Bardzo dobry lokal jedzenie jak najbardziej dobre tak samo obsługa nie ma za bardzo do czego się przyczepić. Czekaliśmy około z 20-30 minut na jedzenie na picie w tym przypadku 2 herbaty,Gorącą czekolade i 2 piwa 10-20 minut bardzo pozytywnie oceniany lokal też ma swoje wady ale ten 0 kompletne 0 wszystko jest doskonałe choć można byłoby dodać więcej zieleniny ze wzglendu na to że bardzo mało takich Rzeczy jedynie kwiaty pozostałości z Halloween np: Dynie i kilka doniczek ale ogólnie jestem Pozytywnie zaskoczony wystrojem lokalu i jak przytulnie w nim jest. Mam nadzieje że kolejny raz będzie taki sam.
Zdjęcia
Opinie
-
Adam Kowalski ★★★★☆
-
Luke ★★★★★
Nie czaje czy te opinie się resetują, bo ewidentnie nie ma "tu" mojej. Bywałem tu nie raz- raz lepiej raz gorzej, ale dziś jestem mega pozytywnie zaskoczony. Poprosiłem o custom made zamówienie i szef nie miał z tym rządnego problemu, pierś grilowana do perfekcji, kurki w sezonie, pyszne. Serwis spoko, miłe dziewczyny, na pewno z takim personelem mógłbym wrócić haha. Jeżeli to jest regularne doświadczenie w Cukrze, to spoko mój top2 w miescie
-
Sebastian ★★★★★
Lokal naprawdę dobrze przemyślany pod kątem oferty. Karta zawiera pozycje podupadające pod każdy gust, oferowane są też pozycje sezonowe, które w mojej opinii również dobrze świadczą o kucharzu i właścicielach. Ogromnym plusem jest browar warzony na miejscu, niezależnie od emisji zawsze bardzo dobry. Wnętrze jest bez charakteru, jedynym urozmaiceniem są tanki z ważącym się piwem. W sezonie dostępny ogródek. Obsługa jest miła i pomocna
-
Sernik poduszkowiec ★★★★★
To już kolejna wizyta w Cukrze, znów udana. Szerokie menu - każdy znajdzie cosik dla siebie. W szczególności polecam makarony, polędwiczkę i moje ostatnio ulubione gnocchi… pyszności! Idealne miejsce na kolację w sercu Starego Miasta, w nienadętej atmosferze. Pozdrawiamy Stali goście
-
Monika Kajewska ★★★☆☆
Jedzenie dobre jak zawsze, zamówiona przystawka podana po daniu głównym, które dla notabene zostało pomylone, w samym lokalu niemiłosiernie ciasno, to zdecydowana przesada. W tym przypadku ilość równa się obniżenie jakosci i komfortu.
-
ѕαяєиαlι ★★★★★
Odwiedziliśmy restauracje po raz pierwszy. Podejście do klienta po prostu wspaniałe.Obsługiwała nas pani w blond włosach,zostałyśmy zapytane czy z daniem wszystko było okej, doradzono nam i opisano dokładnie z czego składa się zamówienie , zaproponowano deser. Aby w dzisiejszych czasach trafić na taką świetną obsługę to cud. Jedzenie pyszne, gratulacje również dla kucharza który przygotowywał nasze dania, sos kurkowy łatwo jest zepsuć... Ten był pyszny tak samo jak deser pistacjowy. Na pewno będziemy tu wracać częściej.
-
Andrzej Kazubski ★★★★★
Jedno z fajnych zaskoczeń dzisiejszego dnia (01.02.2025) Jeśli chodzi o smaki i odczucie, to jedyne porównanie mam do "niebo w gębie" z Karpacza. Fakt faktem nie ma takiego klimatu, ale jest dobrze. Nie mam na co narzekać. Schabowy był zaskoczeniem bo naprawdę jeden z lepszych jakie jadłem. Do tego obsługa bardzo przyjemna, nie czułem wysiłków od nich by być miłymi dla nas. Trochę wstyd mi było że nie miałem jak za bardzo dać napiwku. Restaurację polecam. Będziemy tam jeszcze na pewno.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Cukier Bistro Mini Browar?
Cukier Bistro Mini Browar znajduje się przy Rynek 17, 98-200 Sieradz, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Cukier Bistro Mini Browar?
Można skontaktować się z Cukier Bistro Mini Browar pod numerem +48 438 222 555
Jak można dotrzeć do Cukier Bistro Mini Browar?
Do Cukier Bistro Mini Browar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku