Opinie

  1. Rafał Belski ★★★★★

    Wspaniałe i piękne miejsce! Jest atmosfera, szczególnie wieczorem, gdy całość się pięknie podświetla. Przyjechałem tylko do hotelu na jeden dzień, ceny zakwaterowania niewygórowane, a w cenie dodatkowo było wliczone śniadanie, oraz ku mojemu zaskoczeniu - godzina w spa i basenie! Konie i okolica to dodatkowa atrakcja. Dobre miejsce zarówno do zwykłego zatrzymania się lub wypoczynku z dala od miasta jak i gratka dla osób związanych z końmi i jeździectwem.

  2. Wojtek Stefanek ★★★★★

    W Salio jak zwykle wszystko idealnie. Super jedzenie, wspaniałe zawody i niesamowity klimat. Bezproblemowa i zawsze uśmiechnięta obsługa chętnie opowiada o daniach z karty i naprawdę się na tym zna. Bardzo dobre i różnorodne dania, unikalny klimat, miejsce dla dzieci, duży parking. Miejsce kosmiczme dla wielbicieli koni i dobrego jedzenia. Polecam i będę tu wracał.

  3. Radomir Doryń ★★☆☆☆

    Odnoszę się wyłącznie do tego co na zewnątrz i moja opinia nie będzie przychylna. Miejsce dla nuworyszy i to się czuje. Obsluga albo goście nieprzychylni. Plac zabaw ubogi ale mogłoby go nie być skoro atrakcją mają być zwierzęta. I tu największe rozczarowanie. Miejsce upstrzone tabliczkami czego robić nie wolno i gdzie wchodzić nie wolno a do tego ja i dziecko byliśmy strofowani,ze nie umiemy czytać. Plus dla pani z recepcji i pana z psem, ktory zajmowal się końmi. Przypuszczam zatem ze to osoby przechowujące konie w hotelu byly takie wredne. Popoludnu w weekendy zjżdza się miejscowa high society. Nie wiem co widzą w tym miejscu. Mam porównanie do dawnej stajni Zbyszko i tam były zupelnie inne standarty i miejsce wywarlo na mnie duużo lepsze wrażenie

  1. Agni ★★★★★

    Fantastyczne miejsce na pobyt z rodziną. Nie ważne czy jeździsz konno czy nie.Lokalizacja "na końcu świata" cisza spokój i malowniczy krajobraz. Dużo lasów dookola. Pokój w pięknym stylu rustykalnym. Minusem jest to ze nie ma zasłon zaciemniających w apartamencie nr1. Dla kogoś kto śpi w całkowitej ciemności jest to dużym obciążeniem. Apartament nr1 posiada ogromny taras z bardzo dużą kanapą, hamakiem i wygodnymi fotelami. W obiekcie jest dużo atrakcji dla dzieci na świeżym powietrzu. Przed naszym pokojem znajduje się stół do tenisa stołowego, piłkarzyki i bilard. Dla starszaków super zajęcie. W restauracji Salio jedzenie jest przepyszne, z widokiem na wybieg gdzie trenują konie. Dla mniejszych dzieci to atrakcja :) Dobre kraftowe piwa. Można odpocząć. Polecamy.

  2. Roman Kluczyński ★★★★★

    Często tam bywam przejazdem i często się zdarza że są różnego rodzaju imprezy okolicznościowe co za tym idzie jest nieczynna restauracja główna dobrze było by tak zmienić system pracy żeby nie rzutowało na działanie restauracji dla klientów "z ulicy z marszu" ja przejeżdżam rowerem i bardzo chętnie bym z niej korzystał w sobotę i niedzielę nie musi być to stolik w środku wolę posiedzieć na dworze i coś dobrze zjeść i się napić.

  3. AUTA KRAJOWE ★★★★★

    Bardzo ładne miejsce o dużej powierzchni i wielu atrakcjach. Byliśmy na komunii i byliśmy bardzo zadowoleni. Smaczne jedzenie miła atmosfera.

  1. Tomasz Zawadzki ★★★★☆

    Byłem w Trattorii...imprezka urodzinowa. Jedzenie z restauracji głównej ... bardzo smaczne. Miejsce bardzo urokliwe..no i moje ukochane konie...

  2. Iwona Dominiak ★★★★★

    Z samego zaplecza noclegowego nie korzystałam ale otoczenie obiektu zadbane czysto i ogólnie dostępne lokalizacja super. Byliśmy z rodziną w restauracji na obiedzie

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres SALIO EQUISPORT RESORT?

SALIO EQUISPORT RESORT znajduje się przy 95-001 Biała, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do SALIO EQUISPORT RESORT?

Można skontaktować się z SALIO EQUISPORT RESORT pod numerem +48 727 537 537

Jak można dotrzeć do SALIO EQUISPORT RESORT?

Do SALIO EQUISPORT RESORT można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements