Przegląd katalogu
- 193 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 87% Ze zdjęciami
Znaleziono 193 wyników
Przeglądaj bistro w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 193 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 84,387 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera bistro z miast takich jak Łódź, Zgierz, Pabianice, Radomsko, Piotrków Trybunalski i innych.
“Z pewnością kuchnia dla wszystkich ceniących sobie tradycyjne smaki i domowe obiady. Zamówiłam kapuśniak - był idealnie kwaśny, z dużą porcją wędzonki i kiełbasy. Na drugie danie ziemniaczki, mielony i zestaw surówek - wszystko smaczne, ziemniaki odpowiednio słone a surówki świeże. Pewnie jeszcze tam zawitam :)”
“Zjedliśmy pyszny obiad z narzeczoną. Przemiła obsługa. Duże porcje. Nie mam pojęcia skąd te negatywne opinie. na pewno tu wrócimy.”
“Bardzo miła i przyjazna obsługa, rozmowni i społeczni. Polecam przyjść na drineczka”
“Organizowaliśmy tam chrzciny. Właścicielka konkretna, potrafi doradzić. Sympatyczna. Cena niska. Obsługa imprezy na duży plus. Jedzenie także bardzo dobre. Brak zastrzeżeń z naszej strony. Wszyscy goście byli zadowoleni.”
“Smacznie i w bardzo miłej atmosferze. Polecam”
“Serdecznie polecam ☺️ Organizowałam w Bistro roczek synka i była to najlepsza opcja dostępna w Piotrkowie. Restauracja ma fajny klimat, pasujący do takich przyjęć, jedzenie było bardzo smaczne, a obsługa bardzo miła. Skorzystaliśmy z vouchera na kręgielnie - fajna atrakcja dla całej rodziny. Do tego sala zabaw dla dzieci dobrze wyposażona i niezastąpiona Pani Sylwia, która organizowała czas i opiekowała się dzieciakami. Dodatkowo świetny kontakt z Panią Jolantą, z którą miałam przyjemność dogadywać szczegóły. Dziękuję jeszcze raz całemu zespołowi za zaangażowanie w nasze przyjęcie, byliśmy na prawdę mile zaskoczeni ☺️”
“Przeprzeprzepyszne jedzenie. Polecam bardzo serdecznie.”
“Typowe jedzenie domowe, smaczne dobre i tanio. Zupy za 8 zł (pełna miska) Dania dnia za ok 20-27 zł Lokal ładnie przystrojony, nie wyglada jak za PRL Uwagi: brakuje Radia, lub cichej muzyki z głośników. Przez co nie można porozmawiać bo emerytka obok z miłą chęcią będzie podsłuchiwać.”
“Wczoraj bedac z siorka w Konstantynowie po paru godzinach spaceru troche zglodnielismy, a ze byla z obu stron chec zjedzenia pizzy, wybor tak jakos padl by sprobowac placuszka z tejze restauracji. Obsluga mega git (lysi ludzie wiec mozna sie bylo spodziewac), zamowilismy najwiekszy rozmiar, jedna polowa pizzy bez miesa, druga zas z. Obie te kompozycje bardzo smaczne, ciasto super. Fajny tez klimacik, spokojnie, mozna usiasc na zewnatrz, zadnych zbednych halasow wokol. Do powtorzenia z pewnoscia;D”
“Alfonzo Carvajal Stachurska, Boliwariańska Republika Wenezueli, Ameryka Południowa. oczekująca wizyta”
“Bardzo ładne i przytulne miejsce. Zawsze zamawiam z dostawą, ale wybrałem się osobiście i mogę polecić z czystym sumieniem. Lokal schludny, zadbany, nietypowy jak dla bistro wystrój. Jedzenie z dowozem zamawiam od ponad roku i względem smaku, jeszcze nigdy się. IE zawiodłem. Polecam!”
“Typowe bistro w biurowcu. Smacznie, niedrogo”
“Pyszne jedzenie, duże porcje. Restauracja posiada własnego kuriera, więc jedzenie dotarło szybko i było gorące. Zamówiliśmy dwa dania i zupę - wszystko bez zarzutu - prawdziwe, polskie obiady. Polecam z całego serca ❤️”
“Wpadliśmy wygłodniali po kilku godzinach spędzonych w EC1. Danie dnia 26 zł (zupa + 2 danie). Duża szklana kompotu 5 zł, zupy bardzo dobre (testowaliśmy pomidorową - córka poleca, oraz barszcz ukraiński - również bardzo dobry). Ponad to kopytka, placki ziemniaczane i wątróbka z ziemniaczkami (wszystko pyszne), porcje takie, że część ze sobą na wynos wzięliśmy ;) Obsługa bardzo miła Warto wpaść i przetestować smaki samemu”
“Niewielkie miejsce na śniadanie i lunch, 10 miejsc siedzących. W tle przyjemna muzyka. Klimatycznie i czysto.”
“Bardzo miły personel smaczne piwo i bardzo smaczne obiady polecam”
“Smacznie, szybko, czysto - profesjonalnie.”
“Za niewygórowane kwoty można tutaj świetnie zjeść, do tego obsługa jest bardzo miła. Jako student gorąco polecam to miejsce!”
“Jedne z lepszych flaczków jakie jadłem. Krem dyniowy także dobry. Ceny bardzo przystępne. Jak najbardziej polecam. Do osób prowadzących, nie zmieniajcie się, jesteście super i oby tak dalej!”
“Przyjemny klimat. Sporo klientów, mimo to jest gdzie usiąść i czas oczekiwania na zapiekanki przystępny. Cenowo w porzo. Spokojny klimat, przychodzą tu po prostu normalni ludzie.”
“Jedzenie jak u babci w domu polecam”
“Przejeżdżając przez Piotrków zatrzymałem się na obiad i nie żałuję. 24 zł za dwudaniowy obiad, bardzo dobre jedzenie zupa szczawiowa jak domowa, Drugie danie duże i smaczne "schabowy, frytki i surówka "Jedno z lepszych miejsc w Piotrkowie gdzie można zjeść dobry domowy obiad i w dobrej cenie. Polecam!”
“Braliśmy póki co tylko hot doga. Bardzo dobry, na pewno wrócimy spróbować ponoztałych rzeczy. Ceny jak to ceny, to nie hot dog z Ikei.”
“Bardzo ładnie urządzony lokal z ogródkiem przy urokliwym placu w centrum Poddębic. Opierając się jedynie na Lasagne Bolognese, danie bardzo starannie przygotowane, atrakcyjnie podane i równie smaczne.”
“Całkiem smaczne i nie drogie chaczapuri”
“Cepeliny przepyszne, pierogi z szpinakiem i gorgonzolą to czysty majstersztyk smaku, Lokal mały ale przytulny, bardzo miła obsługa, można poczuć się jak w domu. Gorąco polecam, a sam na pewno wrócę.”
“Dobre jedzonko i nowoczesny wystrój ✨”