Opinie

  1. Krzysztof Piwowarczyk ★★★★★

    Dobre jedzonko i nowoczesny wystrój ✨

  2. Radek N ★☆☆☆☆

    Tragedia, zeschnięty makaron i breja mrożonego szpinaku sprzedawane jako "penne ze szpinakiem"

  3. Oskar ★☆☆☆☆

    Bistro bardzo mocno średnie, makaron zeschnięty, sos bolognese bardzo średni pomijając zupę. Jeśli chodzi o ceny to nie współmierne do porcji. Lepiej zjeść w innym bistro na terenie ckd i wiedzieć za co się płaci i nie bać się o rewolucję żołądkowe.

  1. Iga Koper ★☆☆☆☆

    Jedzenie na 1 rzut oka niby wygląda smacznie ale jest nieświeże. Jadłam wczoraj kotleta de volaille, był zimny, dziwnie pachniał (uznałam, że to od margaryny, która wylała się ze środka zamiast masła, z którym rzekomo miał być ten kotlet) lecz po prostu był stary i zleżały o czym świadczy zatrucie pokarmowe, z którym się dziś przez cały dzień borykam( i kilka moich znajomych co również jedli to samo danie). Co najlepsze zamówienie zostało złożone 9 minut po możliwości zakupu zestawu obiadowego, więc myślę że gdyby był przygotowywany na świeżo to zostałby na pewno podany później niż po około 10 minutach od zamówienia i nie byłoby takich problemów żołądkowych.. Jedyne co rzeczywiście jest udane w tym miejscu to wystrój i na tym myślę że można zakończyć.

  2. Nikola Nowicka ★☆☆☆☆

    Niestety bardzo się zawiodłam. Po obiedzie z mięsem ja i moi znajomi skończyliśmy z zatruciem pokarmowym. Obsługa również pozostawia wiele do życzenia – gdy zgłosiłam, że skończyło się mleko w ekspresie, pani tylko przewróciła oczami i wróciła do telefonu. Zdecydowanie nie polecam.

  3. Kamil Skowron ★★★★★

    Bardzo dobre zestawy obiadowe w super cenach. Na szczególną pochwałę zasługują zupy :)

  1. Paulina Rudzka ★☆☆☆☆

    Kawiarnia miała być czynna od 8:00 tymczasem o 8:15 Pani dopiero zabrała się za czyszczenie ekspresu do kawy

  2. Wojtek Walkiewicz ★★★★★

    Jedzenie całkiem niezłe, ale bardzo urzekła mnie obsługa. Zawsze miłe i uśmiechnięte panie, dziś miałem lekki problem z ogarnięciem maszyny do kawy Starbucks, ale w moment miła pani pomogła mi i pokazała co i jak. Fajnie, że powstało tu takie miejsce :)

  3. Zofia Benitum ★★★★☆

    Super miejsce, które pozwala pracownikom jak i studentom zjeść obiadek w cenie, która już chyba nigdzie nie istnieje tj. 15 zł za zestaw. Jedzonko smaczne, są zestawy wege i mięsne. Można dodatkowo zamówić drugie danie z menu. Na plus mleko roślinne dostępne do kawy. Miejsce bardzo ładnie przystrojone, są również fotele do odpoczynku i automat ze Starbucksem. Jedna gwiazdkę odejmuje za obsługę, a konkretnie za jedna panią. Zachowuje się jakby pracowała tam za karę i nie, nie jest to jednorazowa akcja. Gdy byłam pierwszy raz i poprosiłam o pomoc przy automacie, w bardzo nieprzyjemny sposób robiąc laske coś poklikała, a później uznala, ze jak nie działa to nie i koniec, a ona tylko mleko ma uzupełnić. Dzisiaj chciałam zapłacić blikiem, jednak nie było zasięgu i poprosiłam o zmianę na kartę, to ostentacyjnie przewróciła oczami i westchnęła. To są trzy kliknięcia, serio. Zwróciłam jej uwagę, ze to nie moja wina, ze blik nie działa i ze nie powinna się tak zachowywać do klienta. Jednak żadnego przepraszam czy skruchy, nic. Nie jest to tylko moje odczucie, byłam z koleżankami, które maja te same spostrzeżenia. Po rozmowie ze znajomymi, tez zapamiętali z Zielonej niemiła pania, a jadają tam niemalże codziennie. Kobieto, jeśli to czytasz to zmień prace, bo jesteś sprawca jakichkolwiek negatywnych myśli o tym miejscu!

  1. KT ★★★★★

    Miejsce, jakiego brakowało w CKD. Przyjemny wystrój sprawia, że naprawdę chce się tu siedzieć jeszcze po zjedzeniu posiłku. Ładne oświetlenie, rośliny, liczne stoliki wieloosobowe oraz przytulny kącik z fotelami. W bistro znajduje się samoobsługowa szafa Starbucks, gdzie można nawet wybrać stopień wypalenia kawy. Jeśli ktoś woli kawę z konwencjonalnego ekspresu również może taką tu zamówić. Porcje obiadowe są naprawde spore i w studenckiej cenie - 15 zł za zestaw. Domowe ciasta za 7 złotych, kanapki, wrapy i mnóstwo innych opcji na ciepło, zimno, na słodko i na słono - jest z czego wybierać. Jedzenie jest naprawdę smaczne. Personel dba o czystość miejsca, mimo dużej popularności obsługa przy kasie i wydawanie posiłków idzie mega sprawnie. Wszystkie bufety na terenie szpitala dosłownie wysiadają. Nie będę już jeść nigdzie indziej w przerwie między zajęciami. Zielona bistro, jesteście super!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bistro Zielona?

Bistro Zielona znajduje się przy Pomorska 251, Widzew, 92-209 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bistro Zielona?

Można skontaktować się z Bistro Zielona pod numerem +48 782 112 444

Jak można dotrzeć do Bistro Zielona?

Do Bistro Zielona można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements