Przegląd katalogu
- 193 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 87% Ze zdjęciami
Znaleziono 193 wyników
Przeglądaj bistro w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 193 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 84,387 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera bistro z miast takich jak Łódź, Zgierz, Pabianice, Radomsko, Piotrków Trybunalski i innych.
“Jadąc na trasie, zatrzymałem się zupełnie przypadkowo. Było warto, ponieważ widok satarych samochodów przykuł moją uwagę. Miałem zjechać tylko na kawę, a przy okazji zjadłem normalny smaczny posiłek, bez jakichś uwydziwniań Polecam gorąco bo warto!!!”
“Często kupuje od tej firmy jedzenie gdy nie mam czasu ugotować obiadu i jest przepyszne. Ceny są wyższe niż w innych firmach cateringowych ale jedzenie jest bardzo smaczne.”
“Bardzo smaczne i świeże jedzenie. Dania ciepłe. Smakuje jak domowe. Zależało nam na czasie a tutaj nie czekaliśmy Duże porcje . Bardzo miła obsługa. Pani podpowiedziała i dostosowała nasze zamówienie do naszych próśb i potrzeb . Mimo że byliśmy przejazdem to 5 z plusem . . Lokal bardzo czusty. Polecam”
“Na pierwszy rzut oka bistro wygląda dość niepozornie – znajduje się tuż przy stacji benzynowej i można by pomyśleć, że to tylko szybki punkt na coś „na drogę”. Jednak warto się tu zatrzymać! Jedzenie jest naprawdę pyszne, świeże i przygotowywane z sercem. Porcje są solidne, więc nikt nie wyjdzie głodny. Do tego dochodzi uśmiechnięta i bardzo miła obsługa, która sprawia, że atmosfera jest przyjazna i swobodna. Zdecydowanie jedno z tych miejsc, które pozytywnie zaskakują i do których chce się wracać. Zamówiłem rewelacyjnego dorsza w cieście pewnym a żona stek w sosie pieprzowym który również był wyśmienity. Polecam :)”
“Szybko, smacznie, sympatycznie. W sam raz żeby coś przekąsić, gdy masz czas do pociągu, bądź właśnie z niego wyszedłeś.”
“Uczciwa cena za pyszne obiady. Peking przed lokalem.”
“Próbowalismy kilku miejsc, ale smialo moge powiedziec, ze to bistro bylo najlepsze. Atmosfera, duza przestrzen i smaczne obiady. Sórowki wygrywaja! jNapewno jeszcze wrocimy.”
“Nasza druga wizyta w tym lokalu i nie zawiedliśmy się - wyszliśmy najedzeni i usatysfakcjonowani. Same produkty bardzo dobre, czuć świeżość i ich jakość. Prezentacja również atrakcyjna, a zapach przygotowywanego dania jest przyjemny i zachęcający. Ceny są przystępne wraz ze zniżką dla uczniów oraz stałych klientów. Bardzo polecamy i na pewno jeszcze tu wrócimy!”
“Pyszne jedzenie w niepozornym, wydawało by się miejscu w Skierniewicach. Dostępne ceny, dbałość o smak. Przepyszna ryba oraz schabowy z buraczkami. Możliwość wymiany surówek, oraz dodatków. Polecam.”
“Jedzenie mega a szefowa jeszcze lepsza! Pozdrowienia od dyrektora i spółki!”
“Nie czaje czy te opinie się resetują, bo ewidentnie nie ma "tu" mojej. Bywałem tu nie raz- raz lepiej raz gorzej, ale dziś jestem mega pozytywnie zaskoczony. Poprosiłem o custom made zamówienie i szef nie miał z tym rządnego problemu, pierś grilowana do perfekcji, kurki w sezonie, pyszne. Serwis spoko, miłe dziewczyny, na pewno z takim personelem mógłbym wrócić haha. Jeżeli to jest regularne doświadczenie w Cukrze, to spoko mój top2 w miescie”
“Jest tu wszystko czego można sobie życzyć od tego typu miejsca - przytulny klimat, pyszna kawa, wyśmienite deserki, sympatyczne oświetlenie, przyjemna muzyka, dużo słodkich detali, kolory i te róże. Polecam!”
“Corso Bistro & Pizza odwiedziliśmy już nie pierwszy raz. Jedzenie smaczne, obsługa miła, parking z dostępnymi miejscami postojowymi. Zamawiałem LUNCH dnia i zaskoczyłem się jakością posiłku i ceną. Za 30 złotych zupa / drugie danie / deser / woda.”
“Jedzenie to prawdziwa przyjemność dla podniebienia. Wszystko przygotowane ze świeżych, wysokiej jakości składników, zdecydowanie to czuć. Smaki są świetnie zbalansowane, a połączenia składników przemyślane. Dania nie tylko wyglądają apetycznie, ale przede wszystkim zachwycają smakiem. Zdecydowanie miejsce warte polecenia!”
“Bardzo miła obsługa, przepyszne jedzenie, duże porcje ceny adekwatne, umiarkowane. Serdecznie polecam”
“Wszystko super.Panie bardzo miłe :) Wszystko smaczne polecam !”
“Niesamowite miejsce! Pojechałam naładować auto a poczułam się jak w domu! Bardzo dobra kuchnia na wysokim poziomie od Pani chefa kuchni! Nigdy w zyciu jeszcze nie jadłam tak pysznej zupy pomidorowej i buraczanego drugiego dania! Byłam zaskoczona jak Pan właściciel dostosował się w krotki termin do mojej diety i podał mi potrawy ze ja przebywam w przyjemnym szoku do dziś. Jak ma sie zjesc w Wawie to lepiej jechać tu! Bardzo przyjemny personel i miły hotel! Polecam. Bardzo bardzo dziękuję! Czekam na spotkanie znowu!”
“Jedzenie przepyszne , miła atmosfera”
“Rosół całkiem smaczny, w cenie 8zl. Danie dnia koszt 26zl (zupa+drugie danie do wyboru z tablicy). Filet panierowany ziemniaki surówka 25zl. Jak na małą mieścinę pod łodzią ocena na 5-tke. Kompot 2zl, inne butelkowane 5zl.”
“Śniadanie przepyszne. Chrupkie pieczywo, świeże składniki, wszystko dobrze przyprawione. Zdecydowanie polecam!”
“Trafiliśmy przypadkiem na bardzo dobre jedzenie w przystępnych cenach. Croissant fantastyczny podobnie jak flaki i burger. Americano i kakao również pyszne.”
“To naprawdę świetne miejsce z pysznym jedzeniem i dużym wyborem dań – każdy znajdzie tu coś dla siebie! Porcje naprawdę solidne, aż trudno wszystko zjeść, ale szkoda zostawić choćby kawałeczek. Wszystko świeże, doprawione z sercem i podane z uśmiechem. Czuć, że kuchnia tworzona jest z pasją i dbałością o smak. Warto tu zajrzeć – kto raz spróbuje, z pewnością wróci!”