Opinie

  1. Katerina Sergeevna ★★☆☆☆

    Nie polecam tej kwiaciarni. Kwiaty nie są świeże i bardzo krótko stoją . Widać też, że część gotowych bukietów leży tam od dawna, a mimo to ceny są mocno zawyżone. Dodatkowo obsługa jest niemiła . Po takiej wizycie naprawdę nie chce się tam wracać.

  2. Paweł ★☆☆☆☆

    Kupujac kwiaty poprosiłem panią aby wybrała mi te mniej rozwinięte i zamówiłem bukiet za niecałe 100zl po czym pani od razu zaczęła mi pakować te najbardziej rozwinie więc poprosiłem żeby je wymieniła po czym usłyszałem opryskliwie że co to za różnica bo przecież są z tej samej dostawy. Nalegajac aby je wymieniła zrobiła to z łaską po czym naliczyła mnie za większą ilość kwiatów niż zeczywiscie wziąłem. Świadom tego z niesmakiem wyszedłem ze sklepu wiedząc że skometuje to w internecie. Szczerze nie polecam gdyż zazwyczaj kupowałem kwiaty od uroczej starszej pani ze sklepu obok i tą kwiaciarnie polecę.

  3. Cyprian Wilk ★★★★★

    ​Najlepsza kwiaciarnia w okolicy! Zawsze świeże kwiaty, które utrzymują się wyjątkowo długo. Szybka i profesjonalna obsługa. Kilka razy ratowali mnie na ostatnią chwilę, ponieważ jest otwarta całą dobe – pełna niezawodność! Polecam z całego serca!

  1. Arkadiusz Wojcik ★★★★★

    Dałbym 10 jak by była możliwość. Bukiet zrobiony na czas,przepiekny. Żona zadowolona co dla mnie najważniejsze . Obsługa bardzo miła, rzetelna.Szefowa stanęła na wysokości zadania ponieważ nie było łatwo stworzyć ten bukiet co sobie zarzyczylem również ciężko było zorganizować kwiaty w tych kolorach co potrzebowałem w tak krótkim czasie . Bardzo goroco polecam tą kwiaciarnie z całego serca.

  2. Ad Tom ★☆☆☆☆

    Pani sprzedająca była bardzo niezadowolona, że przyszedłem kupić kwiaty, ponieważ ,,od godziny 15:00 ciągle ktoś przychodzi’’. Nawet nie podniosła wzroku znad telefonu, gdy do niej mówiłem. Była bardzo opryskliwa i bardzo ofensywnie pokazywała swoje niezadowolenie. Nie traktuje się tak klienta, który na raz zostawia 400zł. Nie polecam i więcej tam nie wrócę.

  3. Mario M ★☆☆☆☆

    Kwiaty nie świeże padły po 1 godz wręczenia.

  1. Karolina Mucha ★★★★★

    Super obsługa, polecam!

  2. Patrycja Karbownik ★★★★★

    Najlepsza obsługa i Pani z dobrym humorem, mega pozytywna :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres KWIATY 24h Plac Dąbrowskiego?

KWIATY 24h Plac Dąbrowskiego znajduje się przy plac Generała Henryka Dąbrowskiego, Śródmieście, 90-001 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do KWIATY 24h Plac Dąbrowskiego?

Można skontaktować się z KWIATY 24h Plac Dąbrowskiego pod numerem +48 571 236 796

Jak można dotrzeć do KWIATY 24h Plac Dąbrowskiego?

Do KWIATY 24h Plac Dąbrowskiego można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements