Przegląd katalogu
- 193 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 87% Ze zdjęciami
Znaleziono 193 wyników
Przeglądaj bistro w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 193 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 84,387 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera bistro z miast takich jak Łódź, Zgierz, Pabianice, Radomsko, Piotrków Trybunalski i innych.
“naprawdę wspaniała pyszna domowa kuchnia, zalewajka rewelacja placuszki świetnie schabowy drwala pyszny, surówki świeże i smaczne, ładny ogródek, świetne miejsce na rodzinną uroczystość, przemiła obsługa, jest parking, polecam”
“Przepychotka obiadki typowo domowe jak u mamy albo u babci.Serdecznie polecam,super obsluga,fajny klimacik.”
“Pierwsza kawiarnia w Łodzi, w której byłam. Zauroczyłam się w tym miejscu. Gdy mam okazję przychodzę tutaj od jakiegoś czasu. Obsługa bardzo miła. Lokal uroczy. Kawa i ciasto najlepsze według mnie. Cieszę się, że Szykier był tą pierwszą kawiarnią dzięki której zasiał we mnie ziarenko chęci do spędzania czasu w kawiarniach. Super, że czasami jest muzyka na żywo. Pianista świetnie zasuwa na instrumencie. Polecam każdemu o każdej porze roku. Wrócę tutaj nie raz!”
“Zjadłam z koleżanką pyszny obiad domowy. Czuć świeżość. Trochę duszno w lokalu, klimat może i mało zachwyca. Ale jedzenie super a o nie tu chodzi.”
“Świetne miejsce. Przede wszystkim muszę pochwalić obsługę, bo czuliśmy się mega zaopiekowani. Byliśmy o wszystkim informowani. Jedzenie dostaliśmy bardzo szybko od zamówienia i było pyszne. Jest dostępna sól i pieprz, można sobie doprawić, ponieważ potrawy są takie robione „pod wszystkich” - nie są doprawione. Ceny są bardzo przystępne. Byliśmy tam w sobotę od razu po otwarciu i wzięliśmy ostatni niezarezerwowany stolik - polecam rezerwować.”
“Jestem zaskoczony , że w Tomaszowie mozna zjesc tak dobrze . Domowo , świeżo i przystępnie cenowo . Będę pamiętal o tym miejscu . Dla mnie super . Mało jest takich miejsc . P.S zadbajcie tylko o jakas muzyka w tle ktora sie nie zacina :-) pozdrawiam”
“Przyjechałam do Głowna na wakacje. Spędziłam dość sporo czasu w Lake Avenue. Jest to super miejsce nad samym jeziorem z pięknym widokiem. Jedzenie jest przepyszne i atmosfera wspaniała. Wieczorem przy blasku świateł odbijających się w jeziorze, jest magicznie. Mogę polecić to miejsce, czy to na ciastko, lody, kawę czy tez przepyszny obiad!”
“Bardzo smacznia, miła i sympatyczna obsługa. Porcje idealne goroco polecam”
“Często zamawiamy na wynos, tym razem bajgiel z twarożkiem i jajecznica z tostami, wszystko dotarło szybko, jeszcze ciepłe w dobrej cenie, z całego serducha polecamy”
“W ubiegłą niedzielę tj.7.09.2025 w Bistro Retkinia organizowałam swoje urodziny. Zarówno ja jak i moich goście byliśmy zachwyceni wystrojem wnętrza,bardzo smacznymi potrawami(brawa dla kucharza) i wspaniałą obsługą Pani Pauliny. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i obiecuję,że to nie ostatnia moja wizyta u Was.Pozdrowienia dla wszystkich pracowników.”
“Skorzystałem praktycznie z większości cateringów pudełkowych w Łodzi z ocenami na google od 4.4 +(wszystkie również oceniłem). Każda z poprzednich firm, z których zamawiałem niestety mnie zawiodła gdyż spotkałem się z olewczym stosunkiem do klienta, wałkowaniem tego samego menu dzień w dzień oraz budzeniem przez dostawców w środku nocy. Torebka w Cukierce ma dania zróżnicowane, smaczne a dostawa jest zawsze o deklarowanym czasie- nie wiem jak dostawca to robi ale nawet pies jak śpi pod drzwiami to się nie budzi :) Ninja. Obsługa klienta jest taka jaka powinna być we wszystkich firmach. Otwarta na dialog i gotowa zaproponować satysfakcjonujące rozwiązania(to bardzo cenie). Jestem dość wybredny a korzystając z tego cateringu nie mam poczucia wyrzuconych pieniędzy w błoto. Podsumowując (dieta bez ryb, już chyba moje 4 zamówienie): -Dostawy na czas -Mięso oczyszczone i smaczne -Świeże produkty -Zróżnicowane -Miła i profesjonalna obsługa Pozdrawiam i oby tak dalej! :)”
“Stołuję się regularnie. Klasyczne domowe obiady w bardzo atrakcyjnej cenie. Zawsze czysto spokojnie i smacznie. Obsługa bardzo sympatyczna.”
“Polecam śniadanie tygodnia z kurkami,dobrze skomponowane i świetnie smakuje. Sam lokal przyjemny Śniadania inne niż w okolicy, ale są również naleśniki,pankejki oraz burgery Mocno warto”
“Na wstępie, dziękuję pani za miłą obsługę oraz uśmiech na twarzy. Jedzenie bardzo dobre, polecam. Koszt dania dnia 30 zł, więc nie wygórowany, a, porcja spora. Na pewno wpadnę jak będę kolejny raz przejazdem.”
“Jestem pod ogromnym wrażeniem od jakości dań i wielkości porcji. Serdecznie polecam.”
“Polecam z czystym sercem. Jedzenie świeże i smaczne. Własnoręcznie robiony makaron wraz z Czerniną pozostawiają niezapomniane wrażenia na długo. Ceny adekwatne do jakości jedzenie na normalnym poziomie.”
“Jedzenie bardzo dobre, a ceny przyzwoite. Burger z kimchi oraz burger z palonym majonezem bardzo dobre i smaczne. Chcieliśmy wziąć smashe, ale szkoda, że nie było klasycznego z serem. Zdecydowanie brakuje takiego najprostszego smasha w ofercie :) Z racji, że byliśmy już pod koniec, to dostaliśmy gratis babeczki, za co serdecznie dziękujemy ❤️”
“Bardzo dobre ciasta, miła obsługa, krótki czas oczekiwania na dania. Polecam serdecznie!!!”
“Super miejsce, bardzo smaczne i domowe jedzenie. Polecam każdemu kto chce zjeść smacznie i niedrogo.”
“Fajne klimatyczne miejsce Bar Smacznego-kuchnia afrykańska-polecam kurczak w sosie orzeszkowym. Muzyka afrykańska, bardzo energetyczna w tle.”
“Taneczna Kawiarnia to wyjątkowe miejsce, w którym można połączyć pasję do tańca z chwilą relaksu w gronie znajomych przy pysznej kawie i świeżych, bardzo apetycznie wyglądających, smacznych wypiekach. Niezwykle przyjazna atmosfera sprawia, że każdy czuje się tu swobodnie. Obsługa zawsze uśmiechnięta i pomocna, a wnętrze klimatyczne i sprzyjające spotkaniom. To idealne miejsce zarówno na pyszne śniadanie, kawę z ciastem jak i na wieczór pełen tańca, dobrej energii i kolorowego drinka. Gorąco polecam.”
“To była najpyszniejsza kolacja jaką jedliśmy z żoną od dawna. Polędwiczka i kaczka były przygotowane w punkt, dodatki i sos niesamowite, o pysznym serniku nawet nie wspomnę! Obsługa też bardzo pomocna i uprzejma, no nic tylko polecać wszem i wobec!”
“Fantastyczne miejsce z pysznym jedzeniem. W godzinach obiadowych można mieć problem ze stolikiem chociaż Panie uwijają się i obiad dostajemy w po kilkunastu minutach. Jedzenie musi być bardzo dobre, bo naprawdę dużo osób w lokalu i dużo wynosów. Polecam.”
“Lokal bardzo ładnie urządzony moją uwagę zwróciły bardzo ładne przełączniki oraz gniazdka. Miejsc parkingowych jest dużo . Kotlet bardzo dobry mógłby być trochę większy a ziemniaków trochę mniej oraz więcej koperku w ziemniakach to byłoby super ale to moje osobiste preferencje. Jedyny minus lokalu to że nie ma klimatyzscije w miejscu dla gości . Zauważyłem tylko jeden klimatyzator przenośny na kuchni ale przydałaby się też taki przenośny na jadalni. Moją uwagę jeszcze zwrócił piękny parkiet drewniany co jest mało spotykane w barach tego typu. Miejsce polecam wieczorem kiedy jest chłodniej lub poza sezonem letnim.”
“Bardzo dobra kuchnia, dania bardzo smaczne i aromatyczne. Wypróbowane zarówno dania jak i Piwo oraz bimberek Klimat i wystrój bardzo przyjemny, tak samo jak i obsługa . Ceny umiarkowane. Polecam, na pewno odwiedzę ponownie”
“Kupiliśmy dwie pizze, jedna z burratą, druga z boczniakami i szynką prosciutto cotto. Pizza – absolutnie świetna! Włoskie, puszyste ciasto, świeże składniki i dopracowany smak. Pani poinformowała nas, że czas oczekiwania wyniesie ok. 15 minut. Zamówiliśmy też dwa dodatkowe sosy czosnkowe, a pani zapytała, czy mimo tego chcemy również oliwę (dodawaną gratis do każdej pizzy). Wybraliśmy klasyczną. W rzeczywistości na pizze czekaliśmy jednak pół godziny, mimo że gości było bardzo mało. Dwie panie przygotowujące pizze cały czas ze sobą rozmawiały, a samo pakowanie zajęło im dodatkowe kilka minut – poprawianie, przekładanie, zamykanie pudełek… i ponownie rozmowa. Gotowe pizze odłożyły na bok, nie informując nas, że są już do odbioru – musiałam sama się upomnieć. W domu okazało się, że brakuje oliwy – były tylko sosy czosnkowe. Na zewnątrz czekało się przyjemnie, bo w środku było wyjątkowo głośno. Podsumowując: pizza – rewelacja, szczególnie na wynos. Obsługa i klimat – nie do końca, choć panie były bardzo miłe. Mimo wszystko daje i tak 5 gwiazdek, bo na pewno jeszcze nie raz zamówimy, pizza jak najbardziej warta spróbowania, najlepiej wziąć na wynos.”
“Trafiłem tu przypadkiem szukając klasycznej domowej kuchni jak u Mamy. W chwili obecnej Myślę, że spokojnie zjadlem tu przeszło 40 obiadów i na całe szczęście sa trochę po drodze. uwazam, ze w menu każdy znajdzie coś dla siebie. Zestawy dnia za 30 zl(!) sa fajnie skomponowane a ich wielkość jest mocno satysfakcjonująca. Bardzo polecam!”
“Miłe miejsce z dobrym jedzeniem i ślicznym wystrojem. Ceny trochę ponad średnią ale warto odwiedzić lokal bo wszystko smakuje bardzo dobrze. Do wyboru mamy śniadania, kanapki, sałatki a także ciasta i różnego rodzaju napoje.”
“przyszliśmy tu z zupełnym brakiem oczekiwań. głodni i spragnieni. wzięliśmy kotleta po Szwajcarsku ( mam nadzieję, że dobrze pamiętam) i to był strzał w dziesiątkę!!! tak dobrego jedzenia i takiego zaskoczenia się nie spodziewałam, to właśnie kocham w gastronomii, że zupełnym przypadkiem w niepozornym miejscu udaje mi się zjeść coś tak pysznego ❤️przepyszny soczysty kotlet schabowy zawinięty w kopertę, w środku masa sera- chyba mozarella i masełko. sikało. dewolaj się może schować. ziemniaczki w mundurkach zgniecione i usmażone, petarda no! do tego dostaliśmy jeszcze sos tzatziki, do mizerii nie można się przyczepić. będę wracać na tego kotleta. na bank. Pan w obsłudze przemiły! Lokal jako taki trudno mi ocenić, schludnie.”
“Jedzenie pyszne, składniki świeże, obsługa bardzo miła. Czego chcieć więcej. Serdecznie polecam każdemu. Pozdrawiam”