania do tych dyskontów - nigdy tak długo mi się w domu bazylia nie utrzymała. Rozmaryn mam też chyba już rok.”
“Towar dobrej jakości. Bardzo szybka reakcja na reklamację. Zamówiłam jajka akrylowe 16 cm ,po rozpakowaniu okazało się że w oryginalnym opakowaniu 3 były uszkodzone. Wystarczył 1 e-mail i już po dwóch dniach dostałam nowe. Polecam”
“Bardzo duży wybór pięknych kwiatów. Cudowne panie, które służą dobrą radą w doborze kwiatów. Serdecznie polecam! Bukiety są przepiękne!”
“Gorąco polecam! Kupiłam tutaj już pojedyncze róże, bukiety na zamówienie oraz taki, który był już zrobiony. Wszystkie bardzo długo cieszyły oko! Rekordowy bukiet był z nami 2.5 tyg.!!! Ceny są przystępne, a obsługa miła i pomocna w kwestii doboru kwiatów.”
“Cudowne miejsce pełne kolorów i zapachów. Bukiety, które wychodzą z pod rąk Pań florystek są przepiękne a zamówienia zawsze trafione w 10 tkę”
“Ładny bukiet róż, trzyma się już tydzień. Miła, fachowa obsługa. Przystępne ceny.”